hirdetés
Simple vásárlói tájékoztató

Milyen egy jó szexpartner?

itt vagy: Eropolis > Belváros > Forum

hirdetés

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:

pandora

Milyen egy jó szexpartner?
Sokan írják a bemutatkozásukban hogy szexpartnert keresnek. Sokszor és sokan hivatkoznak arra hogy ez egy szexpartner kereső oldal. Nekem erről mindig a teniszpartner, kártyapartner ugrik be. :)
Vagyis hogy a partner mindössze segítő egy tevékenységben, amit nem egyedül akar csinálni valaki. Pedig a szex azért egy kicsit más...

A kérdéseim, amivel kapcsolatban érdekelnének a vélemények:

Mi a különbség a szexpartner és a barát/barátnő, vagy a szerető között?
Ki mit ért "jó szexpartner" alatt? Egy dögös ágycsatát? Testi-lelki barátot? Havert? Szerelmet? Pusztán egy tevékenységhez segítőt? A szexpartner egyvalakit jelent, párhuzamosan többet, vagy folyamatosan újabbat és újabbat? 

Hogyan képzelitek el a számotokra ideális szexpartnert? Milyen lenne az, aki után azt mondjátok, hű...megtaláltam amit/akit kerestem?

Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
treeal
#687 (2019-11-17 16:35:03) |
Válasz a(z) 686. üzenetre:milyen igaz! 

[ugrás az előzményre]
szindbaad
#686 (2019-11-17 15:56:44) |
Figyelem, figyelem!
Vészjelyzet!!!
UFO lányok rabolják el a sármos és potens 40 év feletti férfiakat. :o 
A jó hír, hogy itt senki nincs veszélyben.
(Srácok ez az űrhajó, kurva szép belülről. :D )
treeal
#685 (2019-11-17 15:00:09) |
Válasz a(z) 684. üzenetre: öleléS.
(vajon miért nem tudja & érzi ezt mindenki? Persze: költői...

[ugrás az előzményre]
trikolor
#684 (2019-11-17 12:49:35) |
A szex önmagában mit sem ér, ha nincs kötődés, nincs szerelem, nincs mögötte az emberi lélek. 
Soha nem volt a szó szoros értelemben vett  szexpartnerem. 

Emberi kapcsolódásaim voltak, aminek alapvető része volt a szex. 
Így működik az ember. Mármint így működik, ha egészséges a lelke. 
treeal
#683 (2019-11-17 11:54:14) |
Válasz a(z) 678. üzenetre:...és mi történt azóta? Öröm, boldogság, bejött az élet! Kár, hogy azóta már nem vagy itt aktívan. Hiányzol... ;) 

[ugrás az előzményre]
ripper
#682 (2019-10-01 20:47:53) |
Èn sosem gondoltam tùl ezt a dolgot.
Hogy mièrt?Ez csak a x.-ik dolog az èletemben.Na nincs messze a harmadiktòl de.. :D Nem szabad tùl sokat gondolkodni,az mindig az adott dolog lènyegènek halàlàt jeenti
nincs kép alfti
#681 (2019-08-28 03:15:56) |
Sziasztok! Ehhez hozzá kell szólnom érdekes téma..
Szerintem minden egy jó szexből indul ki. Ha mindkét fél megkapta az "ágyba" amire szüksége van szépen jön a kötődés és így tovább.
Munkám "miatt" vagy végett elég sok szexpartnerem volt régen. Ami annyit jelentett, hogy megtetszettünk egymásnak kölcsönösen találkoztunk párszor és mindenki folytatta tovább az életét, nem bolygattuk egymást. 
Egyszer találkoztam egy olyan lánnyal, akivel már az első órába lefeküdtünk, de utána beszélgettünk. Másnap keresett, kerestem és így kialakult egy nagyon jó kapcsolat közöttünk ami 3 éveg tartott. Nem is volt szükségem mellette másra pedig lett volna alkalom. Utána megint visszatértem régi énemhez és megint csak a hódítás érdekelt báehol voltam.
Míg megtaláltam szerintem első látásra akire azt mondtam, hű....megtaláltam. Annyi volt vele, hogy nagyon kedves volt hozzám semmi más. Több mint egy hónap volt mire lefeküdtünk közbe nem érdekelt más, mert ő kellett. 5 évig voltunk egymás szeretője rengeteg elménnyel és boldogan. Szerettük egymást nagyon.
Szóval magamból kiindulva egy jó szex az alapja mindennek, de ha a másikba megfog azon kívül valami akkor felülírja.
Szexpartner nálam azt jelentette, hogy találkoztunk akár véletlenül akár máshogy és szexeltünk kötetlenül, anélkül, hogy bárkibe is felmerült volna egy hosszabb beszélgetés. Szexpartnernél szerintem nem merül fel a kérdés, hogy van e más is. Szerető amikor rendszeresen találkoztunk napi kapcsolatba voltunk bármi gond, baj volt vagy csak egy érintés kellett ott voltunk egymásnak.
Remélem nagyjából érthető amit írtam  :) 
pandora
#680 (2019-08-27 13:32:22) |
Válasz a(z) 679. üzenetre:

Igen, a kecske és a káposzta együttesen a legtutibb, de sajnos elég labilis együttállás. :D

[ugrás az előzményre]
egrimasszor
#679 (2019-08-27 13:30:33) |
Válasz a(z) 678. üzenetre:az őszinte ölelés prájszlessz.. de bakancslistát sose cserélnék.. :D

[ugrás az előzményre]
pandora
#678 (2019-08-27 13:28:36) |
Válasz a(z) 677. üzenetre:

Fiatal korod ellenére érett, okos hozzászólást írtál.
Szerintem is így van, éppen ez ennek az egész szexpartneresdinek a legnagyobb ellentmondása. :(

Amikor regisztráltam ide anno, pár hónap leforgása alatt mindent kipipáltam a bakancslistámon, ami tök jó dolog volt, hatalmas élmények... :pirul:  ;) 

De...

...aztán elkezdtem csetelni egy különös fickóval, akit úgy tűnt, tényleg érdekli, miről mit gondolok. És azt írtam neki, az egész szarságot elcserélném egy őszinte ölelésre.
Így is lett. ;)  :vigyor: 

[ugrás az előzményre]
tomika
#677 (2019-08-27 02:19:36) |
A szexpartnert szerintem nem igazán becsülik a férfiak..csak vàgykielègítő..Sokat szàmit persze hogy milyen módon adjàk ezt elő lehet intelligensen és bunko módon is..De sajnos a vègeredmeny ugyanaz.Nem is lehet hosszutàvu bár látni is hogy rengetegen sok sok éve vannak regisztràlva.Nem vagyok túl öreg de azt gondolom hogy mindig újabbat és újabbat keres egy férfi mert egy idő után bármilyen dögös valaki uncsi lesz...megint más ha lesz lelki kötődés èrzelem,szerelem és a másik lènyét kivànjuk nem pedig csak azt ami lent van..a szex a 24 óràból egy kis szelet..
pandora
#676 (2019-07-28 10:17:48) |
Válasz a(z) 675. üzenetre:
Sültgalamb kerestetik.
:D :D

[ugrás az előzményre]
nincs kép semaj
#675 (2019-07-28 07:14:09) |
Válasz a(z) 674. üzenetre:Ha lesznek csajok is, akkor írj és csapunk egy jó partit. 

[ugrás az előzményre]
nincs kép mokamiki121
#674 (2019-07-26 16:45:29) |
Sziasztok!
Debrecenből írok, van egy ovális medencém, az erdő közepén ahol élek, lehet meztelenül napozni, fürödni egész nap.Csak legyen jó idő...
Sanyi
nincs kép mokamiki121
#673 (2019-07-26 16:45:29) |
Sziasztok!
Debrecenből írok, van egy ovális medencém, az erdő közepén ahol élek, lehet meztelenül napozni, fürödni egész nap.Csak legyen jó idő...
Sanyi
treeal
#672 (2019-07-14 14:32:47) |
Válasz a(z) 658. üzenetre: és ha akad is ilyen, egyáltalán nem biztosb hogy vonzódni fogsz hozzá. 
És vica versa. 
S.

[ugrás az előzményre]
esther
#671 (2019-07-14 07:56:25) |
Válasz a(z) 670. üzenetre:
Szívesen!

[ugrás az előzményre]
massorguy
#670 (2019-07-13 19:06:26) |
Válasz a(z) 669. üzenetre:
Köszi

[ugrás az előzményre]
esther
#669 (2019-07-13 18:41:57) |
Válasz a(z) 668. üzenetre:

Akkor így is fogalmazhattál volna: miről van/volt szó?
Ilyen primitív benyögéseket figyelmen kívül hagyok.

Valami csajszi bereklámozott,-  ha jól emlékszem- , (de lehet, hogy negatívat írt??).... :napersze: és arra írtam, hogy azóta sokan kereshettek.
Így került a neved a fórumba, de egyszerűbb , ha megkérdezed alexa 9028-at. ;) 

[ugrás az előzményre]
massorguy
#668 (2019-07-13 01:12:13) |
Válasz a(z) 667. üzenetre:
Igazából az üzenet arra vonatkozott, hogy hogy került a nevem ebbe a fórumba. És vonatkozik most is. a Személyes dolgok nem érdekesek.

[ugrás az előzményre]
zsoffi
#667 (2019-07-12 21:15:29) |
Válasz a(z) 666. üzenetre:

A "HE?", az így is, úgy is "HE?" marad :D 
Ok és okozat a reakciómon nem változtat. :) 
Olyan ez, mint amikor valaki csak úgy váratlanul elküldi a farkát egy levélben... 
A következtetéseket már levontam. Lehet megmagyarázni, de minek? :P  

[ugrás az előzményre]
massorguy
#666 (2019-07-12 20:59:45) |
Válasz a(z) 665. üzenetre:
Mondjuk ezért nem hibáztatlak. 
Na de... idetévedtem, mert mutatták a kismadarak, hogy a ne vem szerepel a fórumban, csak nem értem. Közben moderálva lett a kishölgy hozzászólása. Oszt' ezért eme "he??". 

[ugrás az előzményre]
zsoffi
#665 (2019-07-12 17:20:13) |
Válasz a(z) 664. üzenetre:

A -"HE?"- igen "értelmes" kérdőszócskára, csupán ennyit tudtam hirtelenjében kinyögni, reakció gyanánt. :D 

[ugrás az előzményre]
massorguy
#664 (2019-07-12 11:30:42) |
Válasz a(z) 663. üzenetre:
"Ajjajj"?
(egy igen tartalmas üzenetváltás veszi itt most kezdetét, kérem szépen :D )

[ugrás az előzményre]
zsoffi
#663 (2019-07-10 22:24:34) |
Válasz a(z) 662. üzenetre:

Ajjajj... :(

[ugrás az előzményre]
massorguy
#662 (2019-07-10 20:45:44) |
Válasz a(z) 617. üzenetre: he?

[ugrás az előzményre]
zsoffi
#661 (2019-07-10 20:27:03) |
Válasz a(z) 660. üzenetre:

Ez egy sablonoktól terhes felsorolás... az élet, a nők, férfiak, helyzetek, adott szituációk, pillanatnyi érzelmek, érzések, egy pohár bor, családi állapot és idill, a hit, a jósnő, a gyerekek, a közelség, a kilóméterek, a motelszoba, a meghitt pillanatok,... igen...mind-mind befolyásolja a végső döntésünk. 
Ami soha nem biztos, hogy a végső! 
Szeretek elgodolkodni ezen...és soha nincs két egyazon végkövetkeztetés...szerencsére a sablonok elkerülnek... (vagy én kerülöm azokat?) A világ körülöttem változó és én is változom... (A sablonok állandók.) :)

[ugrás az előzményre]
amor-mamor
#660 (2019-07-10 20:06:07) |
A jó szexpartner:
- figyelmes
- türelmes
- kreatív
- nyitott
- játékos
- tudatos
- ápolt/tiszta
- asszertív (szó-, test és szexbeszédben)
- megoldásközpontú

yver83
#659 (2019-05-28 08:28:24) |
Válasz a(z) 658. üzenetre: Újként idecsöppenve reagálnék az olvasottra. A Maslow piramis jóságát mostanában már szokás vitatni. Legalábbis a piramis szemléletét, a hierarchikus egymásra épülés és a szintenkénti lépkedést mindenképpen. Abban komoly alkotás, hogy egyértelműen azonosított szükségleteket. Állítólg az angolszász kultúra átlagemberére igaz. Nem ismerem ennyire az angolszász átlagembereket, de feltételezem ott is inkább az 50-es években volt igaz. :)

Szerintem a szexuális vágyak sem rendezhetők így hierarchiába, főleg nem általánosítva. Vagyis még kevésbé igaz, mint az eredeti. Úgy gondolom nem egymás után lépkedünk a kielégült vágyaink után a következőre, hanem csapongunk, mikor éppen hogyan tartja kedvünk. :)
Szerintem az általad írt "párkapcsolat" nem létezik. Emberek vagyunk, még ha fontos is számunkra a közösség, az Együtt, akkor is létezik az Én. És az Én idővel valamennyire mindig erősebb lesz a közösnél. Úgy értem, hogy mindenkiben van egy kis önzés. Ettől még nem leszünk rossz emberek, de az ideális állapot és a kommunizmus ezért utópia. 
Úgy gondolom ez mindenkire igaz. Ha nagyon elnyomod magadban akkor annak szerintem lelki sérülés a következménye. 
Szerintem az ideális közösség/párkapcsolat egymásra épül szeretetben és kölcsönös tiszteletben. Hogy a másik javát akarom és feltételezem, hogy a másik is az én javamat akarja. Mindezt úgy, hogy mindketten kiteljesedhessünk úgy, hogy a másikat nem korlátozzuk.
Szerintem amit írsz az a szerelem. A szerelem azon időszaka amikor izzik. Ami aztán a mindennapokban parázslik. Lehet újra izzó. Talán. Ebben nem vagyok biztos, hogy egy hosszabb párkapcsolatban mennyire lehet újra olyan mint az elején. 
Talán ezért keresünk szexpartnert és nem egy "szolgáltatóhoz" megyünk. Mert szerintem egy jó szexpartner kapcsolat több a szexualitásnál, de kevesebb egy párkapcsolatnál. Bár ebben még kezdő vagyok.:)

[ugrás az előzményre]
pandora
#658 (2019-05-23 16:30:37) |
Válasz a(z) 657. üzenetre:
Azt írod, az utolsó kérdés a legérdekesebb, és reméled hogy válaszolok rá én is.

Az én utolsó kérdésem ez volt:
Milyen lenne az, aki után azt mondjátok, hű...megtaláltam amit/akit kerestem?

Te nem válaszoltál rá. :D

Én viszont válaszolok. Bár a válasz korántsem egyszerű. ;)  :vigyor: 

Aki ismeri a Maslow piramist, az tudja, hogy az igényeink egymásra épülnek. Ez szerintem a szexualitásban is igaz. Mindig a hozzánk legközelebb álló, azaz leghamarabb elérhetőre vágyunk. De ha elértük, akkor jelentkezni fog az igény egy felsőbb szintre. Ebből pedig logikusan fog adódni a válasz. Akkor fogok hátradőlni, amikor a hozzám legközelebbi igényem teljesült. Ezek amolyan kis hátradőlések. :D Majd 5 perc hátradőlés után a következő szint fog hiányozni. Ezért maradnak sokan visszajáró lelkek. :napersze: 

Így aztán a végső valódi kérdés az, hogy mi az, ami után *tényleg* elégedetten hátradőlnék. ;)

Mi a szexben a legtutibb dolog? Ami után nem marad semmilyen hiányérzet? 

Egy olyan testi-lelki harmónia, ami tökéletesen kielégít, felkavar amennyire kell, és nyugalmat ad, amennyire kell. 
Ez pedig biztosan nem egy alkalmi partner, de mégcsak nem is egy titkos szerető. Pláne nem egy férj! :D
Egy olyan férfi, akire testileg és lelkileg teljesen egymásra tudunk hangolódni, a függetlenségünk és önállóságunk feladása nélkül sem tekinget egyikünk sem másfelé, de nem azért mert ezt magunkra erőltetjük, hanem mert nincs rá szükségünk. Akivel bármit megteszek ami neki jó, és bármit megtehetek ami nekem jó. És vele akarom megtenni, nem mással. ;)
Akit szeretek, tisztelek, és alig várom hogy lássam, és megérinthessem. Akinek már a gondolata is felizgat, aki mellett sugárzom, és aki miatt a legjobbat hozom ki magamból - és viszont. :)

Ez pedig azért túlmutat egy egyszerű szexpartneren. Érzelmek nélkül ilyen nincs, nem létezik, hiszen a szex csúcsa amikor a partner nem csereszabatos tárgy. ;) Ez csak érzelmekkel létezik (már ha nem pszichopata valaki). Sokan azért félnek az érzelmektől, és inkább megalkusznak a nagyon divatos "szimpátiával", mert az érzelmekkel egy "csomagban" érkezik a gyomorideg, az aggodalom, játszmázás, érdekütközés. Hát igen, ezekből én is szeretnék kimaradni :napersze: , de hiszek benne hogy létezhet ezek nélkül is. Úgyhogy a szexen, a szexuális kisugárzáson túl nagyon nem mindegy a személyiség. Elég ritka az olyan ember, aki szenvedélyes, magabiztos, öntudatos, nincsenek önértékelési problémái, és mégis empatikus, figyelmes, megbízható, becsületes.

Ha ilyenbe futnék, akkor azt hiszem, viszonylag elégedetten hátradőlnék. :D 

[ugrás az előzményre]
dombedmen
#657 (2019-05-21 03:44:44) |
Kedves Pandora
Nagyon érdekes a téma és jók a kérdések. Az biztos, hogy nincs mindenki tisztában itt ezzel. De persze ez egyén és úgymond vágy függő. 
Akkor jöjjenek az én válaszaim :
Egy szexpartner ugyan lehet szerető, de az már sokkal több. A szerető viszonyban már vannak érzelmek. Ráadásul akár nem csak szexről szólhat, hanem közös programok stb. De mindenesetre szex központú kapcsolat.
Viszont a barát/barátnői kapcsolatban nem a szex van középpontban, hanem az érzelmek. A szex csak egy kellemes része a kapcsolatnak. 

Az nem egyszerű, hogy ki jó szexpartner. Mivel ez a társtól és vágyaitok is függ. De nagyvonalakban olyan személy aki nem csak a saját élvezetét hajtja. Hanem fontos neki a párja vágyai, teste és akár érzései is. Aki arra törekszik, hogy mindkét fél számára jó legyen. 
Természetesen egyszerre és egymás után is lehet szexpartnered, nem egy valakit jelent, az már szerető viszony. 
Az utolsó a leg fontosabb és egyben a leg érdekesebb kérdés is. Válaszként remélem te is válaszolsz rá. 
doktorur
#656 (2019-04-14 18:02:30) |
Válasz a(z) 655. üzenetre: Ennyit rólatok  :D  :D  :D  :D  :D 

[ugrás az előzményre]
pandora
#655 (2019-04-14 16:05:12) |
Válasz a(z) 654. üzenetre:

Dolgozni?!  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o 
Már rosszul kezdődik. :P  :vigyor:  :D 

[ugrás az előzményre]
doktorur
#654 (2019-04-14 16:03:07) |
Válasz a(z) 653. üzenetre:Jah, hát dolgozni kell értem kisnaccsád :D

[ugrás az előzményre]
pandora
#653 (2019-04-14 15:53:08) |
Válasz a(z) 652. üzenetre:

Téged viszont nem lehet megkapni, így aztán kénytelenek a nők kevesebbel is beérni... :napersze:  :P  :D 

[ugrás az előzményre]
doktorur
#652 (2019-04-14 06:47:56) |
Ennyi hozzászólást áldozni a semmire...
A jó szexpartner én vagyok, a többi csak rizsa  :D  :D  :D 
pandora
#651 (2019-04-06 22:05:53) |
Válasz a(z) 649. üzenetre:
Kedves Csizmásom <3 

ne légy igazságtalan! :)
Sokszor, sok helyen leírtam már, hogy a kapcsolatban élő / házas férfiaknak viszont az a hatalmas előnyük van a vadon élő társaikhoz képest, hogy:
- sokkal empatikusabbak
- sokkal kedvesebbek
- sokkal jobban megbecsülik a partnerüket
- általában megbízhatóbbak, mivel előre kell szervezniük, nem ugrálnak
- nem esnek kétségbe női problémáktól

Csakhogy nagyon-nagyon ritkán érnek rá. És ez finom célzás is volt. :P  :vigyor:  :D 

[ugrás az előzményre]
esther
#650 (2019-04-05 09:09:04) |
Válasz a(z) 649. üzenetre:

Csizmás kedves!

Tudom, hogy nem nekem írtad a választ, és csak azért szólalok meg mert szoktam..hihi.. :vigyor:  és mert a kivétel jogán. 
Én mindig a kapcsolatban lévő férfiakat részesítem előnyben a szingli, kalandozó pasikkal szemben. És már meg is válaszoltam az első indokot, hogy miért. A nős férfi nem olyan szinten csajozik, mint egy egyedülálló, nem akar változtatni a családi állapotán, és a másikén sem. Ez nagyon fontos! 
Megbecsüli a partnerét , hiszen kevés alkalma van a félrelépésre, és azt nem különféle "veszélyes" nőkkel tölti el. Ezek a férjek, apák is szeretik biztonságban tudni magukat, és ők is inkább kapcsolatban lévő nőkkel kezdenek. Hiszen kinek hiányzik egy vasárnapi ebéd eszegetése közbeni telefonhívás az unatkozó szeretőtől? 

Vannak még pozitívumai annak, ha valaki nem szóló férfivel/nővel tart fent szeretői kapcsolatot.
Ezt mindenki maga dönti el. A szingli nő, szingli pasit szeretne, a kapcsolatban lévő, házas pedig szintén ilyen állapotút. Én így gondolom. :) 
Amiket részben te is leírtál a "továbbfűzöm" bekezdésedben. ;) 

Szóval,amint látod vannak még kivétel, persze a szabályt erősítem ezáltal is. :vigyor: 

[ugrás az előzményre]
csizmaskandur
#649 (2019-04-04 18:45:46) |
Válasz a(z) 644. üzenetre:
Pandim! Megint jól megfogtad a dolog lényegét...

Hozzáfűzném....
Alapvető elvárás a nő oldaláról, hogy a neki "udvarló" férfi független legyen. No, ha az előzőkhöz hozzácsapom saját gondolatomat, akkor Magyaroszágon ezen esetben a csonka családok százaléka 80-90%-ra rúgna...
Biztos, hogy ez annyira jó lenne???

Továbbfűzöm...
A családban szocializálódó NORMÁLIS férfiak többsége - mégha házasságban vagy párkapcsolatban élnek is - sokkal nagyobb empátiaképességgel rendelkeznek, s sokkal több ragaszkodás van bennük.. Igaz, köztük is van szép számmal idióta...
A "hasznos maradék" viszont JÓ szerető!
Nem bio-technikus, azaz nem dug meg minden szembejövő bokrot, fát... Ergo "hűséges"...
Odaadó, odafigyelő...
Ragaszkodó, de nem ragacsoskodó...
DE messze sem tökéletes, mert nem független!

Ez a típus - boccs, kedves Hölgyeim -, de mmindig a "kukában" végzi nálatok :( 

Mert ugye ő nem az a tipikus rosszfiú, aki miatt érdemes felrúgni a saját szabályainkat!!! Ugye drága Hölgyeim?!  :merges: 

[ugrás az előzményre]
egrimasszor
#648 (2019-04-02 13:54:23) |
Válasz a(z) 647. üzenetre:ne is kavarj össze.. bármi is a célod..  :D

[ugrás az előzményre]
pandora
#647 (2019-04-02 13:51:54) |
Válasz a(z) 646. üzenetre:
Mikor utoljára találkoztam magammal, a helyzet határozottan nőnemű volt. :D :D :D

[ugrás az előzményre]
egrimasszor
#646 (2019-04-02 12:39:57) |
Válasz a(z) 644. üzenetre:Pandi, te férfi vagy??!!  :O pedig nem is úgy nézel ki... :D

[ugrás az előzményre]
hemu2000
#645 (2019-03-22 12:25:55) |
Válasz a(z) 644. üzenetre:
Kedves Pandora! Úgy érzem jól megfogtad a lényegét a helyzetnek. Ezt talán avval lehet kiegészíteni, hogy Jaki is hasonló beállítottságú lehet mint én. Nekem pl. a szex nem jelent semmit, mert csak szeretkezni tudok. A szeretkezéshez viszont érzelem is kell. Viszont ha valaki szereti a feleségét, akkor könnyen bekövetkezik amit írtál, a tudathasadás, főleg ha erkölcsös az ember. Márpedig az ember erkölcsös.

[ugrás az előzményre]
pandora
#644 (2019-03-22 11:07:42) |
Válasz a(z) 643. üzenetre:

Csajok :D :D :D ezt a kukacoskodást! :D :D

Na, én azt hiszem értem. :D

Szóval, fiatal korban, szerelem, házasság, gyerekek. Aztán jönnek a szürke hétköznapok, apuci már biztos támasz, megszelidítve, szárnyai levágva, kicsontozva, megsütve...nincs benne kihívás, asszonyka teljesítette az evolúciós küldetését, elégedetten hátradől és megunja a szexet.
Ez hétköznapi sztori. Van belőle 100-ra 60.

Na most. Apuci evolúciós kódja egész más, ő nem tudja lehúzni a rolót... az ő szempontjából triviális megoldás lenne keresni egy szexpartnert. Igenám, de a szex után vissza kell térni a családfő-apa-férj taposómalomba, és nincs rá sem idő, sem lehetőség pátyolgatni a szerető lelkét. :( Na meg igény se nagyon, hiszen arra ott van anyuci meg a gyerekek.

Ezért az ejakuláció után 10 perccel a szerető léte teherré válik. Ez a nagy helyzet. :napersze:  Ebben sincs sok furcsaság.

Viszont ha apuci egy egészséges lelkületű ember és nem pszichopata, és a szerető személyét nem cserélgeti mint a zoknijait, akkor - akár akarja akár nem - a szexualitás az agyban olyan hormonokat fog felszabadítani, amik elkezdik kialakítani az illető hölgy irányában a kötődést. A kötődéssel pedig elkezdődik a meghasonulás, a lelki szétesés. 

Ettől válik a szex gyönyörűvé és egyben rohadt bonyolulttá. :napersze: 

[ugrás az előzményre]
borzaslany
#643 (2019-03-22 09:04:10) |
Válasz a(z) 641. üzenetre:Én csak részben tudnám megválaszolni a kérdést és az is tipp lenne :)
Bár nem nekem szól de tudod.....
- 10 percnél tovább azért nem tud mit kezdeni mert addig bírja.. nincs tovább
- a legtöbb pasi olyan szerelmes lesz abban a 10 percben míg eléri a célját....aztán a szerelem is távozik belőle  ;) 
- lehet mással szeretné a szexet csak vele már nem. Megesik..
- szex van s bonyolult pedig , otthon magának megy még úgy is ha virtuális partnere van, de a valóságban pedig már nem jön össze :(  Nem azért mert nem akarja,hanem nehezen menne....

[ugrás az előzményre]
igenyes41
#642 (2019-03-22 08:15:24) |
Válasz a(z) 640. üzenetre: Szia! Javaslom,az intenzív sportot.Jobban fogod magad érezni,és a 10 percet kitolhatod sokszor 10 percre.

[ugrás az előzményre]
esther
#641 (2019-03-22 08:06:58) |
Válasz a(z) 640. üzenetre:

Hűha, ez eléggé katyvaszra sikeredett. :/ 
Mi az, hogy szeretnél egy szexpartnert, de 10 perc múlva már nem tudnál vele mit kezdeni?
És az, hogy "szex van, de bonyolult és gyönyörű"? -ezt sem igazán tudom értelmezni.
Hogy lehet kitalálni, hogy nem szereti valaki a szexet, egyik napról a másikra?
És hogy lehet mindenkibe beleszeretni, akivel szexkapcsolatod lesz?
Ha ráérsz majd, kifejthetnéd. Érdekel. :) 

[ugrás az előzményre]
jaki
#640 (2019-03-21 02:44:27) |
Ez nagyon jó felvetés, pont ezen gondolkodom. Dögös pasi voltam, talán vagyok is, irgalmatlanul szépeket szeretkeztem. Végül lehorgonyoztam a páromnál két gyerekkel, és a nagy szerelmem egyszer csak kitalálta,hogy nem szereti a szexet. Nem értem én sem, de nem. Tényleg nem. Szeretem, jól megvagyunk, de maszturbálás közben nagyon szeretnék egy szexpartnert, de tíz perc múlva mit kezdjek vele?
Voltak azért páran, de én mindenkibe beleszerettem.
Elég hosszú listát írhatnék (a korom miatt is), de csupán szexpartner nem létezik. 
Pedig ezt keresem, de most levezettem magamnak, hogy nem megy.
Egy lánnyal jutottam el netes kapcsolatból a fizikai ölelkezésig, azóta írunk, de mindenki mást keres.
Facit: szexkapcsolat nincs, szex van, csak az bonyolult, de gyönyörű :DD
pandora
#639 (2019-03-20 22:06:12) |
Válasz a(z) 638. üzenetre:
Méghogy földi halandó :D :D :D

[ugrás az előzményre]
borzaslany
#638 (2019-03-20 21:01:33) |
Válasz a(z) 637. üzenetre:Pandi a matekos, kiszámolta :)
Én csak földi halandó vagyok, fizikából diplomáztam :)

[ugrás az előzményre]
mrbabolina
#637 (2019-03-20 17:33:56) |
Válasz a(z) 636. üzenetre:

Ertelek....meg jo hogy ti jobban tudjatok.. :D

[ugrás az előzményre]
borzaslany
#636 (2019-03-19 21:07:52) |
Válasz a(z) 635. üzenetre:Vagy álmodta :D  Ott minden lehetséges :D

[ugrás az előzményre]
pandora
#635 (2019-03-19 10:33:18) |
Válasz a(z) 634. üzenetre:
Van egy olyan érzésem, hogy a nagyotmondás rekordja dőlt meg inkább. :D :D
Vagy a hogyan hízelegjünk a pasinknak rekord. :D :D

[ugrás az előzményre]
igenyes41
#634 (2019-03-19 10:31:52) |
Válasz a(z) 633. üzenetre:Az igen!! Süvegelendő teljesítmény. Csak irígykedni tudunk

[ugrás az előzményre]
pandora
#633 (2019-03-19 10:24:41) |
Válasz a(z) 632. üzenetre:
A világ leghosszabb orgazmusa 43 másodperc (ennyi a rekord!), szóval ha elérte a rekordot, akkor 31,5 perc összesen... :napersze: 
Vagy lehet hogy erről is enyhén túlzott volt a beszámoló és megdöntötte a rekordot? :D :D :D ;)

[ugrás az előzményre]
borzaslany
#632 (2019-03-19 09:44:59) |
Válasz a(z) 630. üzenetre:Na de hány perces volt az orgazmus :D

[ugrás az előzményre]
pandora
#631 (2019-03-18 21:33:23) |
Válasz a(z) 627. üzenetre:
Hát beszélni biztosan. :D

[ugrás az előzményre]
pandora
#630 (2019-03-18 21:28:44) |
Válasz a(z) 629. üzenetre:
Hűha.
A matek a(z egyik) perverzitásom.

Szóval ha feltételezzük hogy a nap egy részét, mondjuk 8 órát alvással töltött, akkor a fennmaradó 16 órában 44 orgazmus, az azt jelenti hogy átlagosan 21,8 percenként "ment el". :D :D

Szerintem én vissza se jönnék. :D :D :D
Jóból is megárt a sok. :napersze:  :D  :o 

[ugrás az előzményre]
mrbabolina
#629 (2019-03-18 18:37:39) |
Válasz a(z) 627. üzenetre:
Hat nekem volt egyszer egy lany aki 1 nap alatt 44 szer ment el a nyalasomtol :D
De ez ritka szamba megy

[ugrás az előzményre]
pandora
#628 (2019-03-18 18:33:43) |
Válasz a(z) 625. üzenetre:

Igen-igen!!! Örülök hogy ezt épp egy férfi írta. :)

Pont ez a feeling van kihalóban, amikor felépül a szikra...épül, épül, aztán kigyullad. ;) Pedig ebből a szempontból lényegtelen hogy valaki nős-e. Ez fel tud épülni akár pár beszélgetés alatt is, kétértelmű megjegyzések, indirekt húzása egymásnak...ehhez manapság mintha kevesen értenének. :(

Olyan célirányosan, gépiesen, tárgyiasan állnak hozzá egyre többen, hogy az embernek még az a libidója is elszáll, ami megvolt.
Tényleg nem értem, miből gondolják a pasik hogy a technikai megbeszélések mennyiben fognak felvillanyozni egy nőt. :D

Ma is olvastam egy reglapot, amiben a szokásos üdvözítő nőcsalogató bölcsesség szerepelt, miszerint "tudd miért vagy itt". :) :D

Miféle horgász az, aki azt akarja hogy a halak beugráljanak a vödörbe?! Jah...nincs idő belógatni a kukacot. :D :D

[ugrás az előzményre]

[1-60] [61-120] [121-180] [181-240] [241-300] [301-360] [361-420] [421-480] [481-540] [541-600] [601-660] [661-687]

hirdetés

A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.