Swinger 50 fölött

itt vagy: Eropolis > Hetero negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Swinger 50 fölött
Változtatok pár dolgot a témámban.
Milyen tapasztalataid vannak a swinger klubokról? A nők, vagy a férfiak lelkesednek érte jobban? Egy pár melyik tagja kedvéért mennek el oda? (mindketten valami más titkos vágy miatt)
Mi a tapasztalata egy nőnek, és mi egy férfinak?
 
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
szeretkezneek#202010-11-11 21:08:00
Sziasztok! Párommal szeretünk nudizni, klubba vagy privát bulikba járni. Eddig párcsere nem volt, de van ilyen vágyunk. Megbeszéltük és most keresünk párokat, max. 3 párra gondoltunk, akikkel baráti kapcsolatot tudnánk kialakítani. Meghittebb egy ilyen társaságban szeretkezni. Barátnőm szeretné, ha 3 hapsi is foglalkozna vele.
szoeroes#192010-11-11 10:14:45
Kicsit változtattam a témán. Sok érdekes dolgot olvastam már, elszórva itt-ott. Negatív és pozitív véleményt egyaránt. Viszont mintha nem egészen nyíltak lennének ezek. Jó lenne a résztvevő párok véleményét egymástól függetlenül olvasni.
szoeroes#182010-11-08 11:04:37
Igazat kell adnom fogyokurának. A legtöbb férfi csak a száját járatja és a titkos szeretőt keresi. Páromat sokszor keresik privin egyedül álló férfiak. hamar kiderül, hogy csak kalandot keresnek. Pár mondat után kiderül, hogy a párjukkal nem megfelelő a szexuális életük és ezért keresgélnek. Kiderül az is, hogy meg sem merik említeni a párjuknak a problémákat. A legtöbben azt mondják, hogy úgy sem értené meg, vagy vele nem lehet ilyenről beszélni. Mikor rákérdez arra, hogy szerintük őszinte a kapcsolatuk, akkor mindenféle falkifogásokat hoznak elő. Milyen kapcsolat az ilyen? Miért jó hazugságban élni? Miért nem hiszik el, hogy a párjuknak is lehetnek vad gondolataik, Mert bántja a macsóságukat?
fogyokura#172010-11-05 16:27:58
A nők szerintem jobban merik vállalni a vágyaikat,mint a férfiak.Nekik titkos vágyaik vannak,s félnek megvalósitani,általában papucsok,ha tettre késznek kell lenniük
csaba34#162010-11-05 10:31:01
Válasz a(z) 15-es üzenetre:Azért én olvastalak volna téged is :-) De nagyon igaz.
Bitangnő: ezt a felfogást kéne az emberekben elhinteni, és nincs probléma :-)
icegirlgabesz#152010-11-04 22:27:15
csaba34: szoeroes válaszolt helyettem! :-)

szoeroes: így van, igazad van teljes mértékben...sajnálatos, h. a retró, maradi felfogás mennyire elnyomorította az idősebb korosztály szabad felfogását és hozzáállását... :-(

bitangno79: Sajnos ez miatt a megnem értés miatt idegenkednek olyan sokan a swinger, ill. vadabb házibulik gondolatától..:(
bitangno79#142010-11-03 11:56:49
Válasz a(z) 9-es üzenetre:"Sokan el sem tudják képzelni, hogy milyen izgató látvány a párunkat látni másokkal, tudva, hogy "csak" egy testi gyönyör az amit másképp él át mint velem. *Attól még ő az enyém és én az övé*."
Ebben a pár sorban megfogalmaztad azt amit nagyon sokan nem értenek meg! Igazából mindegy hogy most ez swinger vagy épp kissebb házibuli.
szoeroes#132010-11-03 11:33:20
HA????
Ha mások lettek volna a családi elvárások!
Ha mások lettek volna a nevelési elvek.
Ha más társadalomban éltünk volna.
Ha nem figyel minden lépést a nagy testvér.
Ha a szabadság érzése lehetett volna.
Ha a szexualitás nem "bűnös" gondolat lett volna.
Ha ezeket a dolgokat nem szennyesként teregetnék ki a médiák. Ez vagány felvállalás lehetne és nem perverzió.
Egy csomó ha! De pont ezt szeretnénk ledobni végre, csak annyira sok a ha.
csaba34#122010-11-03 10:57:20
Válasz a(z) 11-es üzenetre:Csak érdekes számomra hogy valaki 19 évesen valaki így gondolkodik. Ha itt mindenki így tett volna, nem is lenne ez a topic, tök természetes lenne 50 felett :-)
icegirlgabesz#112010-11-02 20:57:10
"Sokan el sem tudják képzelni, hogy milyen izgató látvány a párunkat látni másokkal, tudva, hogy "csak" egy testi gyönyör az amit másképp él át mint velem. Attól még ő az enyém és én az övé."- Teljesen osztom a véleményed kedves szoeroes.
csaba34#102010-11-02 15:35:47
Válasz a(z) 9-es üzenetre:Ez így van, be kell lássák, hogy ez nem változtat semmin. A feszes bőr dilemát úgy küszöbölik ki, hogy általában szexi dresszekben vannak, tehát ez sem akadály, ha valaki ez miatt nem akar menni, hisz nagyon jókat lehet kapni a sexshopokban, ami online is megrendelhető, nem kell bemenni a boltba, ha ép azt is szégyenlené.
szoeroes#92010-11-02 15:06:50
A legnagyobb gond ott van, hogy az ötvenesek többsége álmodozik erről, és akkor retten meg mikor ott áll a kapuban. A legtöbben szégyenlik a nem feszes bőrüket, a hurkákat. Félnek a vélt kudarc élménytől. Nem a saját koruk szerinti, külső szemlélőként látják magukat. Nem hiszik el, hogy a korosztályuknak ép olyan kívánatosak mint annak előtte. A swinger pedig az élvezetek kiterjesztése a kis bezárt intimitás határain át. Sokan el sem tudják képzelni, hogy milyen izgató látvány a párunkat látni másokkal, tudva, hogy "csak" egy testi gyönyör az amit másképp él át mint velem. Attól még ő az enyém és én az övé.
csaba34#82010-10-29 17:12:20
Ne máááááár, tényleg? Nem így ismertelek meg titeket 50 körülieket, hogy paráznátok :-) Na igen, öregszem, de úgy látszik ebből nem tudok kiöregedni, mert ahogy itt írunk erről, még bőven van időm :-)
bombika15#72010-10-29 17:09:22
Válasz a(z) 5-es üzenetre:Hát arra céloztam volna h ahogy öregszel..............

.....................
Mellesleg nekem az a tapasztalatom h több ötven feletti pár is érdeklődött aztán a buli előtt már nem voltak hajlandóak a leveleimre válaszolni se.
Szóval ők legalább annyira parázók mint a fiatalabb korosztály.
bombika15#62010-10-29 17:06:59
A téma gazdája is kifejthetné a véleményét ne csak mi irogassunk:)
csaba34#52010-10-29 17:04:26
Válasz a(z) 4-es üzenetre:Haha, messze van az még. De én eddig is láttam ezt, nem kell hozzá 50-nek lenni :-)
bombika15#42010-10-29 16:47:23
Válasz a(z) 3-es üzenetre:Most, h közeledsz Te is az ötvenhez Te is belátod:D Igazat szóltál tesvírem:D
csaba34#32010-10-29 12:05:29
Inkább az 50-esek vállalják fel jobban, és mennek is el a bulikba. A fiatalabbak között vannak azok, akik jelentkeznek, és nem mennek el.
bombika15#22010-10-28 20:50:55
Szia!

Persze, hogy létezik. A saját bulijaimon is vannak ötven felettiek. Tudok egy másik bulit is ahol a többség ötven közeli akár az egyik vagy másik oldalról nézzük.
miki#12010-10-28 19:31:16
Szia.

[1-20]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba2021BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba51101Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#centrum_szoba400Belvárosi szexmentes csevegő

#maszti_szoba410Eropolis hivatalos maszti szobája
Ajánlott szobák
#homo_szoba2111Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba3330Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.

#utazzunk55100Sofőröm-készséges segítőm
Ajánlott szobák
#leszbi_szoba100Csak csajok, leszbikus kapcsolatok
Ajánlott szobák
#profi_csajok600Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik100Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba1130Transzszexuális csevegő

#cdfatime100GANGBANG








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.