Mi kell ahhoz, hogy sikerünk legyen Eropolisban?

itt vagy: Eropolis > Hetero negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Mi kell ahhoz, hogy sikerünk legyen Eropolisban?
Sziasztok!
Most őszintén: mondja már el nekem valaki, hogy mit kell itt elkövetni annak érdekében, hogy partnerre találjon az ember ezen az oldalon? Elvileg mindannyian hasonló célból vagyunk itt, nem?
Miért van az, hogy a hosszú évek során elküldött több száz levélre csupán néhány pozitív válasz érkezett, és talán 3 olyan, amiben korrektül megírták, hogy "köszi, de nem egymást keressük."? A többi válaszra sem méltatott. Persze sokan élnek azzal a közhellyel, hogy ha nincs válasz, az is válasz, de szerintem ez inkább szegénységi bizonyítvány...
Miért van az, hogy a normális hangnemben megírt üzenetek, az őszintén kitöltött adatlap, és az örömpolgárság is kevés mindenhez?
Ja, és miért van az, hogy a homoszexuálisok bezzeg hetente megtalálnak, holott világosan le van írva, hogy hölgyeket keresek? (ezzel nem bántani akarok senkit a beállítottsága miatt, de néha ami sok, az már sok)
Szóval? Mi erről a kérdéskőrről a véleményetek? De tanácsot is adhattok, ha tudtok...
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
csicseriborso#472011-10-24 08:41:29
Válasz a(z) 45-es üzenetre:Pont ezért van itt türelmi negyed is :-)
csicseriborso#462011-10-24 08:39:16
Válasz a(z) 42-es üzenetre:Ez így ebben a formában...nagyon is igaz :-D Bár a pénze csak akkor érdekel,ha nincs neki,és engem akar lelejmolni :-D
thomasz007#452011-10-24 07:51:02
Válasz a(z) 23-es üzenetre:

Rühelem azokat az embereket, akik folyton azt mondják hogy ha akar valaki valamit akkor szán rá időt.
Ezt csak azok mondják akik nem dolgoznak semmit.
Szerinted, akkor mondjon fel a munkahelyén, vagy vegyen ki szabit, stb. és igy szakitson időt rá.
Ha tudnád az életben nem úgy müködik hogy időt szakitunk rá és meg van, egyesek dolgoznak és örülnek ha van kevés szabadidejük, és nekik nem könnyű beosztani az idejüket.

Másik minek szoba, ha már valaki 10e ft ki ad panzióra, akkor ennyi erővel mehet egy 10e ft kurvához is, árban ugyan ott van. Fillért nem adnék ki panzióra, inkább keresek másikat akihez nem kell panzió, annyit nem ér meg egy sex hogy ennyi összeget bele fektessek. Még a kurva is olcsóbb.
earl32#442011-10-24 00:09:14
Válasz a(z) 24-es üzenetre: Ez egy tízes a céltáblán:) Teljesen jó érv. 
A "macerás" adatlapnak, lehet azért célzott üzenete is. Figyelj,olvasd el, értsd meg. Ha így is vállalod,akkor tudsz mindent arról, hogy mire számíthatsz. Ha elfogadod, akkor a saját döntésed. Nem lázadhatsz fel úgy, hogy nem erről volt szó. Olyan mintha egy szerződés példányát olvasnád. Ez az egyenes beszéd. Lehet, hogy nem a legsikeresebb adatlap. De a titkok, a buktatók előbb vagy utóbb úgyis kiderülnek. Akármilyen tündéri pasival hozott össze a sors. Igaz, hogy így a felfedezés izgalma szertefoszlik egy pillanat alatt.

Van egy másik mondás is, ami pont a témába vág.

"A pénzért vett szerelem is szerelem"  

Earl
earl32#432011-10-23 23:40:52
Válasz a(z) 16-es üzenetre::) Ez a reális élet.Nem tudom milyen sóher hapsikkal találkozhattatok, ha egyáltalán felmerül az ingyen numera fogalma. Még egy átlagos, szerelmi kapcsolatban sincs ingyen. Hacsak nem kitartott az illető. Persze a kölcsönösség az alapvető. Az átlag férfi jobban tiszteli azt a nőt, akinek nemet mondhat akkor, ha látja hogy ő is tartja annyira fontosnak a kapcsolatot, hogy beszálljon a közös terhekbe. A mai nők többsége viszont igényli az anyagiakba történő részvételt, így adva teret az emancipációnak. Valahol mindenkinek igazat adok:D
kispimasz#422011-10-23 21:30:17
Válasz a(z) 40-es üzenetre:
Mert csak a pasik teste és a pénze érdekel, azé. :-D
csicseriborso#412011-10-23 20:45:44
Válasz a(z) 38-es üzenetre:Kellene...mint púp a hátamra :-D
csicseriborso#402011-10-23 20:43:58
Válasz a(z) 39-es üzenetre: Ahhh....olyan figyelmetlen vagyok :-D
kispimasz#392011-10-23 14:01:38
Válasz a(z) 37-es üzenetre:
Elfelejtetted megemlíteni, hogy a szállást is a csaj fizeti! :-D
fakutya#382011-10-23 11:33:08
Válasz a(z) 37-es üzenetre: Ingyen numera :-P
csicseriborso#372011-10-23 08:53:54
Válasz a(z) 27-es üzenetre:Aha...szóval a gruppent úgy képzeled,hogy 5-6 haveroddal összeálltok,aztán találsz itt egy nőt,aki lemegy hozzátok? Hááát sok sikert a keresgetéshez :-O (bár szerintem esélytelen)
fakutya#362011-10-22 16:52:12
Válasz a(z) 35-es üzenetre: Azt mondom, hogy az első randin még rendben is van de hosszabb távon nem hiszem, hogy fenntartható. (Ingyen numera nektek ugyebár :P)
A királyi többest a női nemre értettem. Isten ments, hogy téged nevesítselek vagy bárki mást.

34-es üzenetre: Sokáig elmélkedhetnénk azon, hogy kinek milyen a jó test. Kétségtelenül fontos de nem csak a partnertől kell megkövetelni. Önértékelési zavarral küzdő ember mindkét nem részéről rengeteg van (nem csak itt). Ők általában irreális elvárások támasztanak a jelölttel szemben is.

Kúró kéró: Burkoltan akkor elismered, hogy erre viszonylag kevés embernek van lehetősége. :-P
kispimasz#352011-10-22 16:33:09
Válasz a(z) 33-es üzenetre:
:-D :D :-D :D A többesszámot nem tudom értelmezni jelen esetben, mert nyilván lövésem sincs, hogy a többi női egyed hogyan áll eme témához. De az biztos, hogy én az első találkozón tuti nem szeretném fizetni azt, amit fogyasztok és hacsak nem hipercsoró - de roppant vonzó az illető - nem óhajtanék beszállni a szoba árába sem. 
De ha azt mondod, hogy roppant szerencsés vagyok, amiért ezen eddig nem kellett gondolkodom, akkor az kifejezetten jól fog esni. :-D
kispimasz#342011-10-22 16:20:18
Válasz a(z) 31-es üzenetre:
Szerintem a jó test - nőnél és férfinél is - nem egyenlő a tökéletességgel és a minden irányból és szögből hiba nélkül fotózhatósággal. Mindenkinek más a fontos és a gusztusos. Egy-egy testet tekintve engem garantáltan nem vonzanak a túlzások. Pont ugyanúgy taszít egy csontkollekció, mint az, aki csak kicsiny terpeszben tud járni a felpumpált izmai miatt. Természetesen nem mindegy, hogyan néz ki, mert a szexhez kell, hogy a test is vonzó legyen számomra. 

Kúró-kérő: én talán eddig egyetlen férfit ismertem, aki erre külön lakást tartott fenn. Nem mondhatnám, hogy emiatt találtam vonzónak. :-D
fakutya#332011-10-22 16:14:50
Válasz a(z) 30-es üzenetre: 
Világos. Akkor csak nektek legyen ingyen. 
Lehetőleg menjek érted, fizessem a szobát, hűtsem be a pezsgőt és lehetőleg adjak pénzt taxira, hogy nektek bizony egy megveszekedett fillért se kelljen belefeccölni a dologba. :-D
kispimasz#322011-10-22 16:09:02
Válasz a(z) 28-es üzenetre:
Én nem a diszkréció szón lovagolok, nyilván fontos minden foglalt eropoliszos felhasználónak. De aki ezt érti, annak nincs szüksége villogó neonfeliratra, ami figyelmezteti.
Amire a figyelmedet felhívtam volna, hogy a megfogalmazás béna és arra utal, hogy körülményeskedő, majrés, találkozókat kínlódva leszervező egyed vagy aki minden szarra biztosítékot vár és az első öt találkozóig még a nevét se meri megmondani. :-D (igen, éppen túlzok és ironizálok)
 
Aki zaklató, éjszakai smsezgető típus az nyilván nem hajlandó ezzel szembesülni, hiszen nincs, aki bohócot csinálna magából szánt szándékkal egy kapcsolatban. Tehát ezek a nők úgyse ismernek magukra a soraidban, viszont idétlenül hat azok előtt, akiknek ez teljesen egyértelmű.
fakutya#312011-10-22 16:02:56
Válasz a(z) 29-es üzenetre: Ám lehet de azért kíváncsi lennék, más hogyan értelmezi a fogalmakat.
Tudod: Kicsi vagyok, buta vagyok és tanulni akarok a nagyoktól és okosoktól. :-P
kispimasz#302011-10-22 16:01:49
Válasz a(z) 23-es üzenetre:
:-) Szerintem pont pöpecül elbeszéltek egymás mellett. :-) Ingyen numera? Nem hiszem, hogy a kommentelő hölgy erre gyorsulna, de az kétségtelen, hogy a szállás finanszírozását elég sok esetben megoldják a férfiak és nem kerül sor huzavonára a fizetéssel kapcsolatban. Ezért aztán erősen smucignak tűnhet az a pasi, aki mondjuk már az első összefutásnál feszegetni kezdi a kérdést.
kispimasz#292011-10-22 15:54:11
Válasz a(z) 22-es üzenetre:
:-) Fogalmak terén nem ugyanazokkal az értelmezésekkel dolgozunk, az már tuti. :-)
acsajodbaszom#282011-10-22 14:37:29
Válasz a(z) 19-es üzenetre:
Kedves kispimasz, és bombika!
Ha már ennyire a "diszkréció" szón lovagoltok, elmondanám, hogy számomra ez mit takar...
Ha két felnőtt ember, akik arra vetemednek, hogy testileg egymáséi legyenek, pedig nem független egyik sem (legalábbis az egyikük biztosan nem), és előre megegyeznek abban, hogy csak szex amíg jól esik, és semmi több, azaz nem piszkítanak bele egymás életébe, nem borítják össze semelyik családot, akkor talán elvárható, hogy nem kezdődik zaklatási hadjárat, éjszakai telefonhívások sorozata, terhességgel fenyegetőzés, stb..., hanem adott esetben még az utcán, vagy a Tuscoban is el tudnak menni családostól csendben egymás mellett, hogy senkinek sem lesz gyanús semmi.
Mindkettőre tudok példát, de mivel hogy az első történet velem esett meg, ezért próbálok biztosra menni, és kiszűrni azokat, akikkel újra "megüthetem a bokámat". Bár nőknél biztosra menni... szinte lehetetlen :-(
De egyébként ezt a szövegrészt is korrigálom, nehogy már tényleg túl majrésnak tűnjek... :-D
acsajodbaszom#272011-10-22 14:13:15
Válasz a(z) 18-es üzenetre:
Kedves csicseriborsó! :-) 
Valamit nagyon félreértelmeztél... Értelmezd rendesen a szövegkörnyezetet, mielőtt kritizálnál! Szó nem volt róla, hogy a hölgyeknek kéne fizetni a panziószobát, vagy bármi mást, pláne még engem fuvarozni bárhova is, hanem ha már egyszer arra vágyik, hogy többen vegyék "kezelésbe",akkor célszerűbb neki beszállni az autójába, vagy buszra, vonatra ülni, és elfáradni mihozzánk egy KIFIZETETT, vagy más egyéb módon alkalmassá tett helyszínre, ahol teljes ellátás várja, mint 5-6 pasasnak elutazni akárhová is, és kérót keríteni idegenben... Bár ez sem kizárt természetesen.
fakutya#262011-10-22 13:42:58
Válasz a(z) 25-es üzenetre: Kérlek definiáld nekem az "ingyen numera" fogalmát! :-P
Számomra ez a szókapcsolat annyira megfoghatatlan, hogy még csak elképzelni sem tudom. :-P
csicseriborso#252011-10-22 13:08:00
Válasz a(z) 23-es üzenetre: Nekem nem...úgy veszem észre erre a fórumindítónak van szüksége :-P
szerepjatek-szex#242011-10-22 12:18:39
A titok nyitja : tízszer annyi pasi van, mint nő. És találni nálad kevésbé macerásat. Bocs. Ha sikeres akarsz lenni, mutasd meg, hogy te miért vagy jobb,mint a többi,hogy a vágy erősebb legyen a kényelmetlenségeknél.

Nem az ágyban kezdődik el a szex...

Ahogy kedves ex-főnököm mondta ( ez az élet minden területére érvényes ) : Mindig, MINDIG az erősebb kutya b.szik.
fakutya#232011-10-22 11:51:16
Válasz a(z) 21-es üzenetre: 
Nincs ideje? :-O 
Anyagilag nem áll úgy? :-O

Ha nagyon akar valaki valamit, akkor szán rá időt, esetleg ha a helyzet úgy kívánja némi pénzt is (pl.: szoba felesben).
Egyébként nincs miről beszélni.

Ingyen numera kéne ugye?! :-P
fakutya#222011-10-22 11:40:15
Válasz a(z) 17-es üzenetre: A jó test nekem is fontos lenne de hát olyat inkább csak a TZ-ban láttam. :-P
Kúró kéró alatt én azt értem, hogy egy lakást csak arra a célra fenntartani, hogy oda alkalmi partnereket vihessünk fel, hogy megtörténjen a dolog. 
Az erre a célra bérelhető szoba valahogy nem felel meg az itteni finom úri hölgyek kívánalmainak. :-P
csicseriborso#212011-10-22 09:12:45
Válasz a(z) 20-es üzenetre:Az ok....de mi van,ha a nőnek sincs ideje? :-D Vagy épp anyagilag nem áll úgy? Akkor esélytelen? Ez diszkrimináció :-D :-D
kispimasz#202011-10-22 09:06:57
Válasz a(z) 18-es üzenetre:
Suttyomban kufircol, nem tud a csajéééé menni az autóval, mert annyi ideje nincs (vagy fél, hogy meglátják az ösmerősök, amint a dugósBarbie-t fuvarozza): :-D
bocs bachelorsxp :-D Lehet, hogy nincs igazam. :-D
kispimasz#192011-10-22 09:05:27
Válasz a(z) 7-es üzenetre:
Elolvastam az adatlapodat.... hááát, az ilyen "ha nem tudod garantálni a diszkréciót" és "így sok a vesztenivalóm" kitételek nem túl vonzóak. Mármint nyilván sok itt a nem független egyed, de ez a tényközlésnek szánt rész úgy néz ki, mintha elég erőteljesen majrés lennél. Ammeg nem szexi. :-)
Persze ez csak egy vélemény, nem biztos, hogy reprezentatív.
csicseriborso#182011-10-22 09:01:55
"és az is valószínű, hogy Neked kell tudnod utazni"-ez komoly? A panziószoba árát is a hölgy fizeti,és utána még haza is fuvaroz téged? Jó party vagy :-D Szerintem ne nagyon csodálkozz,hogy nem kapkodnak utánad :-)
kispimasz#172011-10-22 09:00:31
Válasz a(z) 8-es üzenetre:
Hááát... ez már inkább az irónia kategória. :-D Bár a kúrókéró, jó test (ha nem is sportolói) és a farokhasználat tényleg roppant fontos. :-D :-D
kispimasz#162011-10-22 08:59:16
Válasz a(z) 6-es üzenetre:
Teljesen korrekt összefoglaló, bár kétségtelenül ettől nem lesznek lelkesek a kérdést feszegető hím egyedek.
bombika15#152011-10-22 08:03:48
Válasz a(z) 9-es üzenetre:Nem akarom én senki lelkét szétzúzni, véleménye meg mindenkinek van max hallgat róla.
Ne hidd, h nem ismernek föl. Sok embernek nem is kell az, h az arcot lássa, elég maga az alak és a környezet ahol élsz. Ha már diszkrét kapcsolatot akarsz akkor csak annak mutasd magad aki akar is Tőled valamit.
Nem az a baj, h nyíltan vállaltad magad, hanem a kettő ütötte egymást.
Nekem is van fotóm, de csak a kedvenceim láthatják.
bombika15#142011-10-21 19:10:13
Válasz a(z) 13-es üzenetre:Gábor ne kóstolgasssss.
sexgabor#132011-10-21 15:10:53
A(z) #13 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
fakutya#122011-10-21 14:18:49
Válasz a(z) 11-es üzenetre: Meg is mondta hölgy, hogy "ingyen numera" márpedig nincs. :-)
Valóban nincs. Csak nem úgy, ahogy ő gondolja. :-)
acsajodbaszom#112011-10-21 14:14:54
Válasz a(z) 8-es üzenetre:
Köszi, ezek is találó szavak
acsajodbaszom#102011-10-21 14:13:03
Válasz a(z) 6-es üzenetre:
Köszönöm, szívemből szóltál  :-)
acsajodbaszom#92011-10-21 14:10:40
Válasz a(z) 3-es üzenetre:
Szia! Köszöntelek Téged is!
Ha nem tetszik a fotóm, már veszem is le...  :-) 
Azért pont ezt raktam fel, mert erről a saját anyám sem ismer fel, nem hogy a környékbeliek! És az is biztos, hogy nem ez a legjobban sikerült kép rólam, viszont garantálom, hogy én vagyok rajta! (Iletve csak voltam...) Ezek után ígérem, hogy csak olyan fake, semmitmondó fényképet fogok feltenni magamról, mint a Tiéd  :-* 
És mondd csak el nyugodtan a többihez is a véleményed, majd csak sikerül túltennem rajta magamat, ha annyira szétzúznád a lelkemet vele... :-D
fakutya#82011-10-21 14:10:04
Minimum legyen sportoló külsőd, hatalmas farkad és használni is tudd. Legyél annyira jóképű, mint egy színész és legyen egy szabad kúró kéró, ahova fel tudod cipelni a hölgyet. Szerintem ennyi elég is. :-D
Ha ezeket nem tudod teljesíteni, akkor bizony nyúlj jó mélyen a zsebedbe és válassz egy csajt a TZ-ból. :-P
acsajodbaszom#72011-10-21 13:56:44
Válasz a(z) 2-es üzenetre:
Szia! Köszönöm a véleményed!
Valóban, csak egy vagyok azok közül, akik férfiként kapcsolat mellet keresnek partnert "kötelezettség nélkül". Pontosan úgy, ahogy sok hölgy is, ha még nem tűnt volna fel...
Valóban "ingyen numerát" keresek, mint ahogy itt általában mindenki, végül is ez itt alapvetően egy szexpartner kereső oldal, ha jól tudom ...
Mégis mit ígérhetnék bárkinek is, ameddig nem találkoztunk, nem történt semmi közöttünk, sőt, még válaszra sem méltat az illető?
Hogy magasak lennének az igényeim? Még szép! Akármilyen hihetetlen, vagyok annyira tisztában magammal, és a képességeimmel, hogy még én sem megyek el mindenféle jöttmenttel. De gondolom Neked sem felel meg bárki, ahogy elnézem az adatlapod...
Az pedig egyáltalán nem igaz, hogy elvárnám, hogy megkeressenek, csak tudod, ha korrektül, és őszintén ki van töltve az adatlap, akkor az ember számít rá, hogy az évek alatt befut egy-egy levél. Nullás adatlappal valóban nem ugathatnék, de így azért azt elvárhatom talán, hogy legalább néhány válasz jöjjön, még ha nemleges is...
earl32#62011-10-21 12:26:49
Válasz a(z) 2-es üzenetre: :-D Miért? Nem ingyen numerát keres itt a többség?
Egyébként az sem költség mentes. Idö és energiát kell bele fektetni. Ha távolabb van az illető akkor el kell utazni hozzá, ha nincs hely akkor ki kell venni egy szobát. Ha jól alakul, akkor titkos ebédek, vacsorák,programok övezik. Ez is mind pénzbe kerül.
Ezt, ha minden jól megy, akkor a lelki többlet honorálja, az együttlét élménye, ez a lényeg. Persze egy egyszeri szex lehet ingyenes, de egy tartós már nem. Vagy arra gondolsz, hogy azt várja el, hogy tálcán jön el a nő? Szerintem ő sem gondolja azt, megdolgozna érte, ha lenne kiért.
Te most mit ajánlottál neki? Ne nyekeregjen egy párkapcsolattal a háta mögött vagy hogy keressen egy prostit.:)
earl32#52011-10-21 11:34:50
Szia! 
Ez egy jó téma.
Légy intelligens,művelt,humoros,ápolt, testileg-lelkileg egészséges,helyes,jó alakú, megfelelő szerszámmal ellátott, független, közeli,jó egzisztenciával,sikeres, hellyel rendelkező, mindig ugrásra kész illető. 
Ennyire egyszerű, ha ezek megvannak biztosan találsz itt partnert magadnak. 
Ha valami hiányzik a fenti listából, akkor kénytelen vagy a maradékból dolgozni és csak a jó szerencsében bízhatsz. 
Esélyeidet rontják a játszótéri kollégák, hiszen ebbe a csapatba felvételi nélkül bárki beléphet.
Rejtőzködve, örömpolgárság nélkül tolhatják a kiválasztottadnak a tiéd mellett a jobbnál jobb leveleket. 
Szerencsétlennek meg ideje nincsen válaszolgatni a több száz megkeresésre. 
Elolvassa a szerzeményed, ránéz az adatlapodra, szűr és rossz esetben válasz nélkül hagy. 
Igaza van, te kerested meg,nem ő teper utánad, semmi közötök egymáshoz, joga van eldönteni, hogy válaszol vagy sem. 
Az már már más kérdés, hogy mire számított amikor regisztrált ide. 
Nem kell túl okosnak lenni ahhoz, hogy pár szexi képpel és jobb esetben kitöltött adatlappal biztos, hogy letámadja a farkas horda. 
Sokuknak "köszönöm, nem"-et írni tényleg fárasztó,de rendkívül illedelmes. 
Legalábbis szerintem megéri annak a szűk rétegnek, akik vették a fáradságot, hogy az "ismi, dugunk, de megbasználak"-on kívül sokkal értelmesebb gondolatot csempésszenek a mondanivalójukba.
Lehet azonban, hogy az általad megkeresett nők tényleg az egyszerű, nyers dolgokra vágynak és ezért nem jössz be nekik. 
A másik,hogy képtelenek két ép mondatot összekaparni,hiszen a testükön kívül más értékük nincsen. 
Egy intelligens férfinak nincs mit mondaniuk.
Ez csak egy szelet az eropolis lélektanából. 
Ez egy ilyen sport. 
Vagyunk sokan hozzád hasonlóak vegyesen. 
Azért, ahogy leírtad nem vagy teljesen sikertelen, hiszen sikerült már felkeltened pár nőnél a figyelmet és van párod is. 
Igaz nincs szex a többséggel, de mégiscsak van benned valami, akkor is ha önmagadat adod.
Van esélyed, ha nem itt, akkor máshol. 
Hajrá!
Earl
earl32#42011-10-21 11:30:46
A(z) #4 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
bombika15#32011-10-21 09:35:40
Válasz a(z) 2-es üzenetre:Milyen igazad van :-)
Ráadásul még "jóképűnek mondott" a pasi :-)
Aki diszkréciót kér, de kérem szépen mihez ha nyilvános fotó van kint róla.
Elég csak ránézni aki a környékbeli még ismerheti is.
Ha meg likolját ( na hogy is van ez helyesen) is a fórumát már is egy közösségi portál nézheti az adatlapját :-P
A többihez pedig jobb ha nem mondom el a véleményem :-)
private-massause#22011-10-21 08:31:48
elolvastam az adatlapodat és nem csodálom, hogy nem kapkodnak utánad
te itt egy vagy a sok ezerből, aki kapcsolaton kívüli szexet keres minden kötelezettség nélkül, magyarul ingyen numerát
nem ígérsz semmit, de magasak az igényeid, ráadásul elvárod, hogy a nők keressenek meg téged
kis butus
bugmcvagh#12011-10-21 00:18:46
Maximálisan egyet tudok érteni a felszólalással. Sajnos az ilyen helyekre nem igazán figyelnek oda vagy nem veszik komolyan a honlap szándékánál fogva. És persze ilyenkor el kell kezdeni rombolni, fake-eket gyártani. Gondolom mert megvetik az ötletet. Pedig igenis attól hogy ilyen helyre járok, nem rendelkezek semmiféle aberráltsággal. Csak vannak igényeim...
Szóval kérném ha már nem tetszik valakinek ez a rendszer, hagyja már békén, és hagyja érvényesülni a felhasználóit mert ettől a manuális szűréstől nekem is herótom van!

[1-60] [61-120] [121-167]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3930BDSM - extrém szexualitás

#bepo2000100Különösen perverz
Ajánlott szobák
#biszex_szoba96110Biszexuális vagy, be kell lépned!

#bukkake100Csoportos
Ajánlott szobák
#centrum_szoba410Belvárosi szexmentes csevegő

#maszti_szoba310Eropolis hivatalos maszti szobája
Ajánlott szobák
#homo_szoba5740Meleg férfiak egymás között

#zso06200wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba4550Heteroszexuális vadászterület
Ajánlott szobák
#profi_csajok1020Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik200Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba2430Transzszexuális csevegő

#cdfatime100GANGBANG








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.