Mi az ami szakításhoz vezet?

itt vagy: Eropolis > Hetero negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:

tekincsawakumba


Mi az ami szakításhoz vezet?
 :( 


Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
femme55#82015-07-02 20:50:28
Nos... nagyon-nagyon régen egy filmben hallottam a következő idézetet:

Jobb elveszíteni, ami fontos, mint sohasem birtokolni.

Innen a szó: birtokolni

Minden kapcsolat sajátja, hogy ki kit hogyan birtokol, vagy hogyan nem. Van, aki imád birtokolva lenni, s van, aki birtokolni kedvel... s ha ők találkoznak, akkor akár boldogan élnek az idők végezetéig... Van olyan, aki egy ilyen jellegű kapcsolatban megfullad... Nos.. mindenkinek olyan társat kell keresnie, akivel ezek a társas függőségek, vagy függetlenségek azonos módon elfogadottak.
tegedvarlak#72015-07-02 10:35:58
Válasz a(z) 6. üzenetre: A kérdéseket nem véletlenül tettem fel. 
De a mai napon beigazolódni látszik. :)  
Köszönöm válaszod. Számomra is egyértelmű a dolog.
 
A másik része azonban nem Neked szólt.
Az illetékes érteni fogja...










 
czjohnny#62015-07-02 09:02:20
Válasz a(z) 5. üzenetre:
Gyorsan megkérdezem, hogy ez egészen biztosan nekem szólt-e. :D

"el kell elengedni azzal a boldog emlékkel,tudattal, hogy ideig-óráig birtokolhattuk..."

Én emiatt írtam, hogy nem kell birtokolni senkit. Hogy ezt a te hozzászólásod alapján -amiben egy szó sem volt a birtoklásról - hogyan siekrült magadra venned, arról fogalmam sincs. De ha van pár felesleges perced, akkor elgondolkodhatnál rajta. Ezt sem rosszindulatból mondom, de elég súlyos "jelenetet" rendeztél le itt a semmire. :)

Úgy érzem egy picit sokat láttál bele az egyetlen ártatlan mondatomba, de ha most kellett kijönnie a frusztrációdnak, akkor most kellett.

Egyébként egy jól működő kapcsolatban nincs birtoklás, így féltékenység sem, ezt nálam okosabb emberek mondták, érdemes megfontolni. :)
tegedvarlak#52015-07-02 05:59:10
Válasz a(z) 4. üzenetre: Ne haragudj, de nálad csak egy szó létezik, az pedig a birtoklás.
Gondolod, a szakításnak ez az egyetlen oka?

Ja és az is, ha jól működik egy kapcsolat. Birtokolják, és birtokolnak - akár évekig...
Sugárzik belőled a rossz indulat. De már hozzászoktam. :) 
Akkor még mondok valamit: Az exem birtokolt, mert megkért, hogy találkozzam vele? Én pedig birtokoltam őt, mert nem mondtam nem-et... Kezdem érteni.
  Birtokolt csak azért, mert anno nem zártuk le a kapcsolatot, hanem csak külön utakra tértünk?
Nem hiszem.  Túl tudtunk lépni dolgokon, felnőttként tudtuk kezelni, másként ítélni meg mindent. Nem voltak már fájdalmak, sem sérelmek.
És mert időnként még most is találkozunk. 
Viszont ami megmaradt: Tisztelet, becsület, tolerancia.
  
Nálad irigység van - mindenek felett jó nagy. 

Igen, van kapcsolatom. Évek óta.Stabil kapcsolatra vágytam mindíg is. Nemcsak a szex a lényeg, a kommunikáció, a kapcsolat milyensége.
De mivel nem vagyunk egyformák, elfogadtam,hogy ő másban gondolkodik. Vele még most is működik a kémia. Viszont ha választani kellene... 
Mérlegelnék, mielőtt sérülnék  :) 


Talán bonyolult Neked, de nem baj, egyszer felnősz, addig is szeretve vagy.

Hogy miért írtam le ilyen részletesen? Mert valakinek azt kívánom, hogy okuljon ebből és hogy megértse, idővel fordulhatnak pozitívvá is a dolgok.
Úgy ahogy rajtam kívül még  2 embernek az oldalon.
czjohnny#42015-07-01 23:00:15
Szerintem pedig senkit sem kéne birtokolni. :)
tegedvarlak#32015-07-01 22:39:54
Sajnálom, hogy éppen egy szakításon kell keresztül menned. :(  
De hidd el, a saját megnyugtatásod érdekében nekem is az a véleményem, hogy engedd el, fogadd el hogy elmúlt. 



femme55#22015-07-01 20:37:46
A leginkább az, hogy elmúlt a varázs...s ha így van, akkor legjobb elfogadni...még akkor is, ha csak a partnerünkben szakadt el valami, ami addig hozzánk kötötte...
Nincs további rágódni való...el kell elengedni azzal a boldog emlékkel,tudattal, hogy ideig-óráig birtokolhattuk...
szerelemkereso#12015-07-01 14:01:28
Helló!  Véletlenül bukkantam a fórum témádra..kiváncsi lettem vajon   miket irkálhat össze az a manus  aki olyan gusztustalanul szólogat be nekem már hónapok óta?  minden púderezés nélkül  írom...tudsz te néha szépen is írni..tanulságos a szöveg amit írtál,..a bánatodról és a kudarcodról viszont  nem én  tehetek ..  mindig tiszteletben tartom ha valaki  már "elkelt"  sosem myomultam az exedre. tudom ,hogy  az ellenszenved a féltékenységedből ered  a féltékenység pedik az önbizalom hiányból fakad.   ha nem ugy alakultak a dolgaid ahogy szeretted volna  ne engem hibáztass..    ami pedig elmúlt  azt le kell zárni  még ha fáj is..  remélem a bunkó beszólásaid mellőzöd a jövőben..? én a te v
wakudba sosem tekintek  mert mi  veled pajtások sosem leszünk,   de  korrektül el  kell viselnünk egymásjelenlétét  az ERO-n   mégha   neked estleg  ez nem tetszik    üdv!

[1-8]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3510BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba100133Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#maszti_szoba700Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba210Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba5850Meleg férfiak egymás között
Ajánlott szobák
#hetero_szoba3821Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.

#hegylako012100Tapasztalt
Ajánlott szobák
#leszbi_szoba100Csak csajok, leszbikus kapcsolatok
Ajánlott szobák
#profi_csajok810Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik100Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba2740Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.