Masszázs

itt vagy: Eropolis > Hetero negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Masszázs
Masszázs, ami frissít, átmozgat és lazít. Masszázs, ami bizsergésbe hozza az érzékeid, felkelti a vágyaid. ...és ez csak ízelítő az testi megújulás és/vagy az érzékek birodalmából. Az előzőek kombinációja még érdekesebb... 
A szolgáltatást kínálják "hivatásos" szolgáltatók és lelkes amatőrök. ...és hol marad a meghittség? Arra már nincs is idő a napok rohanó sorában?

Vitaindítóként szántam ez előző néhány sort, mivel azt gondolom a masszázs, mint téma elég tág terület, hogy arról tapasztalatot, véleményt cseréljünk. ...neked is van vágyad / élményed?  ;)

Pontosítok:
1. Igénybe veszel rendszeresen testmasszázst? Melyik masszázst kedveled a legjobban? Hogyan találtál a szolgáltatóra?
2. Vettél már igénybe erotikus masszázst? Ha igen, milyen gyakran? Melyik masszázst / kombinációt kedveled a legjobban? Hogyan találtál a szolgáltatóra? Mi (volt) a legkellemesebb élményed?
3. Szoktál masszírozni? Ha igen, kit és milyen masszázsban részesítettél? Milyen gyakran? Mi volt a legkellemesebb annak akit masszíroztál?
4. Mi a véleményed arról. ha valaki erotikus masszázst vesz igénybe? Mi lenne a véleményed, ha a Te párod venné igénybe? Hogyan viszonyulnál hozzá?

Ha van kérdésre javaslatod, azt is szívesen veszem. Köszönöm, hogy hozzászólsz a témához.
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
katikadraga#62015-04-05 16:28:52
1. Nem
2. Nem
3.Igen.Gyógy
4.Érthető.Egészségére..)))
vagyomra34#52015-04-05 01:34:50
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/6/USRf_6e0b983/a00c62.jpg
Sziasztok!Én régóta keresek egy jó napközben lakással,rendelkező masszőrt,akt,uni,méretes,biszex,40-50év között.Tatabánya-Székesfehérvár,Komárom,térségben..
pandora#42015-04-04 22:45:21
1. nem
2. nem
3. nem
4. nem tudom, sok mindentől függ. Tudtommal, vagy tudtom nélkül, együtt vagy külön...nem mindegy. Ettől függően viszonyulnék. Csodálkoznék, tetszene, kíváncsi lennék, vagy eunuchot csinálnék belőle. :D
squirt-me#32015-04-04 21:59:37
Üdv!  
Gyógymasszázsban,frissítő masszázsban már volt részem, erotikus masszázsban még nem, de szívesen kipróbálnám. Olykor a párommal szoktuk egymást masszírozni, illetve inkább erősebb simogatásnak mondanám, amit csinálunk. 
nincs kép
hubimale#22015-04-03 13:41:16
sziasztok,
megtöröm a csendet, jelentkezem postázók közé. röviden annyit, hogy engem massziroztak, és én is masszirozok, erotikus masszázst adok férfiaknak, nőknek pároknak. Most nincs több időm írni, de húsvét után ismét jelentkezem, akkor bővebb írásokkal
üdv
thom-mass#12015-04-02 18:37:26
TéMa indítóként ajánlom figyelmetekbe az alábbi cikket. Segít rendezni a gondolatokat.
http://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/erotikus_masszazs_teszteltunk

[1-6]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba2410BDSM - extrém szexualitás

#bepo2000100Különösen perverz

#cvb100Farock
Ajánlott szobák
#biszex_szoba72100Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#maszti_szoba710Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba410Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba3430Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba3540Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#profi_csajok1100Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik200Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba1920Transzszexuális csevegő

#cdfatime100GANGBANG








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.