Mi kell ahhoz, hogy sikerünk legyen Eropolisban?

itt vagy: Eropolis > Hetero negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Mi kell ahhoz, hogy sikerünk legyen Eropolisban?
Sziasztok!
Most őszintén: mondja már el nekem valaki, hogy mit kell itt elkövetni annak érdekében, hogy partnerre találjon az ember ezen az oldalon? Elvileg mindannyian hasonló célból vagyunk itt, nem?
Miért van az, hogy a hosszú évek során elküldött több száz levélre csupán néhány pozitív válasz érkezett, és talán 3 olyan, amiben korrektül megírták, hogy "köszi, de nem egymást keressük."? A többi válaszra sem méltatott. Persze sokan élnek azzal a közhellyel, hogy ha nincs válasz, az is válasz, de szerintem ez inkább szegénységi bizonyítvány...
Miért van az, hogy a normális hangnemben megírt üzenetek, az őszintén kitöltött adatlap, és az örömpolgárság is kevés mindenhez?
Ja, és miért van az, hogy a homoszexuálisok bezzeg hetente megtalálnak, holott világosan le van írva, hogy hölgyeket keresek? (ezzel nem bántani akarok senkit a beállítottsága miatt, de néha ami sok, az már sok)
Szóval? Mi erről a kérdéskőrről a véleményetek? De tanácsot is adhattok, ha tudtok...
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
lefotoznal#1672015-11-23 16:06:36
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/0/USRf_09e0170/dbef4f.jpg
Válasz a(z) 166. üzenetre:
Teljesen egyetértve kiegészítem avval, hogy a privik nagy részében az első 2 kérdés: megdughatlak, helyed van? Neme leges válaszra azonnali kilépés a reagálás.
mint ember nem is vagyok fontos.
kukesz1#1662015-11-23 15:13:47
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/a/USRf_a9b97c7/2aeb98.jpg
Mi kell? Hát az hogy mindig abban legyél benne amit a másik akar! Szopjad? Kurjad vagy kurna neked legyen helyed napközben érj rá! De hogy te mit szeretnél az senkit nem érdekel
 Ez az oldal már csak ilyen! Vagy lenyomja a torkodon a másik amit akar vagy huzz a fenébe! Kár hogy kuro oldal lett az eropolis. Régen más is volt itt nem csak baszás! Lehetett dumálni és ismerkedni......de ez a mult.
devilke356#1652015-11-23 13:13:15
Helló!
Azt gondolom a sikeres partnertalálás receptje nem meghatározható. Talán jókor kell lenni jó helyen és a megfelelő emberre kattintani. Tök egyszerű nem? :-) Persze hogy nem, mert amúgy a recept egyszerű, de mégis ahány ember annyi féle motivációval, szándékkal, hangulattal, és érzelem valamint vágyvilággal van itt jelen.Azt gondolom egyébként hogy nagyon sok jónak igérkező kapcsolat szakad félbe vagy el sem indul,mert az embereket mást és máshogy vágynak, Vagy nincsenek is teljesen tisztában azzal hogy valójában mire is vágynak , ami még nehezebbé teszi az ismerkedést. Vagy csak bal lábbal kel  fel valaki, és a kedves levél vagy megszólítást is meddő talajra hullhat.
De még mindíg azt gondolom jókor kell lenni jó helyen és a megfelelő emberrel...amiből bármi is lehet, vagy semmi, de ez már ha egyszer valami elindul a feleken múlik. 
esther#1642015-11-16 08:44:11
Válasz a(z) 162. üzenetre:
Valószínű tudja, azért is keresi azt. ;) 
aloha#1632015-11-15 22:06:16
attól függ, kinél akarsz sikeres lenni
kutyi#1622015-11-15 19:30:29
Véleményem szerint,ez az oldal 90% kamu,itt az emberek nem partnert hanem félisteneket keresnek,vagyis 20cm alatt nem férfi a férfi,vajon az ilyen tudja milyen is az a 20cm?
fakutya#1612015-11-11 11:45:50
Nagyjából röviden:
Érj rá napközben (vagy egyébként bármikor, amikor épp neki jó).
Lehetőleg legyél független.
Legyen helyed.
Az sem baj, ha biszexuális vagy.
Na meg legyél jóképű, legalább 185 cm magas, sportos testalkatú, életkorod hármassal, intim méreted kettessel kezdődjön.
Mindez alaposan dokumentálva fotókkal több pózban, szögből, távolságból stb.

Legalábbis nekem a női adatlapok olvasásából ez a kép rajzolódik ki. 

Meg merem kockáztatni, hogy ezen adatlapok kb. fele nem valós.
vadmacs#1602015-11-09 11:18:14
Válasz a(z) 159. üzenetre:
Ez,igaz. A pletyka mindenhol megtalál.És azt te is tudod,a rossz hír gyorsabban terjed,mint a távirat. Szerencsére egyikben sem volt részem.És igyekszem távoltartani magam az olyan helyzetektől,emberektől ahol,és akikkel nem igazán jó kapcsolatot fenntartani.És a legfontosabb,se jót,se rosszat,senkinek,senkiről.Mert aki neked pletykál,az rólad is pletykál.Régi közmondás.
esther#1592015-11-08 16:03:52
Válasz a(z) 158. üzenetre:
Azt nem értem miért kell közös csetszobában mások véleményét hallgatni? Vagy mások bajait,és a  személyes rossz tapasztalatokat ecsetelni.. mert a jót nyilván nem meséled el, ha diszkrétnek tartod magad. :napersze:  Egyáltalán minek belépni egy közös szobába? Van saját szoba, ha hívsz/hívnak ott diszkréten lehet ismerkedni, és nincs pletykálás, sem rosszindulat... Két ember egymással kommunikál.
vadmacs#1582015-11-08 14:45:35
Szia !
Tudjuk mindannyian,ez,egy anonim oldal.És,ebben minden benne van. Viszont,mikor kapunk ,vagy küldünk egy privire hívást,vagy levelet kapunk...onnan kezd személyessé válni. A privi érdekes helyzet.Mert mi van ha kamerát szeretnének kapcsoltatni,mert a hívó már bekapcsolta. A kamusok legnagyobb ellenfele,és buktatója. A levélben még lehet hazudni,bármit leírni. De,aki kicsit előrelátó,azt is tudja,vagy megáll,vagy ha tovább lép,és folytatja...bármi lehet.Találkozásra hívás,kép csere....stb...telefonszám csere....stb.. Az irogatók,a szórakozásból chatelőknek,kamusoknak...ez már sok.És nyilván nem válaszol,nem felel a hívásra.....Aztán jön a tiltás, és sok esetben a másik ócsárolása,különféle chatszobákban,és valljuk be,könnyű bólogatókat szerezni akkor,mikor egy nő,virtuális könnyei közt sírja  el,milyen megalázó helyzetbe került...stb...stb.Aki,nem is biztos,hogy : nő. :O 
Sajnos ez a valóság az eropolison. Vannak kivételek,és szép számmal olyan emberek,akiknek sikerült. Azt mondom,ahol a buktató,ott a megoldás.
nimble#1572015-11-05 20:00:01
Mázli :D.
nemalevente69#1562015-11-02 17:37:44
A(z) #156 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
nemalevente69#1552015-11-02 17:09:56
A(z) #155 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
nemalevente69#1542015-11-02 16:40:38
A(z) #154 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
esther#1532015-11-02 08:14:16
Válasz a(z) 149. üzenetre:
Köszi, az az előző nickem volt, de nem ilyen csúnyán írtam. :D 

Nem tiltogatok ok nélkül, csak ha valaki értetlen, sokadjára sem érti a szép szót, vagy ha trágár,illetve nem ismeri az alapvető emberi szokásokat csevegés közben ( ez azt jelenti, hogy amikor számára kedvezőtlen választ kap, kilép köszönés nélkül) azt hiszem ezzel ki is fújt a tiltásra való ok nálam.
esther#1522015-11-02 08:03:28
Válasz a(z) 151. üzenetre:öööö...mi az, hogy ne relativizálj? :o 

Ugyan már! Mit nem ért azon valaki, hogy nem akarnak vele beszélni, vagy ismerkedni? Mit kell ezért *nevesítve *elégtételt venni úgymond egy vélt sérelmen? 
Egyszerűen tudomásul kell venni és pont.
A *tiltás előtt is lehetett volna írni, mert az csak a privire hívást követően történt meg.*..de tök mindegy. A lényeg azon van, hogy nem árulkodom, mint egy óvódás. :/ 
czjohnny#1512015-11-01 21:20:35
Válasz a(z) 147. üzenetre:
Ne relativizálj, erről szó nem volt. Lényegében a fiatalember értetlenül állt az eset előtt és szerette volna megérteni, hogy miért is történtek úgy a dolgok, ahogy.

Egy pillanatig sem vonta senki sem kétségbe ezeket a jogokat. Szóval felesleges is kiállni mellettük. :)
czjohnny#1502015-11-01 21:17:38
Válasz a(z) 146. üzenetre:

1. A bejegyzés számomra nem tűnt negatívnak. Olyat meg végképp nem írtam, hogy csak a nevét tette ki. Az írásomban szerepelt az is, hogy értetlenkedve látom, hogy tilos idézni egy nyilvános adatlapból.

2. Egészen biztosan lehetsz benne, hogy ha rólam lesz negatív vélemény (ismét, a mostani nem az volt), akkor nem fogok menni siránkozni sem moderátorhoz, sem adminhoz. Egy felnőtt ember nem így oldja meg a problémáit. 
Egyébként pedig azzal, hogy egy illető bárhol nyilvános  profilt hoz létre vagy nyilvánosan véleményt formál valamiről válalja azt is, hogy érkezik rá negatív vélemény. Nem trágár, nem sértő stílusban természetesen. 
nemalevente69#1492015-11-01 19:26:04
A(z) #149 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
morgocska55#1482015-11-01 18:31:30
Válasz a(z) 147. üzenetre:Nem tudta megírni nekik mert letiltották. De nyilván azért  a tiltás mert nem ŐT keresik és biztosan ki is van írva a lapjukra kit keresnek és ha azt nem tartja tiszteletben akkor ne csodálkozzon senki sem. 
Én se lennék kíváncsi arra aki nem felel meg annak amit kiírok és ha ennek ellenére még próbálkozik....
esther#1472015-11-01 18:22:34
Válasz a(z) 146. üzenetre:Így van, akár egy bosszúhadjárat része is lehet a nevesítés, pellengérre állítás. Arról nem beszélve, hogy amiért a fiatalember felháborodott, azt mint megírhatta volna egy szépen megfogalmazott privát levélben..de ha azt sem olvassa el a címzett,ahhoz is joga van, mint hogy ahhoz is joga van, hogy megválogatja, kivel áll szóba.
Mert ugye az nincs benne a házirendben, hogy bárki, aki privire hívja a másikat, kötelessége a hívottnak fogadni azt, vagy a kapott levelekre válaszolni? Mindannyian tudjuk a választ.
Engedtessék meg a választás és a döntés szabadsága vagy joga is. :) 
morgocska55#1462015-11-01 15:24:57
Válasz a(z) 145. üzenetre:Ha megnézed nem csak a saját levelét rakta ki hanem az egész adatlapot.
Gondolj csak bele hányan írtak már itt ki negatív dolgokat mert az illető nem mondott igent esetleg neki. Bosszúból kirakja és nem tudjuk ellenőrizni és más sem, hogy volt-e valami valóságtartalma.
Ha Rólad írnék ki most névvel egy negatív kommentet akkor Te nem jönnél hozzánk azonnal, hogy miért lehet az kint.... vegyék le azonnal....
Ebből a szemszögből sem ártana megnézni a dolgokat.
czjohnny#1452015-11-01 15:20:29
Válasz a(z) 144. üzenetre:

Ezt nem ártana valahol így konkrétan is leírni, mert nekem például eszembe sem jutna, hogy megsértem vkinek azzal a személyiségi jogait, hogy idézek az adatlapjáról, amit egyébként bárki bármikor elolvashat. :)

Arról nem beszélve, hogy nem lehet nyilvánosan megosztanom egy levelet, amit én írtam (saját szellemi tartalom), azért mert rajta van a címzett. Az persze más, ha az ő válaszát osztom meg!

Ha ez tényleg így van, akkor elég ijesztő világban élünk. . .
morgocska55#1442015-11-01 15:06:05
Válasz a(z) 143. üzenetre:
http://www.eropolis.hu/info/hazirend/

A felhasználó köteles Eropolis által nyújtott bármilyen felhasználói jogosultságát rendeltetésszerűen, mások személyiség-jogaira történő különös figyelem mellett, annak betartásával gyakorolni.
Az a felhasználó, aki jogait bírói, illetve moderátori figyelmeztetés ellenére is továbbra is rendeltetés-ellenesen illetve jogellenesen gyakorolja, moderálásra kerülhet.


A felhasználónak a személyiség jogait sérti meg aki névvel ír valamit ki, illetve privát levelezését kiteszi.
czjohnny#1432015-11-01 14:52:09
Válasz a(z) 142. üzenetre:
Szia!

Tudnál segíteni, hogy a házirend melyik pontjában lehet erről részletesebben olvasni?
morgocska55#1422015-11-01 14:30:40
Válasz a(z) 138. üzenetre:Nem rakhatsz ki privát levelezést, főleg ahol a név is szerepel! Minden esetben moderálásra kerül. Bár ezt elsősorban a fórumgazdának kellene megtennie, de azért mi is olvassuk a fórumokat.
czjohnny#1412015-11-01 14:28:39
Vannak dolgok, amiket érdemes megőrizni a gyerekkori mentalitásból. Az árulkodás nem ilyen.  :) 
esther#1402015-11-01 10:39:45
Válasz a(z) 138. üzenetre:
Nem túl etikus egy magánlevelet nickkel együtt közszemlére tenni. Hol a diszkréció részedről?   :/ Talán ez a bibi veled, erre nem gondoltál?

Bírók! Ez így nem szabálytalan egy pöttyet? :o  :napersze: 
aloha#1392015-10-29 23:40:17
Válasz a(z) 138. üzenetre:a sok rossz tapasztalat, nem a te hibád, besokallnak a párok, annyi a kamus
nemalevente69#1382015-10-29 20:23:54
A(z) #138 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
xtrem#1372014-06-07 07:45:15
Válasz a(z) 133. üzenetre:

Már vártam, hogy az én adatlapom is terítékre kerül... nyolc év fejlesztőmunkája van benne. Ez a profilkép például jól harmonizál a világképemmel. Érdekes, hogy a hölgyek azonnal tudták, hogy ha bármilyen kép van, akkor van arcos is... Nem én keresek itt partnert és nem én nyitottam fórumot erről a témáról. Az én lapomon is megtalálható minden szükséges információ:
- Swinger
- Per pillanat senkit sem keresek.
- A párommal együtt vagyok itt.
És ez pont elég. Ha valakinek levelet írok, már nincs szüksége rá hogy megnézze a profilomat, a neten fantáziáló királylányokra pedig már régen nem vagyok kíváncsi. Elvileg ismerek néhány száz embert az oldalról, de sokukkal csak itt futunk össze.
bujacsaj#1362014-06-06 21:16:29
Válasz a(z) 133. üzenetre: :vigyor: 
Látod, egy szavad nem lehet, hogy nem néztek meg! :D

(Az mondjuk tény, hogy egy bármilyen kép is többet mond az adatlap tulajdonosáról, mint a semmilyen ...) 
perdita#1352014-06-06 15:09:30
Válasz a(z) 133. üzenetre:ha van bármilyen profilkép, akkor sanszos h arcos is van, csak nem nyilvános
ha profilkép nincs, akkor semmilyen más fotó sincs itt, tehát kezdődik majd a gyere skypra, mailre, kamerára stb ha látni akarsz c. játék, amit első körben nem szeretnek a nők, hiszen 100 ismeretlent kéne felvenniük csak azért h lássanak róla fotót
perdita#1342014-06-06 15:03:38
Válasz a(z) 127. üzenetre:szórul-szóra, csak mossuk a homokot, hátha van közte egy aranyrög, a siker aránya is az aranymosáséhoz hasonló :)
acsajodbaszom#1332014-06-06 13:58:54
Válasz a(z) 130. üzenetre:
Na, a Te adatlapodat legalább megnézték az utóbbi 30 napban 37-en :) Ja, igen, Neked fel van töltve egy karikatúra fotó gyanánt.
Én is ezt fogom csinálni, felrakok egy tök mindegy milyen, nonfiguratív ábrát, mert szerintem az egyébként itt lévő, és ráadásul valós nők legalább 95%-a eleve úgy állítja be a keresési feltételeket, hogy csak a fényképes reglapokat dobja ki neki. :D
Vagy ami még jobb: nyavalygós fórumtémát kell létrehozni, mert amióta ez is újra pörög, 54 látogatónál tartok jelenleg (igaz a harmada pasas, és 55+ az átlagéletkor...) :D
acsajodbaszom#1322014-06-06 13:42:38
Válasz a(z) 128. üzenetre:
Ez valóban hasznos lehet... :)
acsajodbaszom#1312014-06-06 13:41:00
A(z) #131 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
xtrem#1302014-06-06 12:01:00
Válasz a(z) 129. üzenetre:

A párom adatlapját megnézik 10-15 nap alatt cirka ezren - ez erősen fénykép függő - az enyémet pedig... *"Adatlapodat megtekintették az utóbbi 30 napban: 37 látogató"* Így nem igazán világos, hogy miről is vitatkoznál erőteljesen. Maradjunk inkább a realitások talaján, még ha vannak is a szabályt erősítő kivételek. :)
freehunter#1292014-06-06 11:19:51
Válasz a(z) 127. üzenetre: "Az viszont tény, hogy a pasik adatlapját nem nézi meg a kutya sem..."

Ezzel azért erőteljesen vitatkoznék. Én szoktam pasi-adatlapokat nézegetni és ismerek legalább még 2 olyan nőt (tényleg NŐt), akik ezt meg szokták tenni rendszeresen...
Tehát az lehet, hogy a nők többsége nem nézeget csak úgy adatlapokat, de az nem igaz, hogy senki.

Na az viszont már más kérdés, hogy a legtöbb pasi adatlapja egy faszt és a "partnert keresek" vagy "dugni akarok" mondatok valamilyen variációját tartalmazza bemutatkozásként és ennyi...azzal meg kb semmire se megy a nőnemű érdeklődő.... 
freehunter#1282014-06-06 11:15:07
Mit kell tenni?
Nos szerintem 2 dolgot.
1. regisztrálni ide....
2. majd átfogalmazni a sikerről alkotott elképzeléseinket...
xtrem#1272014-06-06 09:49:28
Válasz a(z) 126. üzenetre:

Természetesen nem tudhatom, hogy egy levelet elolvasnak vagy sem, mert az oldal semmiféle valós információt nem mutat erről. Az viszont tény, hogy a pasik adatlapját nem nézi meg a kutya sem... Ehhez valamivel fel kell kelteni a megszólított hölgy figyelmét, amit leginkább egy a címzett számára érdekes levéllel és a hozzá csatolt lehetőleg arcképes fotóval lehet elérni. Ellenkező esetben minek nézné a profilt?
Ez talán arra is magyarázat, hogy miért olvassák el a levelet. Mindenkiben él a remény, hogy a sok semmitmondó üzenet között hátha pont az a levél jött, amire várt, amiért beregisztrált ide. :)
bujacsaj#1262014-06-06 08:55:11
Válasz a(z) 125. üzenetre: 

Lehet, hogy arra alapozza, amit szintén megírt már, hogy nem csak a _levél marad olvasatlan_,
de a megírása után (vagy előtte sem?) *az adatlapját sem nézik meg* a célszemélyek!
Így a közös levelezést sem tudják elolvasni. 
(...az már más kérdés, hogy az is lehet, hogy a célszemélyek lehet, hogy más néven már beszéltek is vele...)
De, lehet, hogy ismét én tévedek ;)
xtrem#1252014-06-06 07:34:39
Már figyelem ezt a kínlódást egy ideje és látom ez a vesszőparipád, hogy el sem olvassák a leveleidet... csak épp nem tudom, mire alapozod. Ha valaki véletlenül kíváncsi lesz az adatlapodra, csak mert levelet küldtél - ami nem jellemző - az a lapodról megnézi a közös levelezést és elolvassa, csak éppen te látod olvasatlannak továbbra is. Ez így marad körülbelül addig a pillanatig, míg ki nem törli a levelet, mert a rendszer az akár olvasatlanul törölt levelet is olvasottnak mutatja neked.
Szóval ez csak egy tévhit - a sok közül - amit érdemes volna elfelejteni. :)
perdita#1242014-06-06 00:12:55
Válasz a(z) 122. üzenetre:nyilván minden szempontból előnyösebb az állandó partner, akire heti rendszerességgel számítani lehet, különben diszkóban, vagy swingerben pasiznánk
ducicsaj#1232014-06-05 18:28:53
Válasz a(z) 120. üzenetre:
Lehet, hogy már a humorérzékem is elhagyott?  :merges:  :cigi: 
Esther szerint bőven elegendő a havi 1 alkalom, Te viszont viccnek szántad. Most már teljesen össze vagyok zavarodva. :-D
ducicsaj#1222014-06-05 18:21:09
Válasz a(z) 118. üzenetre:

Természetesen igazad van, abban az esetben, ha olyan nőről van szó, aki otthon is rendesen ki van elégítve és egy 4-6 hetente megjelenő partnerrel feldobja a szexuális életét. Viszont, ha rossz házasságban él vagy független vagy, mint az én esetemben bizonyos okok miatt ritkán tud találkozni az állandó partnerével, akkor bizony legalább 8 vasat kellene egyszerre a tűzben tartani.  ;-) Persze ez függ az "étvágytól" is. :-) 

(Az utóbbi időben nem nagyon láttam olyan témát, amihez érdemben hozzá tudtam volna szólni. A fórum gazdája szerint lehet, hogy ez sem az. :-D)
ducicsaj#1212014-06-05 18:19:05
A(z) #121 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
acsajodbaszom#1202014-06-05 16:02:30
Válasz a(z) 118. üzenetre:
Esther, Neked már megint igazad van! :)
Mintalevelet viszont nem küldök ide kivesézésre, pont az a lényeg, hogy lehet benne bármi, ha nem nyitják meg...
De mielőtt Tolnában járok, majd írok Neked egyet, hátha... :D
acsajodbaszom#1192014-06-05 15:50:26
Válasz a(z) 117. üzenetre:
Ducicsaj kedves! Nem gyanús, hogy poénnak szántam az utolsó pár mondatot, és ott a csomó szmájli mögötte? :D
Esküdni mertem volna rá, hogy fennakad valaki ezen is! :D
esther#1182014-06-05 15:34:10
Válasz a(z) 117. üzenetre:
Nekem erről más a véleményem: a havi egy randi ideális egy ilyen jellegű kapcsolathoz, hiszen ez nem valami *helyett,* hanem valami *mellett* van... párhuzamosan.
Egy kis színezék..nem több, és arra tökéletes a havonta egy találka, így legalább megmarad a varázsa, és nem megy át rutinba..szerintem a 6 hetente egy randi, még az is belefér. 
2 hetente randizni, az már egy más kapcsolat, és az már másról szól, de ez az én véleményem.
(A tiedet viszont már hiányoltam, nem csak innen, úgy globál a fórumokból, blogokból is. ;)  ;) )

Bachelor, szerintem neked olyan nő, aki a szexel szívességet tesz, nem is kéne.Vagy tévedek? :)
Most már kíváncsi vagyok arra  levélre, amit nem olvasnak el...van egy "mintaleveled"? Vesézzük ki! :vigyor:  ;)  
ducicsaj#1172014-06-05 15:05:46
Válasz a(z) 116. üzenetre:
Mivel ez a  dolog oda-vissza működik nem feltétlenül  (csak) a nő tesz szívességet. Jó eseteben mindkét fél egyformán akarja az együttlétet.
Nekem semmi kifogásom nincs sem a szerető tartással sem a  kizárólag szexen alapuló kapcsolattal, de az utolsó mondatod  kiverte a biztosítékot.   :o  :D 
Már teljesen világos, hogy miért találsz magadnak nehezen nőt. Havi egy alkalom  annyi, mintha nem történt volna semmi.  :/   
Neked egy olyan nőre van szükséged, akit mint egy játékbabát előkaphatsz a sarokból, akkor amikor Te úgy szeretnéd és  amikor kijátszottad magad, akkor visszateszed......erre pontosan megfelel egy hivatásos hölgy. 
acsajodbaszom#1162014-06-05 10:55:39
Válasz a(z) 115. üzenetre:
Világos, hogy kevés a napi két levél, de ha el sem olvassa az enyémet, akkor honnan tudja vajon, hogy nem érdemes rá válaszolni?
Teljesen egyértelmű az is, hogy ha ő is kapcsolatban él, akkor macerásabb a szervezés, de hidd el, kivitelezhető. Úgy sem az a cél, hogy azonnal dugassa meg magát valaki velem, nem?  :)  Végül is ő tesz vele nekem szívességet...  :) 
Micsoda??? Két hetente egy órára???  :o 
Ne viccelj már, max. havi egy alkalom!  :vigyor:  :vigyor:  :vigyor: 
ducicsaj#1152014-06-04 22:04:16
Nem is értem, hogy miért érzed úgy, hogy ilyen hosszasan magyarázkodnod kellene? A Te adatlapod, a Te gondolataid, azt írsz ki, amit csak akarsz. Viszont meg kell értened, hogy nem mindenkinek jön be az a felállás, hogy kéthetente elkapod egy órácskára, aztán annyi. :-) Amennyiben a másik fél is kapcsolatban él, akkor elég macerás összehozni egy-egy találkozót. Ha meg független a partnered, akkor úgyis többet akar belőled.
A sikertelenségünk okát mindig magunkban kell keresni és nem másokban.
Azt meg, hogy levelekre nem válaszolnak, több helyen kivesézték már blogokban, fórumokban. Véleményem szerint, ha valaki örömpolgár, akkor ha más nem, az illem azt kívánja, hogy válaszoljunk. Viszont akinek 2 levele van naponta, attól ne várd el, hogy egy "kösz, de nem érdekelsz" választ írjon.
acsajodbaszom#1142014-06-04 18:01:12
Na, Lányok, az utóbbi bejegyzéseitek előtt valóban le a kalappal, tényleg annyira kerekre, és egyértelműre sikerültek! :) Ráadásul világosan tükröződik belőle a férfiak és nők gondolkodásbeli különbsége, meg ahogy látom, egy kb. fél generációnyi korkülönbség is, bár ez nem biztos, hogy számít ezesetben. Az minden esetre látszik, hogy ha egy férfi leír valamit, azt egy nő kissé -vagy homlokegyenest- másként értelmezi. Vegyük csak sorba Pandora által kiemelt részeket (a teljesség igénye nélkül)!

1."Ha pár kellemes órára vágynál olyasvalakivel, aki diszkrét, nem tesz fel kellemetlen kérdéseket, és nem zaklat feleslegesen két találkozás között, akkor írj!"
Női agy:
Ha van 2 óra szabadidőm, szívesen megduglak, aztán felejtsük el egymást. Más nem érdekel mint ami a bugyidban és a melltartódban van.
Én így értettem:
Ha neked is, meg nekem is van néhány szabad órád, miért ne érezhetnénk kölcsönösen jól magunkat, ha már egyszer te is csak a kaland miatt vagy itt.

2."Szabadidőm sajnos tényleg nem sok van, és remélhetőleg mindketten nagyon jól tudjuk, hogy miért vagyunk itt, ezért kerülném a felesleges köröket. Néhány beszélgetésből úgyis kiderül, hogy megvan-e a kellő szimpátia, ezután meg akár bele is csaphatunk a közepébe, elvégre felnőttek volnánk, vagy mi a szösz..."
Női agy:
Fölös dumára nem érek rá. Megnézlek, és ha elég jó nő vagy, mehet a menet. A többit úgyis lesz*rom.
Én így értettem:
Valóban nem sok szabadidőm van, de ha néhány beszélgetés után kölcsönösen szimpatikusok vagyunk egymásnak, akkor mire várnánk, ha már egyszer te is csak a kaland miatt vagy itt.

3."Lehetőség szerint jól érezzük magunkat egymással, és egy következő találkozásig elköszönünk egymástól."
Női agy:
Két szex között látni sem akarlak, hallani sem akarok rólad, tudni sem akarok rólad, persona non grata vagy! Ha dughatnékom van, majd előrángatlak.
Én így értettem:
Én sem akarok a te kapcsolatodban bonyodalmakat okozni, te se akarj az enyémben, ha jó volt mindkettőnknek az együttlét, majd megint összehozunk itt közösen egy, vagy több alkalmat.

4."Alapvetően nem csak egyszeri kalandot keresek, de azt, hogy lesz-e ismétlés, majd döntsük el az első alkalom után!"
Női agy:
Ha jó csaj vagy és jól viselkedsz, eldobás előtt többször is használlak.
Én így értettem:
Ha nem feleltem meg neked szexuális téren, mondd el, és többet nem foglak zavarni, én nem fogok megsértődni, ha másnál próbálkozol a jövőben, de én is megmondom, ha nem jössz be  valami miatt, és te se sértődj meg ezen, hisz' nem törvényszerű, hogy mindenben egyezzen az ízlésünk, meg az elvárásunk, még ha előzetesen le is próbáltuk egymás igényeit tisztázni. Ha viszont jó volt, akkor miért ne lehetne megismételni valamikor?

Hirtelen nagyjából ennyi. Viszont a fő probléma újra, és már sokadszor:
Ha el sem olvassa a címzett a levelet, ha el sem olvassa az adatlapot, ami alapján úgy dönthetne, hogy valóban "kukába a pasival", akkor miért írja, hogy kalandot keres, diszkrét kapcsolatot keres a férje mellett, pasit keres 3.-nak a férje mellé, stb...? Az ilyenek mit várnak? Én direkt nem a Ti köreitekből keresgélek, akikről tudva tudom, hogy semmi esély Nálatok, mert egészen más célból vagytok itt, teljesen más kapcsolatokat akartok itt kiépíteni, de hogy az én célcsoportom ennyire passzív, ez elszomorító. Egyébként nem mintha rá lennék szorulva itt bárkinek a "szolgálataira", mert otthon is megvan mindenem, egyszerűen férfiból vagyok, és hajt a kalandvágy, vagy ösztön, vagy nevezzük bárminek! Lehet erre azt mondani, hogy az embert az különbözteti meg az állattól, hogy felül tud kerekedni az ösztönein, mégis itt vagyok... Lehet emiatt minősíteni engem, de felesleges, mert a férfiak zöme ilyen, és kész.
Lehet, hogy át kell írnom az adatlapom valami kevésbé őszinte, sokat ígérő szövegre, ezügyben kellőképp felnyitottátok a szememet, de adhatnátok valami támpontot, hogy tartalmilag nagyjából ugyanez legyen, de olyan szöveggel, ami szerintetek figyelemfelkeltő lehet női szemmel olvasva is! Ja, ne itt, hanem üzenetben, ha lehet, úgy célszerűbbnek tartom. De miattam aztán ide is írhatnak a "nagy megmondók"... :D
Szép napot mindannyiótoknak!
perdita#1132014-06-04 00:21:26
Válasz a(z) 110. üzenetre:huhú! ez olyan kerek és hibátlan, hogy bekeretezni kiraknám a címoldalra!

A lényeg valóban: nem kell nekünk, hogy istennőnek, királykisasszonynak, vagy szexbombának hazudjatok akár online, akár személyesen, de a tiszteletre, gyengédségre, figyelmességre igényünk van, amikor partnert keresünk. Enélkül kínosan érezzük magunkat, s ez egyikünknek sem jó kezdet.
Nem kell hősszerelmest játszani, az átlagos "úriemberség" elég, az se baj, ha csak rutinból jön.
Hogy miért fontosak nekünk ezek a "felesleges körök", ne törőggyé vele. Kell, oszt jóvan.
Tényleg :)
bujacsaj#1122014-06-03 22:22:57
Válasz a(z) 110. üzenetre:  :) 
Ennél a bejegyzésnél jutott eszembe ez az előadás:

https://www.youtube.com/watch?v=8GVzwrxvV5w

Tökéletesen fogalmaztál :)
morgocska55#1112014-06-03 21:53:38
Válasz a(z) 110. üzenetre:Tökéletesen fogalmaztál !!!!!!
pandora#1102014-06-03 21:35:40
Válasz a(z) 108. üzenetre:
A "hozzám hasonló kvalitásúak" fogalmát értsd úgy, hogy képviselünk egy színvonalat és elvárunk egy színvonalat. Mielőtt megint nagyképűsködéssel vádolnál, a színvonal alatt nem feltétlenül külsőségeket értek. :) Sem ránk, sem rád vonatkozóan.

Ahogy Perdita írta, a mi agyunk kicsit másképp van bedrótozva, mintha a haverral megegyezel a hétvégi horgászat feltételeiben, ki hozza a sört, és ki a chipset... elvégre *olyasmi intimitásról van szó, amit mi nők, bizony nem feltétlenül teszünk totálisan állat módjára, a legkevesebb érzelem nélkül*. A szimpátia kevés! A szomszédaim, a postás, a közértes, és a kollégáim is nagyon szimpatikusak, mégsem fekszem le velük!

Maximálisan egyetértek Perdita utolsó pár sorával, szinte alig lehet kiegészíteni, olyan pontos. De hogy még konkrétabb legyek, most lefordítom pár sorod, hogy ezt mi hogyan értjük.

"Ha pár kellemes órára vágynál olyasvalakivel, aki diszkrét, nem tesz fel kellemetlen kérdéseket, és nem zaklat feleslegesen két találkozás között, akkor írj!"

_Női agy:_
Ha van 2 óra szabadidőm, szívesen megduglak, aztán felejtsük el egymást. Más nem érdekel mint ami a bugyidban és a melltartódban van.

"Szabadidőm sajnos tényleg nem sok van, és remélhetőleg mindketten nagyon jól tudjuk, hogy miért vagyunk itt, ezért kerülném a felesleges köröket. Néhány beszélgetésből úgyis kiderül, hogy megvan-e a kellő szimpátia, ezután meg akár bele is csaphatunk a közepébe, elvégre felnőttek volnánk, vagy mi a szösz..."

_Női agy:_
Fölös dumára nem érek rá. Megnézlek, és ha elég jó nő vagy, mehet a menet. A többit úgyis lesz*rom.

"Lehetőség szerint jól érezzük magunkat egymással, és egy következő találkozásig elköszönünk egymástól."

_Női agy:_
Két szex között látni sem akarlak, hallani sem akarok rólad, tudni sem akarok rólad, persona non grata vagy! Ha dughatnékom van, majd előrángatlak.

"Alapvetően nem csak egyszeri kalandot keresek, de azt, hogy lesz-e ismétlés, majd döntsük el az első alkalom után!"

_Női agy:_
Ha jó csaj vagy és jól viselkedsz, eldobás előtt többször is használlak.

Mivel sokszor és sokan kérdezték meg, hogy ha nem ugrok ágyba azonnal és rögtön, akkor mi a búbánatot keresek itt, ezért már megfogalmaztam, és - szerintem - ez elég sok nőre igaz. (Azokra is, akik titkos kapcsolatot keresnek!!!)

Számomra a szex nem testmozgás, pláne nem kényszer, hanem egy titokzatos, izgalmas, szórakoztató játék végkifejlete, és ha nincs meg előtte a játék, ha nem akarom eléggé, ha nem teszek érte eleget, ha nem kimondottan AZT a partnert akarom hozzá, akkor nem különbözik egy aerobik-edzéstől.

Szóval kiegészítve Perditát, az ilyen adatlap kuka, és irány egy valódi aerobik edzés.. 

...utána pedig egy randi egy titokzatos, kellemes, türelmes, jó modorú, vonzó, férfias pasival, aki rám szánta az idejét, figyelmét, érdeklődését, és már tegnap is küldött pár tök aranyos sms-t. :)
perdita#1092014-06-03 02:12:54
Válasz a(z) 108. üzenetre:a ti párbeszédetek pandorával leképezi ennek az egész netes partnerkersésnek az alapproblémáját. Itt van két értelmes, és feltehetően vonzó ember, aki nem szerelmet, házasságot keres itt, hanem tartalmas, élvezetes kapcsolatot. Mégsem találják a hangot egymással.
Miért?Miért?

bacselor (ami agglegényt jelent ugyan, de itt kifejezetten nős férfiról van szó) úgy érzi, a bemutatkozása korrekt, híven kifejezi az ő elképzelését
mind arról, hogy kit, mind arról h mit keres itten
még az is lehet, hogy csatol képet a leveléhez, legyünk jóhiszeműek
nem ígér többet annál, mint amit teljesíteni képes
könnyen lehet h őszinte, igényes, vonzó, kellemes, udvarias ember

mégsem válaszolnak nekije s ő nem érti h miért
hát mi kéne ezeknek a nőknek?
menyasszonyi ruha? lakás? autó? nagy fasz?
és egyáltalán, mér horgyák olyan magasan az orrukat? hát ők is csak baszni jöttek, nem igaz?

érzi h itten v a nőkkel van a baj, v az ő bemutatkozásával, erre még nem sikerült rájönnie
lehet  h kamu fasszal kéne hirdetni? v fűt-fát ígérni?

tenyeremen hordom
lehozom a csillagot én
csak a szeme rám nevessen
és szeressen belém

azt már nem!
de akkor hol a baj?

általában a nőnek nem imponál, ha úgy beszélnek vele, mint egy haverral, mintha férfi lenne
a nőnek a teste, lelke s az agya is nő
ha akarod a testét, tudnod kell bánni a többivel is

amit a lapodon írsz kb így szűrődik le a mi agyunkban:
nős pasi 
kevés szabadidővel
parázik az sms-eimtől
tiszteletlen (l. ne szarozzunk, irány az ágy, aztán meglátjuk)
ha be is jönne, nehéz összehozni a randikat
valszeg egyszer dugnánk csak
azt is nálam v vmi bérelt lakásban, hu de megalázó
á, ilyet találok függetlenben is
és kuka





acsajodbaszom#1082014-06-02 13:29:36
Válasz a(z) 105. üzenetre:
Igen, természetesen őszinte választ vártam. De...
Már megint minősítgetsz. Az hagyján, hogy engem, mert az nem érdekel, de másokat is. Mi az, hogy "én, és a hozzám hasonló kvalitásúak"? Mik vagytok Ti, valami "übermenschek"? Mit gondolsz Te rólam? Azt, hogy én valami elhagyott külsejű, igénytelen valaki vagyok, csak mert nincs kirakva fotóm, és mert diszkrét szexkapcsolatot keresek ezen a helyen, ami elvileg ebből a célból jött főleg létre? Meg azt gondolod, hogy a hölgyek, akik szintén titkos kalandot keresnek (mindegy, hogy azért-e, mert a papa kevés otthon, vagy csupán kíváncsiságból), azok is valószínűleg "elengedték magukat"? Biztos vannak olyanok, de akad köztük többdiplomás, kimondottan vonzó hölgy is.
Egyébként, ha figyeltél volna, az alapkérdés az volt, hogy miért nincs válasz pl. egy normális üzenetre, ami ismerkedési szándékkal ment ki, ugyanis sokan olvasatlanul törlik, vagy a levelet elolvassák ugyan, de nem olvasnak adatlapot -ami alapján ugyebár leminősíthetnének, de még csak az sem- és úgy nem méltatnak válaszra, hogy azt sem tudják, ki vagyok. Pedig hidd el, alaposan meggondolom, hogy kinek írok levelet! Csak olyannak, aki világosan leírja, hogy mit akar, mik a céljai,és ezek egyeznek az enyémekkel. És mégsem jön semmi reakció. Na ez miért van, mit tippelsz? És most ne adatlapokon, meg fotókon lovagoljunk, mert oda írhatok bármit, ha el sem olvassák...

[1-60] [61-120] [121-167]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3740BDSM - extrém szexualitás

#bepo2000200Különösen perverz
Ajánlott szobák
#biszex_szoba101120Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#maszti_szoba510Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba200Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba6590Meleg férfiak egymás között
Ajánlott szobák
#hetero_szoba4580Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.

#hegylako012101Tapasztalt
Ajánlott szobák
#profi_csajok910Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik300Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba2020Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.