Mi kell ahhoz, hogy sikerünk legyen Eropolisban?

itt vagy: Eropolis > Hetero negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Mi kell ahhoz, hogy sikerünk legyen Eropolisban?
Sziasztok!
Most őszintén: mondja már el nekem valaki, hogy mit kell itt elkövetni annak érdekében, hogy partnerre találjon az ember ezen az oldalon? Elvileg mindannyian hasonló célból vagyunk itt, nem?
Miért van az, hogy a hosszú évek során elküldött több száz levélre csupán néhány pozitív válasz érkezett, és talán 3 olyan, amiben korrektül megírták, hogy "köszi, de nem egymást keressük."? A többi válaszra sem méltatott. Persze sokan élnek azzal a közhellyel, hogy ha nincs válasz, az is válasz, de szerintem ez inkább szegénységi bizonyítvány...
Miért van az, hogy a normális hangnemben megírt üzenetek, az őszintén kitöltött adatlap, és az örömpolgárság is kevés mindenhez?
Ja, és miért van az, hogy a homoszexuálisok bezzeg hetente megtalálnak, holott világosan le van írva, hogy hölgyeket keresek? (ezzel nem bántani akarok senkit a beállítottsága miatt, de néha ami sok, az már sok)
Szóval? Mi erről a kérdéskőrről a véleményetek? De tanácsot is adhattok, ha tudtok...
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
bujacsaj#1072014-06-02 09:48:43
Válasz a(z) 106. üzenetre:
Elvileg 36 éves vagy :) Csak eltudod dönteni, mikor és miben szeretnél változni ahhoz, hogy mások hozzá(d)állása is változzon ;)

Sok sikert hozzá! :)
acsajodbaszom#1062014-06-02 07:37:50
Válasz a(z) 104. üzenetre:
1. Dehogy tiltok én le bárkit is! :D Mindenki azt ír, amit akar, ne gondold, hogy megsértődök bármin is, sőt nagyonjól elszórakozok néha mások felfogásán, meg nézetein. :D Legfeljebb, ha olyasmit ír valaki (pláne rólam), amivel nagyon mellé lő a valóságnak, akkor arra azért én is reagálok valamit. Még ha egy kicsit csípőset is...
2. Nem érzem úgy, hogy változtatnom kéne bármin is, de biz' isten megteszem, ha adsz hozzá útmutatást! :D
pandora#1052014-06-01 18:59:45
Válasz a(z) 103. üzenetre:

Már bocs, de azt hittem, őszinte hozzászólást vársz. Hát amit hozzászóltam, az én (és a hozzám hasonló kvalitású nők) véleményem. Ha akarod okulsz belőle, ha akarod nem. :) Csak ne csodálkozz és ne siránkozz hogy miért nem kellesz senkinek. :)

A 25-ös bré engem inkább elrettentene, mint vonzana, de ez nyilván egyéni ízlés kérdése. Egy fénykép már sokkal vonzóbb lehet, uram bocsá' az arcodról, vagy a testedről, és nem feltétlenül meztelenül.

Ha sok hölgy van itt, aki szintén csak szexkapcsolatot keres mert a "papa" már túl puha, akkor nincs gondod egy szál sem. Hacsak nem az, hogy azok a hölgyek nem tetszenek neked eléggé, mert talán már ők maguk is némileg elengedték magukat... 

Ha érzelemmentes gépi szexet keres az ember, akkor ott a vibrátor. 

Ítélkezni? Én? Távol álljon tőlem! Ez csak a realitás. Valamit valamiért. A jó dolgoknak ára van. :)
bujacsaj#1042014-06-01 16:52:08
Válasz a(z) 102. üzenetre: :) 
Ha te sem változol, miért várod a változást másoktól? :)

Arra, hogy csak azok írjanak a fórumodba hozzászólást, akik neked megfelelő stílusban és intelligenciával rendelkeznek, van 1-2 tök egyszerű megoldás:
1. - beállítod, hogy csak a kedvenceid szólhassanak hozzá;
2. - letiltod, aki nem szimpi számodra (ezzel azt is megakadályozod, hogy írogasson ide).

... vagy mindent hagysz változatlanul, és nem csodálkozol azon, hogy mások sem változnak ;)
acsajodbaszom#1032014-06-01 14:25:22
Pandora kedves! Kissé erős kifejezéseket használsz. Arrogáns? Pökhendi? Mondod Te, aki feltételeket szabsz, meg fenyegetőzöl a bemutatkozódban? :D
Ajánlj jobbat! Hazudjak össze mindenféle hízelgő dolgot, amiről úgyis kiderül, hogy nem igaz? Tegyek ki én is netes képet valami 25-ös bréről, mert arra indultok be? Vagy tegyek ki magamról egy fotót, amin ki van satírozva a fejem, mint Neked?
Ja, képzeld, sok hölgy van itt, aki szintén diszkrét szexkapcsolatot keres, mert a "papa" már nem elég otthon, vagy más okokból, teljesen mindegy, úgyhogy ne ítélkezz felettem, mert nem én vagyok az egyedüli, aki kinézett a házasságából! Örülj, hogy Neked bejött az élet, és nyíltan ismerkedhetsz! :)
acsajodbaszom#1022014-06-01 13:58:29
Ėn nem változtam, sem az ittlétem célja, sem a többi körülmény. És a fórumon is úgy tűnik, továbbra is azok osztják az észt, akiknek nem feltétlenül kellene...
pandora#1012014-06-01 01:56:29
Háááát... nem csodálom hogy nem állnak hosszú tömött sorban a nők a reglapod előtt...
Amit írsz, nagyon kiábrándító és férfiatlan, már bocs. Nincs lehangolóbb, mint egy feleségtől reszkető gyáva fickó, akinek minden második szava a "diszkréció". :)

Ezzel nem azt állítom, hogy nem azért vagyunk itt amiért. De azért így felállítani a játékszabályokat...nem semmi. Melyik normális nő fog ettől maga alá pisilni a gyönyörtől? 

Nem is azt mondom, hogy ha már egyszer megnősültél, edd meg amit főztél (pedig azt kellene bocsi), de valami motiváció azért nem ártana, ha jelentkezőket is szeretnél. Például van helyed, van autód, halálra kényezteted a csajt, és úgy nézel ki, hogy Brad Pitt sírva elszalad ha meglát. Mert csak akkor tehetnél ilyen arrogáns, érzéketlen, pökhendi kijelentéseket, amiket te szabályoknak nevezel. De mit is nyújtasz? Hűha, kevesebbet mint másik 1000 itt Eropoliszban? Hogy nézel ki? Sehogy, mert kép az nincs. Szerelmet meg ne is várjunk, és 2 találkozó között legyünk idegenek. Hmmm...rendkívül vonzó, a nők álma.

Ha húst keresel, menj a henteshez.

Ha diszkréciót akarsz, és full extra kiszolgálást érzelmek nélkül, akkor meg menj a türelmi zónába nézelődni. No persze ott meg pénzbe kerül. :) Valamit valamiért...
bujacsaj#1002014-05-31 17:01:51
Válasz a(z) 98. üzenetre: Te változtál?
perdita#992014-05-31 02:32:45
Válasz a(z) 98. üzenetre:igen, sokan mondják, hogy semmit
acsajodbaszom#982014-05-30 15:23:47
Sokáig szünetelt a téma. De vajon változott-e valami 2 és fél év alatt? Hát, nem sok minden...
private-massause#972011-10-30 21:21:35
igaza van a bacselornak! mit kényeskedtek? ez itten egy szexpartner kereső, dugni jöttetek, nem? örűjjetek, hogy ez a szépfiú ingyér megdug benneteket, úgyhogy csak szájjatok felfelé a vonatra!
bujacsaj#962011-10-30 13:27:10
Válasz a(z) 87-es üzenetre: 
Négy férfi beszélget:
Első. Én az asszonyt havonta egyszer teszem magamévá.
Második. Én havonta kétszer.
Harmadik. Én hetente egyszer.
Negyedik. Én hetente kétszer.
Első a negyedikhez. Neked nincs is feleséged! :-O 
Negyedik. Ja,nem a tiédről volt most szó? :-D
earl32#952011-10-28 22:41:03
Válasz a(z) 94-es üzenetre: Mindegy, lövésed sincs miről és miért írtam. Aki megértette az jelentkezzen.:) 

Üdv.

Earl
paros11#942011-10-28 13:50:10
Válasz a(z) 88-es üzenetre:Látom Te vagy itt a "megmondó ember". :-D Ja igen minden nő qrva csak az anyám szent ,de ne felejtsük el ,hogy Ő is nő!Sziciliai közmondás ha még nem hallotad volna (okosodj)! :-D
bujacsaj#932011-10-28 09:36:48
Válasz a(z) 92-es üzenetre: :-) 
Én csak szeretek, sajnos ennyire jól nem megy  :-/  :-) 
Veled bármikor szívesen kávéznék ;-) (is)
moonica#922011-10-28 08:08:27
Válasz a(z) 91-es üzenetre:
De szépen tudsz rajzolni! ;-)  ;-) 
Jó reggelt! Forró tejszínhabos kávé kiutalványozva. :-)  :-)
bujacsaj#912011-10-27 23:59:15
Válasz a(z) 89-es üzenetre: :-) 
Neked is élménydús, szép éjszakát! :-)
earl32#902011-10-27 22:26:25
Válasz a(z) 73-es üzenetre::) Nincs mit, sok mindenben egyetértek veled.
earl32#892011-10-27 22:17:15
Válasz a(z) 86-es üzenetre::D Tudom, hogy csak a válladat ajánlottad fel. Nem lehet,mi lenne a krupp acél férfiassággal, az ingyen numerába vetett vak hittel. Te is lebuknál, hogy a gyenge pasikat szereted.  A könny sós, meleg cseppjei meg végig csordogálnának a gömbölyded válladon. Bebújnának a melltartód jótékony takarásába, nedvesen átölelnék a mellbimbódat... Suttogva írtam, nehogy a többiek rájöjjenek, hogy nem azok vagyunk akinek mutatjuk magunkat. Szép éjszakát.:)
earl32#882011-10-27 22:00:52
Válasz a(z) 87-es üzenetre:Mi történt? Vége a valóvilágnak vagy rossz a tévé? Ja,ja, a rádióhoz, meg a könyvhöz képzelőerő kell. Korty...( a sörből)Ha kufircolják, akkor már neki legyen jó ha már nekem nem jön össze vele. Addig is boldog és nem engem csesztet a retkes tányér halom miatt, meg ha mellé brunyálok a slozinak, ha hetente csak kétszer fürdök, a retkes zokni halomért az ágy mellett, meg pukiért a palplan alatt. Korty.  Minden nő kurva!!!! Nem olyan kurva aki mindenkivel, hanem egy szemét kurva aki mindenkivel csak veled nem. Már megint kikészítettél. Korty.
paross11#872011-10-27 08:28:03
Válasz a(z) 85-es üzenetre:Némelyik nagymenő machonak még a mezőn is lehajtott fejjel kell járnia mert akkora szarvakat visel ,csak ép nem tud róla! :-D
bujacsaj#862011-10-26 22:53:11
Válasz a(z) 85-es üzenetre: :-D
Mondanám, hogy "gyere sírj a vállamon!", de nem szeretném ha bárki is félreértené :-D
earl32#852011-10-26 22:29:13
Válasz a(z) 84-es üzenetre: Ha ezt most nem mondod el, nem gondoltam volna rá. Banyek, ennyire hogy lehet szar az élet??? Áh, fájó ez felismerés. Hüp,hüp, elmegyek Jimmyt hallagatni. Valakinél egy zsepi?
paross11#842011-10-26 18:24:55
Válasz a(z) 71-es üzenetre:Itt mindenki azt ir amit akar ,azért ha belegondolunk ki  ezért ki azért van itt !A legtöbb férfi társam aki diszkrét kapcsolatot keres el sem tudja képzelni ,hogy esetleg a párja is ugyan ezt teszi!Tudom ilyenkor mindegyik azt mondja: az én asszonyom nem "olyan" ! Persze ,hogy "nem olyan" Veled nem "olyan"!!!!!!!!!!!!!!!! :-D  :-D  :-D
moonica#832011-10-26 15:21:49
Válasz a(z) 71-es üzenetre:
Nnna, hogy ne csak a pofonokat kelljen állnod -amik sokkal inkább fricskák, mintsem pofonok!! - álljon itt  pozitív bejegyzés erre! ;-) 
Ez már férfias megnyilvánulás! Állni a sarat. 
Így nem kell újabb fórumtopikot indítani "nyafogó, férfiak, avagy sírjunk egymás vállán" címmel, amiben be lehetne idézni mondjuk Jimmy: Gyere sírj a vállamon című dalát.És férfiak sorolnák el a sérelmeiket. De hát ilyen nem lesz, mert épülsz már. :-D 
Egyébként meg álljon ki mindenki magáért! Ez is olyan macsós dolog.  :-)  :-)
paross11#822011-10-26 14:57:08
Válasz a(z) 81-es üzenetre:na ná hogy azok jó sport a ló sport! :-D
bombika15#812011-10-26 14:54:05
Válasz a(z) 80-es üzenetre:Mi mindketten sportosak vagyunk:)
paross11#802011-10-26 14:53:06
Válasz a(z) 79-es üzenetre:Igen mert sportos az alakom ! :-D A sumo is sport meg a sakk is! :-D  :-D
bombika15#792011-10-26 14:51:47
Válasz a(z) 78-es üzenetre:Az is volt :-)
Tőled még az ágy is összedől :-)
paross11#782011-10-26 14:50:34
Válasz a(z) 77-es üzenetre:igen olyan ágy összedöntögetöst................ :-D
bombika15#772011-10-26 14:49:17
Válasz a(z) 76-es üzenetre:Többet is, bocsánat :-P
paross11#762011-10-26 14:48:40
Válasz a(z) 75-es üzenetre:Csak egyet? :-D
bombika15#752011-10-26 14:46:43
Válasz a(z) 74-es üzenetre:Te egy egész éjszakát kívántál :-)
paross11#742011-10-26 14:37:35
Válasz a(z) 67-es üzenetre:Nem hinném ,hogy csak beszélgetni járnak ide ,de mivel nőből vannak elvárják az udvarlást és a kezdeményezést!Én pl az itt hozzá szólok közül is ismerek párat személyesen akiket itt ismertem meg!  Igaz az ismerkedési folyamat nem két percig tartott, és nem diszkrét délelőtőkre korlátozodott! :-D  :-D
acsajodbaszom#732011-10-26 14:16:10
Válasz a(z) 61-es üzenetre:
Köszi! Valóban, a tanulságot levontam. Maximális tisztelet azoknak, akik hozzászóltak a témához. Még akkor is, ha nem feltétlenül volt igaza mindenkinek. :-)
Neked külön köszönöm, hogy kiálltál mellettem!
bujacsaj#722011-10-26 14:03:45
Válasz a(z) 65-es üzenetre:
Teljesen mindegy mi mit írnánk helyetted. A stílusod a személyes találkozáskor úgyis kiderül/ne :-)
Add magad, valakinek úgyis bejön, még akkor is ha nem soknak, de így legalább őszinte maradsz. (Magadhoz is)
Ne megfelelni akarj mások elvárásainak, mert az csak átmenetileg megoldható..
Szerintem.. :-)
acsajodbaszom#712011-10-26 14:02:47
Válasz a(z) 60-es üzenetre:
Ez visszafelé is igaz lehet, hogy vagy nem tudod, vagy nem akarod megérteni, amit én írok, de teljesen mindegy :-) Vagy tényleg elbeszélünk egymás mellett, vagy tényleg nem értünk egyet ebben az egy témában, mégpedig abban, hogy hogyan kell kitölteni egy adatlapot :-)
Amúgy javaslom Neked, és a többieknek is, hogy azért személyiséget ne ítéljetek meg pár (nem túl szerencsésen megfogalmazott) mondatból! Én is vonhatnék le Rólatok elhamarkodott véleményt az itteni pár kommenteitekből, de nem teszem, mert lehet, hogy alaposan mellélőnék. Inkább állom tovább a pofonokat :-D :D :-D
acsajodbaszom#702011-10-26 13:52:20
Válasz a(z) 68-es üzenetre:
Nagyon köszi! Küldd őket! :-D :-*
acsajodbaszom#692011-10-26 13:51:23
Válasz a(z) 59-es üzenetre:
Valóban, nem is arról szólt a történet, hogy én kellenék neki, hanem csak az egyik testrészem, de én ezen nem sértődtem meg :-D
moonica#682011-10-26 13:43:57
Válasz a(z) 66-es üzenetre:
Nagyon szívesen be is csajozok helyetted! :-D  :-D
acsajodbaszom#672011-10-26 13:43:26
Válasz a(z) 58-es üzenetre:
Hááát, ne tudd meg! :-D
Egyébként pedig aki kíváncsi, hamar megöregszik...
Mondjuk, ha ezzel a szöveggel jelentkezne be valaki, azért lennének fenntartásaim :-D
Amúgy szerinted ha felregisztrál ide egy nő azzal a céllal, hogy szexpartnert találjon, akkor teljesen esélytelen, hogy kezdeményezzen, ha ráakad a profilomra?
Vagy jobban bejön a nullás adatlap f@szlengető fotóval?
Vagy ide tényleg csak beszélgetni járnak a nők? Ennyire eltévedtem? Ez nem egy szexpartnerkereső oldal?
acsajodbaszom#662011-10-26 13:42:09
Válasz a(z) 57-es üzenetre:
Ja, és kedvesség, meg előzékenység az adatlapon?
Kérlek segíts! :-)
Ezek majd lesznek, ha már beszélgetünk, vagy találkozunk.
acsajodbaszom#652011-10-26 13:27:21
Válasz a(z) 57-es üzenetre:
"Hideg-rideg, kimért, utasítasz, elvársz, meghatározol..."
Tényleg ennyire Qrwa brutálisnak tűnik? Te/ti hogy fogalmaznátok át, hogy a lényege ez legyen, de bájolgó stílusúnak hasson? :-D Csak mert eszembe nem jutott utasítgatni, viszont valahogy tudatni szeretném a szándékaimat...
És még egyszer leírom: nem várom el, hogy utazzon bárki is! Sőt, nem várok el semmit senkitől!
kispimasz#642011-10-26 08:47:22
Válasz a(z) 61-es üzenetre:
Kifiléztük? :-D :D Amazonok? :-D :D Rég röhögtem ilyen jót. Köszi. :-*
earl32#632011-10-26 00:37:24
Válasz a(z) 53-es üzenetre::D Igyekszünk, széles a fegyvertár. Hol el, hol besül. A cél meg mozog.
bujacsaj#622011-10-25 22:18:17
Válasz a(z) 57-es üzenetre: pont erre gondoltam mikor megnéztem az adatlapját :-D Gondolatolvasó vagy ;-)
De az is lehet, hogy ismét nagyon egy rugóra járt az agyunk :-*
earl32#612011-10-25 22:06:12
:-D Gratulálok! Látod ez is siker 60 bejegyzés a témádra( mostmár 61 és lesz egy 62 is:), sikerült felkorbácsolnod a kedélyeket. Álld a pofonokat, mert akármennyire hihetetlen, az amazonoktól több építőbb tanácsot kaptál mint tőlünk férfiaktól. Első kézből a célszemélyektől. Ez a nem mindegy:)) Nem kell letörni, fordítsd a saját hasznodra. Külön tisztelet nekik, hogy fordítottak rád az idejükből és nem mentek el a kérdésed mellett. Préda voltál nekik és mint éhes nőstény oroszlánok kifiléztek. De, az irányvonalat megmutatták, ha ilyen határozott nőkre vágysz. Ha meg nem akkor megerősítettek abban hogy kit nem keresel.

Üdv.

Earl
kispimasz#602011-10-25 08:58:44
Válasz a(z) 56-es üzenetre:
Immáron tény, hogy kiválóan elbeszélünk egymás mellett és vagy nem tudod, vagy nem akarod megérteni, amit írok. :-) Esélyes, hogy szimplán csak nem ugyanarra gyorsulunk. 
Nincs ezzel semmi baj, az is egy ismeret, hogy az ember kivel nem kerül soha közös hullámhosszra. :-)
Sok sikert kívánok az ismerkedéshez és a 10 kanos összeröffenésekhez is. :-)
bombika15#592011-10-25 08:21:03
Válasz a(z) 55-es üzenetre:akkor nem is Te kellettél a hölgynek, csak "10 kanra" vágyott :-)
Én férfit keresek, kanra nincs szükségem azoknak olyan kan szaguk van :-P :-/
paross11#582011-10-25 08:04:54
Válasz a(z) 56-es üzenetre:Azért arra kiváncsi lennék hányan jelentkeznek Nálad?"Gyere Te jó képű pasi kefélj meg"!
moonica#572011-10-25 07:22:30
Válasz a(z) 56-es üzenetre:Ha másért nem, hogy "ki ez az újabb nyafogó pali?" :-O  :-D 
Amúgy meg ..nem élném magam bele a helyedben..mármint a jövő zenéjébe...bocsi. :-/  :-/ 

Hogy a lapodról mi jön le? Hideg-rideg, kimért utasítassz, elvársz, meghatározol..és hasonlók. Kedvességnek, előzékenységnek nyomai sem....ez meg nem annyira nyerő, mint ahogy írták is már előttem nőtársaim....bár lehetnek nők, akik erre gerjednek, és utaznak és várják, hogy neked mikor megfelelő az időpont..stb, stb..biztos vannak, csak még te sem találtál itt. :-/ 
Sok sikert! ;-)
acsajodbaszom#562011-10-25 01:05:20
Válasz a(z) 32-es üzenetre:
Szóval, ha leírom az elvárásaimat, ha előre jelzem azt, hogy diszkréciót kérek, mert van vesztenivalóm, és azt is, hogy nem érek rá non-stop ugrani, ha épp megbizserdül a nuni, akkor körülményesnek és majrésnak tűnök? Lehet. De mint ahogy azt EARL32 is megírta nagyon helyesen a #44-ben, így valóban mindenki tudhatja, hogy mire számíthat. És ha valaki ez alapján fog engem megítélni (nem feltétlenül helyesen), ám legyen! Bukjak el néhány "jelentkezőt"! Inkább, mint hogy néhány levél, netán néhány találkozó után essen pofára bármelyikünk is! Mindegy, a lényeg az, hogy a sok posztból megint tanultam valamit, talán majd hasznosítom a jövőben.
Mindenesetre az adatlapomnak soha nem volt ekkora nézettsége, mint amióta beindult ez a topik, és úgy néz ki, hogy talán hozadéka is lesz a dolognak, de ez a jövő zenéje... ;-)
acsajodbaszom#552011-10-25 00:10:29
Válasz a(z) 37-es üzenetre:
Akármilyen hihetetlen, volt ilyenre is példa. Voltak lányok, akik 150-200 km-t utaztak egy ilyen hétvége miatt. Sőt, lett volna még távolabbról is, ha többen lettünk volna kanok, ugyanis a hölgy minimum 10! főre tartott volna igényt :-O
Dehát ezek a régi szép idők... Ja, hozzáteszem, egyik csajt sem itt találtam, de az a jó kis oldal már a múlté. A társaság viszont még mindig adott, ám mivel a zömünk már foglalt és elfoglalt, rohadt nehéz mindent megszervezni. De hátha...
earl32#542011-10-24 22:39:21
Válasz a(z) 45-es üzenetre: Ne haragudj, de nem állja meg teljesen a helyét. Többségünk sokat dolgozik. A munkára fordított idő viszont nem mindenkinél egyenesen arányos a munka hatékonyságával. Ha hatékony vagy, több időd lesz.:)
kispimasz#532011-10-24 22:27:31
Válasz a(z) 52-es üzenetre:
:-O te oszt' tucc, jóembör :-D
earl32#522011-10-24 22:23:56
Válasz a(z) 49-es üzenetre::D Igazad van. Egy kicsit körbelengte a felvetődött témák anyagias hangulata a mondanivalóm. Igyekeztem praktikusan fogalmazni.
Lehetett volna így is. Az elbújó nyári nap utolsó meleg sugarai végig simítják az ébredő hold álmos arcát.
Könnyed ujjaikkal elmorzsolják édes álmának felszakadt könnyeit, s útjára engedik ladikján a ridegen habzó éjszakába. Ezt most nem elemzem ki:)
bujacsaj#512011-10-24 17:40:52
Válasz a(z) 45-es üzenetre: "15 percre, a 20 centi elrejtésére" valóban soknak tartom a panziót 10 ezerért :-D
fakutya#502011-10-24 10:40:58
Válasz a(z) 45-es üzenetre: 
Kérlek mutasd meg, hol írtam olyat, hogy a munkaidejéből szánjon időt a találkára?

Én meg azokat az embereket rühellem, akik egy félreértelmezett mondatból munkakerülőnek tartanak. (Amúgy meg a fél ország munkaidőben netezik!)

Csak a te kedvedért pontosítok!

Ha valaki valakivel találkozni akar, akkor szán rá időt, a szabadidejéből!

Elhiszem, hogy nehéz beosztani. Ne hidd, hogy csakis egyedül te küzdesz ezzel a problémával a rengeteg munka miatt de meg lehet oldani.

Épp ezért azt gondolom, nem állja meg a helyét az a hozzáállás, hogy "nincs rá időm". Ha akarom, akkor van rá időm!

Mondandód másik részével egyet értek. Tíz ezret nem szánnék rá panzióra, mikor kb. feleannyiból is meg lehet oldani. :-P
kispimasz#492011-10-24 08:50:00
Válasz a(z) 44-es üzenetre:
Szerződés egy példányát? Hát ebben is van igazság, de vajon milyen sok nő gyorsul a szerződéssel nyitó pasikra? :-D Az emlegetett mondanivalót lehetett volna gusztusosan is tálalni... szerintem.
kispimasz#482011-10-24 08:47:30
Válasz a(z) 45-es üzenetre:
Én szívesen elmesélem, hogy miért ad ki valaki szobára, ha ugyanennyiért már mehetne türelmishez is. Mert van itt férfi, akinek nem pusztán az a lényeg, hogy dugjon, hanem kifejezetten az izgatja, hogy őt (és nem mást vagy bárki egyebet) akar egy általa kiszemelt női egyed. :-) 

De igazad van, ha neked meg "ingyé" is és így is tökéletesen kielégülnek az igényeid, akkor minek kidobni a pénzt az ablakon. 

Csak vedd észre, hogy ide sem ugyanazokkal a vágyakkal érkeznek még a férfiak sem. :-)

[1-60] [61-120] [121-167]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba1410BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba3330Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#maszti_szoba300Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba300Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba2500Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba2220Heteroszexuális vadászterület
Ajánlott szobák
#leszbi_szoba100Csak csajok, leszbikus kapcsolatok
Ajánlott szobák
#profi_csajok610Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik100Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba1310Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.