A 20-on éves korosztály

itt vagy: Eropolis > Hetero negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

A 20-on éves korosztály
Nagyon új vagyok az oldalon, ám hamar feltűnt, hogy itt szinte mindenki nagyon elutasító a korosztályommal. Az okát viszont nem értem. Volt akitől kaptam már ez irányú választ, amit itt is köszönök, ám tényleg szeretnék megtudni több szempontot is, több véleményt megismerni. Tényleg ennyire rossz helyen keresek?
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
bodnar#172015-11-14 10:08:04
 :o  :)  :P  <3  :vigyor:  :cigi:  :)  :sir:  :merges: 
sonata#162015-11-12 11:55:14
A 30as sem kulonb.. mar az emberek nem kommunikalnak egymassal.. csak a telefon,chat de felnek a valo vilagtol.
Amit en kiolvasok te valsmit keresel,dr azt nem itt fogod megtalalni.
fakutya#152015-11-08 22:44:36
Ha saját korosztályoddal vagy kicsit idősebbekkel nem megy, akkor ne arról elmélkedj, hogy miért nem, hanem próbálkozz fiatalabbaknál.  A helyedben őket céloznám meg, kb. 18-tól 23-ig.

Nagyobb számban nem itt, nem is bármilyen net-es társkeresőn fogod megtalálni, hanem mondjuk egyetemi bulikon.

Lányok között is lesz olyan, aki nem a társaság középpontja de őket nehéz észre venni, pont azért, amiért te is "láthatatlan" vagy. Szóval láss is, ne csak nézz.
nimble#142015-11-08 21:37:24
Válasz a(z) 13. üzenetre:Ezt a nem virtuális világra értetted, ugye? Nos ez itt sem egyszerűbb. Mármint a hozzád illő természet megtalálása. Sőt ITT ehhez még párosul egy az anonimitás adta merészség, amivel sokan visszaélnek, arra használják, hogy másokon végig gyalogoljanak vagy egyszerűen csak élvezik, hogy átverhetik a többieket. Mindenesetre itt szerintem ugyanolyan sok idő és energia, sőt türelem és erő(hogy kibírd a sokkokat) kell az ismerkedéshez. Az egyetlen különbség az, hogy a SZEX szó előbb fog szóba kerülni. De természetesen te tudod, mit és hogyan érzel. Kívánok sok szerencsét neked!
kcks#132015-11-08 21:03:33
Valóban frissítettem már a profilomat, a kép folyamatban.
Azt azonban hozzá kell tennem, hogy nem mindenkinek van lehetősége arra, hogy sok új embert megismerhessen. Ez nem feltétlenül azért van, mert teljesen töketlen és szerencsétlen, hanem mondjuk mert nehezen talál a természetéhez passzoló női természetet vagy egyszerűen nem a társaságok középpontja, nem hangadó. Ha a fentiek fennállnak a lehetőségek nagyon szűkösek egy olyan korosztályban, ahol már az a furcsa, ha valaki egyedül van.
nimble#122015-11-08 20:40:20
Nem tudom...én már a szerkesztett verziójú adatlapot láttam, az egészen korrekt! De esthernek igazat adok...
esther#112015-11-08 16:16:20
Válasz a(z) 9. üzenetre:
Szerintem ez mind egyénfüggő. Ha ő így látja jónak, őt ez fejezi ki a legjobban-akkor tegyen így. Itt eron lehet farokkép is a bélyegkép.Kifejező az biztos.
És az egyszavas bemutatkozás is bemutatkozás.

Szerintem a leglényegesebbet felejtitek ki. Egy huszonéves srác millió helyen ismerkedhet, ahová  a korosztálya ismerkedni jár, És ez nem a net virtualitása ( ez csak egy pót felület). 

kcks!
A való életben előbbre jutsz,- én így vélem. Csak a valóságban "tökösség " kell, hogy valakit megszólíts, itt meg elég egy kattintás. 
Ezzel nem fejleszted a csajozási képességeidet, készségeidet.. :/ 
czjohnny#102015-11-08 14:09:41
Válasz a(z) 8. üzenetre:
Azt már leírtam a 3. hozzászólásban. A későbbiben pedig a látszólag tőle független szempontokra reagáltam.

hardlady#92015-11-08 12:08:14
Válasz a(z) 7. üzenetre:

Hozzá szólásom csak annyi,igen 1 fiatalan nem 1 ilyen fotóval kellene ennyi idősen itt ismerkedni,meg 1 mondatos adatlapon,bemutatkozás nem a megfelelőbb.
Több mindent le kellene írni még is mert az ember elolvas 1 adatlapot sokat számít,az igaz sok adatlapon  értelmetlen  :/ 
*Kép* meg tényleg amit itt látható  szerintem ahogy írtad csere kellene :)
csintalanka#82015-11-08 06:56:42
Válasz a(z) 6. üzenetre:
Szia.Nem hiszem hogy csak az lenne a gond :) 
Hozzá állás kérdése is mindkét fél részéről.Nem mindegy hogy milyen stilusban indit valaki egy ismerkedést.
csintalanka#72015-11-08 06:50:44
Változtass az adatlapodon picit.Képcsere,valami frappáns bemutatkozás. :) 
És ismerkedj,beszélgess :) 
czjohnny#62015-11-08 04:04:33
Válasz a(z) 5. üzenetre:

Tapasztalatból mondom, hogy több pont sem igaz ezek közül. Nem állítom, hogy ezek nem a jellemző tendenciák, de van bőven olyan 20-30 közti lány, aki nem tartozik a felsorolt 3 kategória egyikébe sem, és van jó pár olyan 30 feletti hölgy is, akiknél számításba jön mondjuk egy 25 éves srác.

A gond inkább azzal van, hogy a női regisztrációk (szerintem) legalább 60%-a nem valós. Ráadásul ezek az illetők negatív visszajelzéseket adnak a valós férfi keresőknek, ami elbizonytalanítja őket. 
aloha#52015-11-07 23:42:01
üdv az oldalon! az én meglátásom szerint több dolog közrejátszhat
1 a korodbeliek inkább diszkóban, buliban ismerkednek 2 az itteni 20éves csajok vagy nőt keresnek, vagy kurvák, vagy párban vannak 3 az ennél idősebb nök meg minimum 30 felettit
onceagain#42015-11-07 20:27:19
Hát nem tudom 3 nap alatt hányan is utasíthattak vissza,de hidd el ezzel a hirdetéssel később se lesz szerencséd....ki javasolta neked,hogy egy olyan testrészedet tárd ország világ elé,amely nem éppen a nagyszerűségével tűnik ki eme szexpartnerkeresőn?biztosíthatlak,hogy egy ilyen fotóval csak rombolod az esélyeidet.....
czjohnny#32015-11-07 19:40:36
Egy farok a profilképed, és öszesen egyetlen mondatot írtál magadról bemutatkozsként. Ha ki szeretnél tűnni a tömegből, akkor meg kell mutatnod már az adatlapodon, hogy mivel vagy több (másabb), mint a többiek.

Nem hiszem, hogy elsősorban a korod miatt utasítanának el( azért erre is van példa, de korlátolt emberekkel nem érdemes foglalkozni), de egyszerű ezzel a szöveggel lezárni a másikat. Kényelmes megoldás az őszinteség helyett. :)
kcks#22015-11-07 18:21:55
Válasz a(z) 1. üzenetre:Igen, tudom, hogy van ezen a téren némi lemaradásom, de mindent megteszek annak érdekében, hogy megpróbáljam behozni. Nem feltétlenül csak a saját korosztályomban keresek, sőt...
agaborka461#12015-11-07 17:26:00
Nem a korosztályoddal van a gond,hanem a tapasztalatlansággal.Nem sértegetni akarlak,de azt tudnod kell,hogy a veled egy idős Lányok hölgyek,már foglaltak..ill többnyire már kapcsolatban élnek.Ha keresnek is partnert.a tölük idősebb tapasztaltabb partnert keresik.

[1-17]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba2760BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba105111Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#maszti_szoba510Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba200Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba5650Meleg férfiak egymás között
Ajánlott szobák
#hetero_szoba3560Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.

#edina93100leskelődő
Ajánlott szobák
#leszbi_szoba310Csak csajok, leszbikus kapcsolatok
Ajánlott szobák
#profi_csajok1120Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik100Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba3020Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.