sex,sex,sex

itt vagy: Eropolis > Hetero negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:

gabesz


sex,sex,sex
hölgyek,párok írjanak.


Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
p23011#292006-04-13 23:20:14
hello!

tud valaki olcsó de igényes, pár órára is igénybevehetö motelfélét pesten?
üzenetben vagy valahogy irjátok meg lécci.
köszi!
lorant24#282006-04-13 18:50:48
Válasz a 23-as üzenetre:szívesen mennék veled swingerbe nem bánnád meg.
nincs kép
krisz06#272006-04-13 12:58:25
Válasz a(z) 23-es üzenetre: nagyon szép puncid van szivesen elmélyülnék benned !!
nincs kép
krisz06#262006-04-13 12:57:17
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/5752.jpeg
Szexre éhes srác várja hölgyek leveleit!!!!
ctgctg#252006-04-12 18:47:36
Válasz a(z) 24-es üzenetre:
Most pedig megprobalok Gabival ismet egy interjut csinalni.
nagyon erdekes lenne!
joco#242006-04-12 14:54:03
Válasz a(z) 22-es üzenetre:GRATULÁLOK!!!
parmindent#232006-04-11 22:55:30
sziasztok
23 éves pár vagyunk és szívesen mennénk swengerbe akkor is ha tán tőbb a fiu segitetek?
ctgctg#222006-04-09 01:20:53
Válasz a(z) 19-es üzenetre:
Persze, hogy valos...Interjuval az ember azert nem viccel. Mert ellenkezo esetben gabit hozhatnam olyan helyzetbe, hogy olyat allitanek a neveben, amit o nem mondott. Ez nemcsak jogtalan, erkolcstelen lenne, de ettol sokkal tobb is:
Udvariatlansag!

gabival meg tobb interjut is tervezek, de mosy szerintem izlelgessuk ezt.
Ez egy valoban erdekes vallomas, es Gabi egy lenyugozo no!
Ugyis szerelmes lesz bele az egesz portal!
bikuci#212006-04-07 16:34:53
Válasz a(z) 2-es üzenetre:Szia! Ha gondolod keress meg és megdumcsikázzuk! Nekem tetszel!
feh#202006-04-03 12:21:44
Válasz a(z) 2-es üzenetre:én is ismerkednék veled.egy jót sexelni veled 28éves vok.irj
joco#192006-03-31 12:57:48
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/5283.jpg
Válasz a(z) 18-es üzenetre:Ha ez az interju valós nem csak a TE fantáziád szüleménye nem semmi de le a kalapom igy is! evvel az interjuval GABILESZBI ázsióját a férfi társadalom előtt igen magasra tetted!
ctgctg#182006-03-26 03:27:23
Interju Gabileszbivel


Kérdés:
 
 1.Miért jobb több férfivel szeretkezni, mint eggyel?

Szeretem ha többen foglalkoznak csak velem. Mivel szeximádó vagyok, így imádom ha minnél tőbb fasz van bennem, a kezemben, illetve érezhetem a testemen.
 
 2.Mit szeretsz jobban, ha csókolnak mindenütt, vagy megdugnak mindenütt?

Mindakettőt! Imádom ha csókolják a testem minden részét, illetve ha megdugnak mindenütt. De ennek a kettőnek az egyvelege a legjobb. Csókolgatnak miközben mások dugnak.

 3.Miért olyan jó a szendvics?

Ezt egy fiú nem értheti. Amikor egyszerre van a fenekembe meg a pinámba egy-egy fasz illetve a számba is, az mennyei.
 
 4.Mit érzel, mikor a fenekedben van a farok?...Nem fáj, nem akarod máshová, teljesen felnyomod?

Eleinte fájt, de hamar megszereti az ember. Szeretem ha tövig van a fenekembe.
 
 5.Mikor érezted meg azt, hogy imádod a spermát, és mindenhogy?...Hogy szereted legjobban?
  
Már az első szexelésemen a számba kaptam a spermát, és nagyon bejött. Főleg natúr a faszból szeretem kapni, de nyeltem már kotongumiból is. Hogy szeretem. Ha hanyattfekszem és az arcomhoz térdel szemből a srác, vagy srácok a fejemhez, és úgy verik ki. Nem veszem a számba közvetlenül az élvezéskor, hagyon hogy a számba illetve az arcomra menjen, és szeretem is látni az elélvező faszt.
 
 6.Mi az a szex amit nagyon szeretesz, és mi az, amit utálsz?

Szinte mindent szeretek, beleértve a pisiszexet is. A kakiszex, ami undort kellt bennem, illetve a dúrva szado mazok.(csipesz, gyertya stb.)
 
 7.Mi a véleményed az állatszexről?...Mi a véleményed arról a képről, mikor kis csinos kislány, mondjuk Gabi, egy kemény lófarokkal fényképezteti magát, mindezt csinosan, ünneplő ruhában és kedvesen mosolyogva?

Már megfordult a fejembe ez a téma. Láttam elég ilyen témájú filmet és eléggé felizgatott. ki tudja talán ki is próbálnám. 

 8.Szoktál táncolni, vetkőzés közben táncolni a fiúknak?...Szoktál táncolva, zenére, ritmikusan szexelni, elélvezni?...

Igen szotam. Nagyon jó hangulatot teremt. 

 9.Voltál-e már szerelmes nem egy férfibe, hanem egy férfi farkába?

Még nem. Csak magába a férfibe, és akkor a fasz már hozzá tartozik.

 10.Kivel élnél szívesebben: nővel vagy férfivel? És miért?

Még nem éltem tartósan senkivel sem, úgyhogy nem tudom.
  

Koszonom.
ctgctg#172006-03-19 01:42:38
Szegyellosek vagyunk, titkolozunk, sotetben, levakulva szexelunk.
Nehogy megtudja a szomszedbacsi, vagy munkahelyunk fenylo portas-felistene, netan a sarki W.C.-esneni. Mert jaj, a szex maganugy, es privat, arrol soha, semmit, senkinek. Ez a maganelet elidegenithetetlen resze, a polgari szabadsag szerves tartozeka, a komoly ferfi es no szabadidos elvarasa.

A szez szukseglet, ahogy az ennivalo, a pohar viz, vagy a friss hegyi levego. Szexelj minden nap, akkor tested megfeleloen regeneralodik, sjtjeid ujraelnek, te pedig feludulsz. Jobban fogsz emesteni, tevezni es ulni az irodaban.

Mert a test megkivanja a magaet!

En azert meg mindig olyan visszahuzo ero vagyok, aki szerelmes, szerelemre vagyik, nem erdekli a test vagya, csak o, a no, es megyek utana, lesmarom, lefektetem, es beleelvezek, melyen a testebe, meg ha ezert feljelent is!

Szerelemre szulettem!

O meg testi igenyeinek kielegitesere.

Majdnem ugyanaz. Az egyik az embere, a masik...khm...nem az embere!
ctgctg#162006-03-17 04:09:15
Válasz a(z) 15-es üzenetre:
Nem akarok sajat weboldalt, hanem kifejezetten itt kivanok publikalni.
Sorry((
Ez egy nagyszeru hely, kituno forum mindenre.
az eropolis!
Hmmm!
Imadnivalo...es meg szexi is!
meg vagyunk egy jonehanyan...vagy talan nem?

Most azonban egy dologra javaslom koncentralni:
Bizalmat kell keltenunk "kis-szex-orult"-ben, mert o az, aki szivesen, meg minden, csak valahogy titkolozik.

Csok labai koze, feneke melyere, cicije ala...

Hosszu, elnyujtott spermaeso arcara, szemei ala.

azaz csok, es rengeteg!

Szeretunk kis-szex-orult!!!
gabe76#152006-03-14 19:23:04
Válasz a(z) 14-es üzenetre:Szerintem csinálj egy saját weboldalt pl. a freeweb.hu-val, oda felteheted.
ctgctg#142006-03-14 03:50:45
Azt szeretnem kerdezni, hogy egy nehany oldalas erotikus novellat hova tehetnek fel?
A forum asszem tul kicsi erre.

Most mit csinaljak?

Joco...te talan tudod!
Segits...pliz!

En "kis-szex-orult"-et szretnem meginterjuvolni ide.
Csak mondom, nincs eleg felulet.

valamit tenni kellene.
joco#132006-03-13 15:20:23
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/4680.jpg
JÓ az újabb témaíndító ötlet , na gyerünk Hozzászólók a téma a szönyegen hever csak ki kell dolgozni nincs tabu nincs korlátozás ha van elképzelésed és élményed oszdd meg a többiekkel!!!
ctgctg#122006-03-13 01:34:27
Javaslom, ez a forum legyen mindazoke, akik olyan szexet akarnak, szeretnek, kiprobalnanak, ami nem hetkoznapi!

Olyan nok jelentkezeset vrjuk, akik el akarnak merulni a szerelemben. Nem tabut akarnak magukra a jelenlegiek fole is, hanem levetni mindent.
Nem kell semmifle korlatozas.

szex ugy, ahogy akarom!

Sperm, sok-sok gozolgo, meleg ferfinedv!

Poharbol, vodorbol, gumicsobol, es uszni, lubickolni, csonakazni benne.
Mert ez szex.
mert ez szerelem.
Mert a ketto ugyanaz!

mert szeretem a noket!
Csodalatosak, izgatok es faszverok.
Aki nem szereti a faszt, es no, az valojaban nem is no.
Az egy prud, embergyulolo geci.
Mert aki szerelmes, annak soha nem lehet szajaban eleg a geci!
ctgctg#112006-03-12 02:30:44
Ha erre jar olyan no, vagy lany, aki szerelmet szeretne, aki szerelemre vagyik, annak szivesen megirnam a megoldast.
Van itt valaki, aki megdobogtatta a ferfiak szivet!
Kovesd ot!

Irj nekem, es en megmondom a titkot!
Csok!
ctgctg#102006-03-09 04:58:06
Nem jo dolog, mikor valaki a kakaszex ellen haborog...Miert?
En kulonben nem vagyok nagyon benne, csak volt ilyen, es teljesen megdobbentem...nahat!

Azert kulonben, mert egy nagyon szep no, egy valodi modell lett osszemaszatolva, konkretan a melleinel, es nyugodtan felvette a melltartojat, kikeszitette magat, csinos volt, sot ragyogott...
Mosolygott, lenyugozo volt, csak kakas a ruhaja alatt.

Szerinte annyira megrazo volt, annyira kikeszult, hogy azt mondta:

"Ettol lentebb zuhanni mar nem lehet!"

felszabadult, es aztan szexben barmit orommel csinalt.
Atszakadt a kerites.
Hiszen minden efolott volt.
Eszmeletlen volt a dolog!
A tabuk szetverese.
Csak persze nem szabad nagyon belemenni a kaka-ugyekbe, mert azert utana enni is tudni kell...ezt csak megjegyzem!
ctgctg#92006-03-09 02:01:43
Válasz a(z) 8-es üzenetre:

Popp alljal man le...eleg volt!!
popp#82006-03-09 01:18:05
A(z) #8 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
ctgctg#72006-03-08 00:55:27
Joco!
Nem aktivizalnad a tobbi temat is?
mert ami nem aktiv, abba nem tudok beleirni...miert?
Pedig szeretnek.
Peldaul a kaka-rovatba...
Marha erdekes...nem?
Meg mas is.
Aktivizald mar...legyszi...pliz!
ctgctg#62006-03-06 02:10:18
Szex minden modon, de nem mindenkivel.
A perverzio is jo, sot eszmeletlen tud lenni, ha azt kiseri legalabb egy kis szerelem.
mert, ha nem...nos...akkor szornyu a dolog.
Akkor olyan, mint egy nemieroszak...azonban, ha van lelki kozosseg, akkor a kakaszex is izgi tud lenni, a pisi csilingelve csobog, a fenekedet zsibbadtra vero nadragszij is edes.

Mert egy no altalaban csdak annak a ferfinak veszi le torkara szerelme kokemeny landzsajat, akit legalabb valamennyire szret. Akkor azonban a gyomraba is!
Vagyis, ha van egy kis szerelem, akkor a szex az egbe ropit.
ha nincs, akkor is sokszor, de az mas. az hideg, es olyan, mint a fagyos gulyasleves. megeszi az ember, ha ehes, ha nincs mas, de milyen jo az megmelegitve, illatosan, inycsiklandozoan talalva.

Szerelmemmel a naszejszakan fejenallva, bukfencezve, egymast tortaval dobalva szetcsokolni. Mikor is belep a szobaba a helyi rendorormester, es egy doboz kobanyai sorert megkapja tolem szerelmem mindenkori vagyat, most elvett menyasszonyomat egy nyers, visitos, analis kedveskedesre.
Mert szeretem a not.
Tudodm, mit akar!
Minden ferfit, minden faszt, es azonnal!
ctgctg#52006-02-28 00:25:14
A legizgalmasabb megis csak az, ha nem is kislany, nem is szuzlany, hanem komoly, ferjezett no ugrik be velunk egy csokra, valahova a szinfalak moge. Aztan ujra talalkozunk, es ujra, utana pedig barataimmal is csok, csok es csok. Mikor mar elveszti onkontrolljat, mikor mar csak egyet akar, szerelmesnek lenni!
Es nem egy ferfiba, megcsak nemis igazan az ossze ferfiba, akivel olya bhatoan csokolozott mar. Dehogy!
O, a huseges feleseg, a gyonyoru szep kislanyka boldog edesanyja a faszba akar szerelmes lenni!
Nem egy szemelybe, nem egy ferfitarsasagba, hanem a fele torteto, gecit orokosen raspriccelo, kemeny, illatos, erzekeny, ot szereto faszba, es faszokba!
Hogy a fasz legyen az, aki tarsaul szegodik hoza elete nehez kuzdelmeiben.
Ne a ferfinek koszonjon, hanem a nadragjabol gyorsan kikapott nehez, kemeny, es fee lukteto fasznak.
Mert o feleseg.
Hulyesegbol van mar elege.
Most valami komoly dolog is kellene mar.
Most egy csapat ferfi gecis fasza a testebe, tenyerebe es cuppogogo ajkai koze.

Mert o feleseg.
Nem husegesnek lenni akar, azt majd otthon, utana, hanem baszni, szopni, kiszipolyozodni, mert no, mert szep, mert gyonyoru.
es mert szerelmes.
A ferfiak csodalatosan allo, frocsogo faszaba!
voicelaci#42006-02-23 23:26:31
Hogyhogy nincs senki;Válasz a(z) 2-es üzenetre:
joco#32006-02-23 16:13:35
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/3969.jpg
SZEX-SZEX-SZEX ez az élet sava-borsa gyertek és legyen benne részünk!
parbannegyen#22006-02-23 08:54:19
A(z) #2 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
huncikabudapest#12006-02-20 13:48:15
A jó szex olyan mint egy jól felszolgált és finomra elkészített étel, több fogásból és finom falatokból álljon! Tessék asztalhoz ülni és fogyasztani és mielőtt jól laknál abbahagyni majd minél hamarabb újra megéhezni! Aztán gyertek meséljétek el az étlapot!!! Nagyon jó falatokat és élményeket!!!!....

[1-29]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3520BDSM - extrém szexualitás

#bepo2000100Különösen perverz
Ajánlott szobák
#biszex_szoba109120Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#maszti_szoba710Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba100Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba7081Meleg férfiak egymás között
Ajánlott szobák
#hetero_szoba4370Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.

#hegylako012210Tapasztalt
Ajánlott szobák
#leszbi_szoba100Csak csajok, leszbikus kapcsolatok
Ajánlott szobák
#profi_csajok1020Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik100Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba3020Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.