A legcikibb lebukások

itt vagy: Eropolis > Hetero negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

A legcikibb lebukások
Sziasztok!
Arra lennék kíváncsi hogy volt e veletek olyan amikor lebuktatok sex közben amikor épp a szeretőtökkel voltatok együtt vagy valamilyen extrém helyen történt aktus közben idegenek előtt.Ha van kedvetek meséljétek el mi is történt és hogyan lehet ebből a helyzetből pozitívan kikeveredni.Hátha tanulhatunk belőle.. ;)
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
babyke986#1412012-12-06 17:26:28
Válasz a(z) 140-es üzenetre:Épp kommunát szeretnék alakítani! :) Csatlakozol? :D Csak itt most nem ti gyűjtitek a csajokat hanem én titeket.. :P :)
aquila#1402012-12-04 23:44:14
Válasz a(z) 138-es üzenetre:

Mi ez itt? Bíró swingerklub? :-D
babyke986#1392012-12-03 06:44:22
Válasz a(z) 134-es üzenetre:Lepasszolsz? :O :D
Szép kis emberem van.. :D
babyke986#1382012-12-03 06:43:11
Válasz a(z) 132-es üzenetre:Szia Kincsem! :D
Csak most olvastam mit is írtál :) Nincs is szebb ha 2 bírói test összefonódik.. :P :) Ennél már csak az a jobb ha 3 :D No majd bepótoljuk.. :P :)
jukoil#1372012-12-02 20:28:46
Szia ! Próbáltam jelentkezni a csoportba, de nem sikerül. Mi a pontos menet? Köszi Laci
wick79#1362012-09-13 00:54:41
Válasz a(z) 135-es üzenetre:

majd váltogatva... úgy a tuti ;)  :P 
sensation#1352012-09-13 00:52:33
Válasz a(z) 133-es üzenetre:

Csak rá ne baccunk , hogy kiraknak minket , oszt egymással lesznek csak :D 

Bár ezzel nem tudnak velünk , de akkor te leszel a nő :D 
sensation#1342012-09-13 00:51:36
Válasz a(z) 133-es üzenetre:

Végül is igazad van :D :D 

wick79#1332012-09-13 00:49:03
Válasz a(z) 132-es üzenetre:

Babykét én viszem ;) :P  :*  Te lenyúltad Stripet, én meg lenyúlom az asszonyodat..

családban marad... ügye Tesóóóó:D :* 
sensation#1322012-09-13 00:41:35
Csók édesem  :pirul:  <3 

Nekem a legcikibb lebukásom , akkor volt mikor a striptease voltunk együtt és a férje ( Wick79) ránk nyitott , de megoldottuk lett egy hármas :D 

De a következő ilyennél te is ott leszel , mert ugye te  meg az én acconykám vagy :D 

:*
picizotya#1312012-09-11 21:00:55
Szia én még új vagyok és nemtom mennyire szabad beirkálni ,rem nembaj ,de ha igen szólj és léptem. Nos anno udvarlásom közben 1x egy kvzó emelti tearszán jött ránk a húszperces etye-pety , hpgy így mondjam és közbe mire észre vettük egy lány kukkolt minket , erre gyorsan éptünk volna , mire ő azt kérdezte nem e szálhatna be persze nem itt hanem 1 vonaton ami Mszalk és nyíregy közt ingázik. Belementünk , mert érdekelt a dolog , főleg engem , azomban elfelejtette mondani hogy férje kalauz és féltékeny tipus, lényeg hogy hármasban tettük dolgunk , mire a kalauz , bár egy másik volt és nem a férj, ránk nyitott és nem engedett minket leszálni , csak amikor má a Rendőrök vártak az állomáson. Nos ebből  a tanulság , hogy ha már nyilvánosan szexelsz , akkkor ne menj bele semmilyen idegen felkérésbe , mert valószínű hogy ráfázol. Köszi a lehetőséget, és remélem tanultok belőle, és óvatossabbak lesztek. Sziasztok
no-elott-kiverem#1302012-07-13 23:07:33
Sziasztok!
Az esetünk brutális volt. Ahogy a nickem is jelzi, apró játékokat is szeretek. Ismeretlen hölgyel nekiszaladtunk autóval egy eldugott helyet keresni. ValaholVecsés környékén, ha jól emlékszem. Mezőgazdasági úton bedöcögtünk egy ligetes részre és már javában játszottunk, amikor az autó ablakán bedugtak egy sörétespuskát!!!!! A pali mintha nem is vett volna észre semmit, üvöltözött, hogy a locsolóberendezését akarjuk ellopni:) Hihetetlen:) Annyira megijedtem, hogy kipattantam a kocsiból, ahogy voltam és üvöltve kértem a fegyverviselési engedélyét:)))) Remegő kezekkel szedegette elő, mondtam neki, hogy most azonnal bevonatom:) Persze villámgyorsan eltakarodott:) A hölgyel pedig kerestünk egy másik helyet, és befejeztük, amit elkezdtünk:)) Ma már mosolygok rajta, de azért akkor megállt az ütő bennem:)
blackbull#1292012-07-12 21:31:50
Válasz a(z) 128-es üzenetre:

Rajtam nem múlik... :-) De nem most, mert a szaunát most valahogy nem kívánom, a kocsim is gyakorlatilag azzá változik a napon...:) Vagy csináljuk abban?  ;-)
babyke986#1282012-07-12 16:16:41
Válasz a(z) 126-es üzenetre:Szia!
Velem még nem történt hasonló de izgató a dolog... Ezt ki kell próbálni minél hamarabb! :-) 
Köszönöm hogy megosztottad :-)
babyke986#1272012-07-12 16:15:05
Válasz a(z) 124-es üzenetre: :-) :-)
blackbull#1262012-07-04 21:20:39
Hello,

Egyszer egy wellness szállodában esett meg velem, hogy a barátnőmmel bementünk a szaunába, és történetesen nem volt már senki az uszodában és a szaunában is csak ketten voltunk...Aztán egyszer csak nem tudom mitől vezérelve, a csajom az ölembe nyúlt és megragadta a farkam, és bekezdett egy kis kézimunkával, majd elkezdte lassan, finoman szopogatni...én is egy kicsit zavarba jöttem a helyzettől, de persze nem volt ellenemre a dolog...de nem kevésbé jött zavarba a fiatal srác a wellness részlegtől, aki mit sem sejtve nézett be a szaunába, hogy van-e még valaki zárás előtt...szerencsére nem csinált balhét, hanem gyorsan távozott...ennek ellenére a történet a szobában fejeződött be, de mi mosolyogva hagytuk el a wellnesst...gondolom már nem először tapasztalt ilyet és biztosította a kellő diszkréciót...
bwien#1252012-07-03 12:47:59
A(z) #125 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
leszszex#1242012-06-04 15:09:59
szia nekem még nem volt ilyen lebukásom de néztem az adatlapod veled szívesen lebuknék valahol
tibi-szeged#1232012-02-02 22:16:06
persze ez természetes  ;-) Én megígérem neked hogy Söndör névnapra tavaszt kapsz ajándékba,.. öö ha mástól nem tőlem biztos 
én is kérek névnapomra  friss meleg szaftos p..pu..pun..punc..puncskoktélt
lehet hamarabb is  :-D
sani#1222012-02-02 20:46:12
Válasz a(z) 120-es üzenetre: hmmm, kérjem névnapomra? :-D
tibi-szeged#1212012-02-02 18:56:46
Nem velem történt {sajnos vagy szerencsére}de érdekes 
Egy ismerősöm jó barátom egyetemista korában leruccant néhány csajjal haverokkal a balcsira. ott volt az éppen aktuális barátnője is. A csoport egyik része elment vizibicikli strand stb a barátom meg néhány ismerős felfedezni a környéket. A lényeg az hogy az én Peti barátom időközben  amikor visszaértek a házhoz a borozgatás közben összebújt egy rég nem látott barátnőjével.Mire a szobába ért késő este lett de az aktuális párja is megkívánta amikor bebújt mellé az ágyba és el is kezdte orálisan kényeztetni. De Peti komámat a hölgy számára kissé idegen ízek és illatok hamar lebuktatták és igen komoly veszekedéssel és szakítással záródott az este. Nem baj boroztunk tovább az est hátralévő részében
tibi-szeged#1202012-02-02 18:38:28
Válasz a(z) 86-es üzenetre:Sanikám a névnapodra tavasz lesz  legalábbis mete urológiailag  :-D tudod Sándor József ..Benedek..
babyke986#1192012-02-02 09:45:50
Válasz a(z) 118-es üzenetre:Szia abahazi!
Köszönjük hogy ezt megosztottad velünk! :-D Így tényleg vicces de akkor és ott..Tanulság:keressünk olyan partnert aki max magasföldszinten lakik ha ugrani kell :-D
abahazi#1182012-02-02 09:23:06
Régebben, fiatal koromban :-), volt egy barátnőm akivel rajta kapott az exbarátja (elvileg és gyakorlatilag a lány szakitott a fiuval de az nem akarta tudomásul venni) Dörömbölt az ajtón, egyre hevesebben, mire felöltöztem és a konyha ablakhoz értem már be is rugta az ajtót.Ezzel a lendülettel én ki az ablakon:emeletes ház, magas földszint, szerencsémre:-D Ott meg másik meglepetés:elkap egy másik hapsi(őrszem volt) de kiderült hogy ismerősök vagyunk, egy helyen dolgozunk, söröztünk már együtt (nem tudtuk egymásról hogy, én kivel kavarok, neki milyen vadbarom barátai vannak), nagylelküen mondta hogy húzzak el de gyorsan!DE mondtam hogy M. (a lány) ott van az ex-el, visszamegyek!Együttesen visszamentünk, volt egy kis kiabálás, lökdösődés, de végül belátta hogy végérvényesen vége, megjavitottunk az ajtót, megittunk néhány üveg bort, mindenki hazament, kivéve én:-) és hajnalban befejeztük a lánnyal azt amiben megzavartak:-) De bizony akkor remegett picit...mindenem:-)25 év távlatából nagyon muris volt a dolog igaz volt néhány szerencsés mozzanat: az ajtó kitartott amig menekülhettem, az őrszem ismerős volt, a lány sem ment a szomszédban ha érvényt akart szerezni a mondandójának,...ej, fiatalság- bolondság!!
andih#1172012-01-28 21:05:18
Válasz a(z) 116-es üzenetre: Nincs új a nap alatt! :-D
bulizzunkma#1162012-01-28 09:38:55
Válasz a(z) 93-es üzenetre:

Ilyen velem is volt! :-D És őt is Andinak hívták...:D :-D :D Ez halál komoly!!! :-D
pocika55#1152012-01-27 19:30:55
Ez a dolog engem is érdekelne, mert minden eset sok tanulsággal szolgálhat a szenvedő (vétkező) fél számára. Én is lebuktam már, de szerencsére nem "aktus" közben. Azt hiszem, arra igazi megoldás nem létezik. Legföljebb a klasszikus mondás,  amit a feleség mond a hazatérő férjnek: "Drágám! Nekem hiszel, vagy a saját szemednek?!"
Azt gondolom, hogy eddig a szituációig lehet esély a kimagyarázkodásra, de a tények beszélnek helyettünk. 
Konkrét kérdésed?
puhaa#1142012-01-25 10:56:08
Eddig csak olvastam és kacarásztam, de ma nyíltabb vagyok, így én is megosztok egyet a legzizegősebb kalandokból: :-)
Még aktív házas koromban, sétáltunk az erdőben a párommal, és ahogy lenni szokott, a friss levegő, meg a lenge öltözet libidót gerjesztett mindkettőnkben, és találtunk egy sekélyke mélyedést / "lövészárkot"/ és huncutkodni kezdtünk...
A hancúr süketté tett bennünket, s amikor ő volt felül, és ütemesen járt a popója, közelünkből ágreccsenés zavarta meg a kéjelgésem. A férjem nem vette észre, így egyszerűen, helyet cseréltünk, hogy kilássak a gödörből...és 3 gombászó /2 ffi + 1 nő/, ott röhögött egy vastagtörzsű fa mögött.....Leugrottam a nyergemből, és sietve öltöztem, a férjem meg bután nézett, hogy most mi történt.. Nos, érdekes reakciója volt! 
"- Bocsánat, itt letapostuk a csiperkéket!" - mondta nekik és vihogni kezdett ő is. :-D
babyke986#1132012-01-24 22:26:26
Válasz a(z) 112-es üzenetre:Szia apocza!
Köszönöm hogy megosztottad velünk!Nagyon izgi lehetett az erdőben éjszakázni.. :-P :-)
apocza#1122012-01-24 16:35:55
Régi történet

Még csak jártunk későbbi feleségemmel, és persze kéglink híján az autóban szerettük egymást-de nagyon. egy ilyen alkalommal egy félreeső erdei útra tévedtünk. Hamar a lényegre tértünk-és közben észre sem vettük, hogy egy hatalmas felhőszakadás kerekedett.Mi persze újra és újra jól éreztük magunkat. Aztán az eső is alábbhagyott amikor indultunk volna hazafelé. Igen ám, de az autóval belecsúsztunk egy jókora gödörbe, se előre, se hátra.

Így viszont ott éjszakáztunk az erdőben.
Hajnalban beballagtam a legközelebbi TSZ majorba, úgy vagy 5 kilométert. Megkértem a traktorost, hogy húzza ki az elakadt autót a sárból..
csak a bajsza alatt mosolygott, mikor meglátta miről is van szó. De azért segített..
 ;-)
andih#1112012-01-23 09:56:14
Válasz a(z) 110-es üzenetre: :-D Basszus, nem emlékszem! :-D Öhm, mintha lelépett volna a következő csajhoz, akit meglocsolt (hogy ki is nyalt-e, arról nem szól a fáma!). :-D
stnl#1102012-01-23 08:18:01
Válasz a(z) 93-es üzenetre:Jó-jó,de végül kértetek reggelit? :-)
nincs kép
figyelmesferfi#1092012-01-16 10:54:06
A párommal megkívántuk egymást, amiig a gyerek a másik szobában aludt. Hamar a lényegre tértünk. A ruháinkat nem vettük le, csak azokon a helyeken tettük magunkat szabaddá. Én az ágyon feküdtem, a párom pedig a rajtam volt. Neki már jó volt, és én is közeledtem a csúcsponthoz, amikor váratlanul bejött a gyerek. Szerencsére takart ruha, és a mellettünk tornyosuló takaró, így nem láthatott semmi olyat. Azt hitte birkózást játszunk, és gyorsa beszállt ő is. Rámászott a párom hátára, hogy ő legyen a kupac tetején. Pár percig elvolt ott, aztán kiment pisilni. Akkor gyorsan szétváltunk a párommal, mert arra előtte már nem volt idő. Akkor én hoppon maradtam. De jót nevettünk.
niko-11#1082012-01-16 08:54:48
Válasz a(z) 107-es üzenetre: Hááát, megadtam volna magam.......bármit is akartak volna..... :-D
babyke986#1072012-01-12 20:42:05
Válasz a(z) 106-es üzenetre:Szia niko! :-)
Köszönjük a történetet! :-) Pedig gondolj bele ha fűrészekkkel és baltákkal körbevesznek titeket.. :-P :-D
niko-11#1062012-01-12 17:35:58
Szia bebyke! Üdv mindenkinek!
Elolvastam a bejegyzéseket, jókat mosolyogtam......
Én is megosztom Veletek egy storymat.
Gyönyörű, meleg tavaszi nap volt, úgy gondoltuk, a szabadban töltjük el rövidke randinkat.
Pléd a fűre, arra heveredtünk, majd megfeledkeztünk a körülöttünk levő világról. Ez egy kis erdei tisztás volt, máskor is látogattuk már, sohasem zavartak meg bennünket. Most viszont arra néztünk fel, hogy valaki megáll mellettünk, és mond valamit......
Az erdész volt, és éppen azt közölte velünk, hogy ha nem akarjuk, hogy egy favágó brigád is így találjon bennünket, lépjünk le, de gyorsan. Megtettük. Éppen elég volt, hogy Ő ránk talált, nem akartuk a favágókat.
:-D
nincs kép
atheoi#1052012-01-12 07:26:26
Válasz a(z) 104-es üzenetre:
Szia babyke!

Fogalmazzunk úgy, hogy a mondatokban, melyek elhagyták a száját gyakori volt a vulgáris és trágár kifejezés. :-P

Nem igazán vágódtam be ugye a családnál, így jobbnak láttuk mind a ketten, ha ennyibe hagyjuk. ;-)
babyke986#1042012-01-11 12:52:31
Válasz a(z) 103-es üzenetre: Kedves atheol!:D :-D
Köszönöm hogy megosztottad velünk!Ne haragudj hogy mosolygok mindezen de így leírva eléggé vicces.Persze az adott szituációban ez nagyon kellemetlen lehetett..  :S
És mi volt a reakciója a maminak..?Találkoztál még utána a lánnyal? :-)
nincs kép
atheoi#1032012-01-11 04:19:34
Sziasztok!
Egyik legkellemetlenebb bebukásom 10 éve volt kb. :-)
Egy pub férfi wc-jében döntöttünk úgy az alkalmi partneremmel, aki ismertem kb 1 éve, hogy ideje a tettek mezejére lépni. :-)
Volt egy érzésem, hogy az aktus közben fogni kell a kilincset, miközben a partnerem az ölemben lovagol.De idővel áttértünk ama részre, mely a férfinek nagyobb örömet okoz. :-)
Csak 5 másodpercre engedtem el a kilincset, de abban az időben ért oda pont a lány nagymamája, aki a pub-ban dolgozott.Menekülési útvonal nem volt, szóval dúrva lebukás volt. :-)
Tanulság: ha érzed, hogy fogni kell a kilincset, sose engedd el :-D :-D
andih#1022012-01-09 23:25:05
Válasz a(z) 98-es üzenetre: Sétáltam haza és a városnak egy olyan részére értem, ahogy "ezer éve" nem jártam és eszembe jutott, hogy ott van a "padom", ahol egy buliból hazafelé menet alig tudtunk állj-t parancsolni magunknak aktuális pasimmal, de pirosbetűs ünnepek voltak. Hajh! Kislány voltam még, ma nem hiszem, hogy nagy ügyet kreálnék egy hasonlóan izgató szituban...

Ráadásul az egész előjáték - jut eszembe - a szórakozóhelyen kezdődött, ahonnan hazafelé tartottunk az éjszakában. :-) Ott is éppen csak jelképesen vonultunk félre, ami azt hiszem nem is volt szokatlan megoldás - vagy csak én voltam laza... Ez már mindegy is.

Ebben nem volt lebukás, de izgató tud lenni a lebukás veszélye is és az is, hogy meg kell állni, miközben tüzel a vágy mindkettőnket! :-)
andih#1012012-01-09 23:18:28
Válasz a(z) 99-es üzenetre: Az anyját! :-D
babyke986#1002012-01-09 21:36:31
Válasz a(z) 99-es üzenetre:Szia dilisem :-)
Ez naon jóóó :-D Köszönöm hogy megosztottad velünk.Velem még hasonló sem történt de izgatóan hangzik.És meddig szomszédolt az asszonyka? :-P :-)
diliscsaj#992012-01-09 18:45:26
bebyke986 Puszim!!!

Nekem is van történetem a koromból adódóan elég sok,most 1-et osztok meg veletek!

A kollégám beteg volt,meglátogattam és besegítettem a munkájába.
Ment a duma a munkáról,a felesége megúnta.
"jajj de unalmasak vagytok mindíg a munkáról beszéltek"
Ezzel a mondattal kilépett a szobából és visszaszólt "átmegyek a keresztanyámékhoz"
Pffffffffff....alig járt az ablak alatt én már a kolléga ölében(na most diszkréten fogalmaztam ;-)  ;-) )
ültem.
Jaaa akkor már 4 éve a szeretőm volt a kolléga. :-D  :-D 
A feleség mit sem sejtve beszélgetett a keresztanyuval.
Izgató volt,ezek a spontán dolgok a legemlékezetesebbek.
babyke986#982012-01-09 12:32:27
Válasz a(z) 97-es üzenetre:Hm...Igazán izgalmas történet.A "pirosbetűs" ünnepek alatti sexről nekem is van élményem,de ez egy áramfejlesztő előtt volt és nálunk is csak kicsin múlt a lebukás... :-P :-) Imádom az ilyen helyzeteket nem tudom hogy te hogy vagy ezzel..Nagyon izgató tud lenni.. :-P
ng0004#972011-12-27 23:04:26
Sziasztok!
Egy majdnem kínos történetet szeretnék megosztani.
Történt egy volt barátnőmmel és velem,hogy szerda este elmentünk szórakozni.Mivel a lánynak éppen támadtak a vörösök,de mindketten izgalmi állapotba kerültünk pár vodka elfogyasztása után,kimentünk a szórakozóhely női mosdójába,ahol orálisan kényeztetett engem.Egyszer azon vettem észre magam,hogy elhalkult a zene.kinéztem,és akkor már mindenki távozott,de a mosdó mellett volt egy hátsó ajtó,ami hála istennek nyitva volt,és ki tudunk surranni.Melegebb helyzet is kialakulhatott volna,de végül nem történt.Jah a dolgot,meg otthon befejeztük :-)
suzye#962011-12-15 21:35:53
Télen, egy lakótelep (4 szintes) kellős közepén, egy zsiguliban, -16 évvel ezelőtt-, párás ablakok, hogy ki(k) láthattak? Jó kérdés!  ;-)  :-D
andih#952011-12-15 17:20:58
Válasz a(z) 94-es üzenetre: Oks! Menjünk! :-)
babyke986#942011-12-15 13:32:41
Válasz a(z) 93-es üzenetre:Ez ki is ment a fejemből pedig lelkes olvasója vagyok a blogodnak.. :-D A swinger klubbot még nem próbáltam de nagyon kíváncsi vagyok rá! :-P No majd ha a munkám egyszer engedi ha te is benne vagy elmennék Veled ott meg már úgy is minden megy a maga útján.. :-P :-)
A sztorira visszatérve meg nekem nagyival volt hasonló húsvéti történet,de ő föl sem vette a dolgot csak kiment.Nekem meg persze lányos zavaromban elment a kedvem az egésztől. :-)
andih#932011-12-15 11:40:34
Válasz a(z) 92-es üzenetre: Drágám, én keresem a helyzetet, hogy nézzenek szex közben... :-D Ezért is járok klubba! :-) Mondjuk, mikor anyám nyitott rám, az azért nem a kellemes közé tartozott. Na, leírom azt is.

Húsvéti locsolás, a pasim jött kora reggel, de gondolta előtte ki is nyal! :-D Anyám meg ránk nyitott, hogy kérünk-e reggelit... A pasim meg felbukkant a lábam közül, maszatos arccal. :-P Milyen jó erre is visszaemlékezni...
babyke986#922011-12-15 00:00:49
Válasz a(z) 84-es üzenetre:Én személy szerint imádom az ilyen helyzeteket.Akkor furán veszi ki magát hirtelen de nagyon izgató.. :-P Legalábbis nekem! :-) Te hogy vagy ezzel? Szerintem sokan fantáziálnak arról hogy rájuk nyitnak, vagy ilyen szituba keverednek.Aki ezt tagadja szerintem hazudik. :-)
babyke986#912011-12-14 23:58:15
Válasz a(z) 83-es üzenetre:Mindig kettőn áll a vásár.. ;-) :-)
babyke986#902011-12-14 23:56:41
Válasz a(z) 81-es üzenetre:Nem gondollak szar alaknak.Az ember sosem tudhatja hogy mi alakul egy ilyen helyzetből..Egyébként én is voltam hasonló szituációban de nekünk csak egy 1 éves kapcsolat lett belőle.. :-P :-)
babyke986#892011-12-14 23:54:33
Mindenekelőtt köszönöm a hozzászólóknak az újabb történeteket.Sajnos ne volt időm az elmúlt időszakban a téma gondozására de most újult erővel és nagy-nagy kíváncsisággal várom az újabb izgalmas "kalandokat".Ma is sikerült nevetést csalni az arcomra! :-D
babyke986#882011-12-14 23:52:04
Válasz a(z) 78-es üzenetre: :-D És hozzáfűzött valamit? :-)
andih#872011-12-14 09:13:37
Válasz a(z) 86-es üzenetre: "Jut eszembe!" Mi? :-D
sani#862011-12-14 07:54:42
Válasz a(z) 84-es üzenetre: mikor lesz már tavasz?????
andih#852011-12-13 19:23:06
Válasz a(z) 83-es üzenetre: El tudom képzelni az egész szitut! :-D
andih#842011-12-13 19:22:16
Egy mező közepén az autóban toltunk, egy gyakorlatozó katonai helikopter közel jött és leereszkedett abba a magasságba, ahol nagyjából beláthatott. Kiintegettünk nekik. :-D Vicces volt! :-D
nyekk#832011-12-13 15:12:51
Egyszer ránk nyitott a lánynak a vőlegénye. Nekem akart jönni. Megkérdeztem, ismerjük egymást? Nem volt a válasz. Akkor meg mit szarozol velem, Te s simán megdugnád egy vadidegen férfi barátnőjét, feleségét?

Kicsit pattogott még, de végül is, nem lett semmi a dologból. Egyébként, a csaj nem mondta, hogy van valakije, bár őszintén szólva, tényleg mindegy lett volna. ;-)
zsekins#822011-12-08 23:40:28
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/8/USRf_8eb7404/9ab063.jpg
MINDENKINEK  BOLDOG   SIKEREKBEN GAZDAG  BOLDOG UJ ÉVET,KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KIVÁNOK!!!!!!   BUÉK!!!!

[1-60] [61-120] [121-141]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba1401BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba4982Biszexuális vagy, be kell lépned!

#csokifarok100Bisex pervi pasik párok?
Ajánlott szobák
#centrum_szoba400Belvárosi szexmentes csevegő

#maszti_szoba310Eropolis hivatalos maszti szobája
Ajánlott szobák
#homo_szoba2111Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba2110Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#leszbi_szoba100Csak csajok, leszbikus kapcsolatok
Ajánlott szobák
#profi_csajok400Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik100Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba810Transzszexuális csevegő

#cdfatime100GANGBANG








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.