Éljük meg amit szeretnénk...!!!

itt vagy: Eropolis > Hetero negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Éljük meg amit szeretnénk...!!!
Sokan kérdezik magultól .."miért vagyok én más mint a többi ember"..és persze "miért keresgélek én ilyen oldalon társakat". Hát igen gondolom mindenkiben felmerült már ez a kérdés és a válasz nem mindig tettszett, hát szerintem mindenre meg van a 100%-os mindenkinek jó magyarazázat. Sokan elsem hinnék mennyire egyszerű..:)
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
baba1978#62011-03-03 22:18:04
Válasz a(z) 5-es üzenetre:Ha valami szépet élünk meg nem akarjuk emlékként megélni abban akarunk lenni! mert minden ember gyarló! Én a rosszat elfelejtem ,nem szeretem ,nem szeretek benne se lenni!Mindig a szépre vágyom ,s akarom! De nem keresem ,majd jön:D
jim444#52011-03-03 12:29:05
Sziasztok.. A múltat azért nem kell elfelejteni mert csak abból okulhatunk és a jövőre nézve abból meritünk erőt...De valójában mindenki saját meg dönti el mit akar magával vinni a jövőbeli útjára..:)
Kedves baba... A más szót úgy értettem hogy, akik itt vannak fel és keresgélnek sokszor nem is tudják hogy mit csak hajtja őket az "ösztön" nevezzük igy és amikor már megélte amit akart vagy szeretett volna elgondolkozik, hogy vele mi a baj....!? De nincs semmi baj!!!...Csak ő meg merte élni a vágyait és ezért már más dolgokon kezdett el gondolkodmi illetve kitárult egy két ajtó és igy tisztább lett minden. Ha szorongunk bizonyos dolgokon akkor a szorongás irányit nem más....:)
baba1978#42011-03-02 21:06:46
Válasz a(z) 3-es üzenetre:Fordítsuk akkor meg a szavakat:) a lelki és a testi stabilitást keresem:)
lordoffire#32011-03-02 20:49:05
Válasz a(z) 2-es üzenetre: a múltat hagyjuk meg a régészeknek... !

Baba, Te nagyon megértő lélek vagy. Te melyik kategóriába tartozol az általad említettek közül?
baba1978#22011-03-02 20:11:55
Válasz a(z) 1-es üzenetre:Szerintem soha nem jók az emlékekben élni! ha rossz ,feledjük ,ha szép ,akkor meg azon legyünk ,ne legyen emlék,hanem éljük inkább tovább! Hogy  miért vagyok én más ? Ne feltételezzük soha ezt! Azt vallom ,minden ember egyforma ,csak más az érték rendje ! Hogy ki miért keresgél és mit is szintén ebben rejlik! van aki hajtja a vágyait,viszi előre  ösztöne ! Van aki alapban lelki és testi stabilitást keres van aki kiírja : Gyere dugjunk este ! De! Mindenki egyforma ,ne feledd!
jim444#12011-03-02 15:12:32
Az életetünk során nem a rossz dolgokat kell szemelőtt tartani és arra vissza emlékezni, hannem a jó dolgokra visza emlékezve élni mert ez pozitív hajtó erőt ad....a minden napok során..:)

[1-6]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba1921BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba4881Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#maszti_szoba510Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba410Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba1921Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba3330Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#leszbi_szoba100Csak csajok, leszbikus kapcsolatok
Ajánlott szobák
#profi_csajok910Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik100Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba1110Transzszexuális csevegő

#cdfatime100GANGBANG








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.