Coming out

itt vagy: Eropolis > Hetero negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:




Coming out
Elfogadás vagy elutasítás?Pride vagy nem pride ....?
Sok érv ellenérv szól  arról hogy mért kedvelik illetve mért utálják a másságot ...
Itt az idő tapasztalatokat élményeket  megosztani...
Kerüljünk kicsit közelebb egymáshoz
 (amit legyetek szívesek betartani , sértegetni a másikat, neveket kiírni TILOS!! )
Link csak az adott témáról szólhat!!! 
Vágjunk bele ;)

Zsolesz86


Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
grega#172014-07-09 08:30:12
Válasz a(z) 13. üzenetre:Lehet hogy van némi igazság a felmérésben de:a hetero pároknál kellene jobban megosztani a nemek közti munkát.Nekem ez derül ki  ebből.Egy gyermek akit két férfi,vagy két nő nevel mindig ki lesz téve a támadásoknak,és a gyerekek nagyon őszinték tudnak lenni!Épp elég ha valakit a pattanásos bőre vagy a haja színe miatt csúfolnak, nem hiszem hogy jó gyermekkora lenne.
zsolesz86#162014-07-08 20:11:55
https://www.youtube.com/watch?v=hlVBg7_08n0&feature=kp

Ennek a számnak van igazság alapja . sokan mi is igy szeretnénk élni félelem nélkül ....
perdita#152014-07-08 17:12:05
Válasz a(z) 14. üzenetre:ez gyenge érv, azoknak a gyerekeknek, akik nem kellenek a szüleiknek, jó helye lenne gyermekre vágyó, egymást szerető hetero pároknál szerintem
elhiszem, hogy van melegszerelem, erős összetartozásérzés azonos neműek közt, de lássuk be, két férfinak természetes úton nem lehet gyermeke
miért kell"utánozni" a heterókat? minek a házasság? menyasszonyi fátyol? miért nem élnek együtt, és kész?
azt sem gondolom, hogy a melegek "megrontják" a "gyerekeiket", de hogy nehéz helyzetbe hozzák, az biztos
zsolesz86#142014-07-08 16:32:45
Válasz a(z) 12. üzenetre:

Én a gyerek vállaláshoz annyit szeretnék mondani. 
Sok gyereket a szemétbe árvaházba illetve holtan találnak "csecsemőket"
Sok kutatást végeznek a mai napig mi hogy válnánk be mint szülők ....tény ez biztos a gyerek nem látna ebből semmit és a magánszféra négy fal között maradna a gyerektől távol... én úgy vallom vannak keresztgyerekeim. és a lehető legjobban figyelek arra hogy ők semmi olyat ne vegyenek észre ami esetleg káros lenne rájuk ....

Itt mások szüleivel és a gyerekeivel lennének problémák :S
zsolesz86#132014-07-08 16:26:34
Ezt pont ma olvastam...

Egy kutatás szerint egészségesebbek az azonos nemű párok gyermekei

A Melbourne-i Egyetem 351 azonos nemű pár megkérdezésével készített felméréséből az derült ki, hogy az általuk nevelt gyerekek egészségesebbek a család pedig összetartóbb, írja a Daily Mail. A kutatók ugyanakkor azt is megfigyelték, hogy gyerekeknek problémát jelent az, ahogy a társaik és a társaik szülei viszonyulnak az ő szüleikhez.

Az azonos nemű párok családjai azért is kiegyensúlyozottabbak a kutatás szerint, mert a szülők között egyenlőbben osztják meg a háztartási feladatokat, és nem a nemi szerepek, hanem a képességek alapján vállalnak feladatokat a ház körül.
A kutatást vezető Dr. Simon Couch (MPH) az azonos nemű pároknál kevésbé jelentkezik a tradicionális nemi szerepek iránti társadalmi nyomás, ezért harmonikusabban működő családi kapcsolatokról beszélhetünk.

Couch szerint a kutatás eredményei hatással lehetnek azokra is, akik a gyermekek védelmére hivatkozva utasítják el a házassági jogegyenlőséget a meleg párok esetében. “Véleményem szerint a kutatás eredményei azt mutatják, hogy a gyermekek számos, különböző felépítésű családi környezetben nevelkedhetnek, és ez nem képezheti a melegházasságok akadályát.” 
perdita#122014-07-08 15:26:14
szerintem a heterók többsége tolerálja a melegeket, amíg nem nyomulnak, vagy provokálnak
a mások előtti gyengéd megnyilvánulásokkal sincs semmi baj
engem egyvalami aggaszt csak: a meleg pároknak az örökbefogadáshoz való joga, ezzel kapcsolatban komoly fenntartásaim vannak
zsolesz86#112014-07-08 12:37:42
Válasz a(z) 10. üzenetre:
Teljessen egyetértek ezzel  <3 
wick79#102014-07-08 11:47:52
sziasztok.

ez a hozzászólás mint magánember történik, sem az oldal, sem az itt betöltött szerepem nem határozó a véleményem leírásában. 
mint magánember, mint "gyakorló" meleg írom e sorokat.

értem a pride lényegét, de kicsiny hazánk nem tart azon a szinten elfogadás tekintetében mint nyugat, mint u.s.a., stb. ott a hasonló felvonulásokat kevésbé zavarják, ott egy -furcsán fogalmazok- örömteli dolog a felvonulás.
itt szerintem 3 csoport létezik. 
-aki elfogadó a melegekkel szemben
-aki érdektelen
-és persze az ellenző

szerintem sokkal több elfogadó ember lenne ha ezt a felvonulást nem így rendeznék.
így még az érdektelen-semleges- emberekből is nagyfokú ellenszenvet tudunk kiváltani.
mire jó ez a polgárpukkasztás?mert most végre egyszer az egész évben felénk irányuló atrocitást egy nap erejéig visszafordíthatjuk?
vélem, h létjogosúltsága van a pride-nak, csak nem így nem ebben a formában.
így nem lehet szimpátiát, elismerést, elfogadást kiváltani. ebben a formában nem.

fura gondolat, de nézzük meg a "nők a mellrák ellen kampány"-t.
adott időben végigvonulnak egy hídon, csendben, rózsaszín kitűzővel, gyertyákkal- és felhívják a társadalom figyelmét egy meglévő problémára. úgymond csendes kampány, de hatékony figyelemfelkeltő.
ez csak egy példa, és nem releváns minden tekintetében, de ha mi, hétköznapi ruhában, mindenféle csinandratta, feltűnési kényszer, botránkoztatás nélkül vonulnánk végig egy néma felvonulás keretén belül az Andrássy-n, sokkal több szimpatizánst, elfogadást tudnánk a társadalomból kiváltani, mint a pride eme formájában. úgy több kívülálló gondolkodna el azon, h talán az ő ismerősei között hány eltitkolt, leplezett meleg lehet, és eljutna hozzájuk h mi is normális a társadalomban élő, emberek vagyunk. 
a pride ebben a formájában csak az ellenkezőjét látják.

ha ily módon történne a felvonulás, akkor talán én is részt vennék egy ilyen rendezvényen. addig, amíg ebben a formában történik messze elkerülöm.

véleményemmel nem bántani szeretnék..
csak véleményt formáltam, h lehetne ezt másképp is

zsolesz86#92014-07-07 14:32:09
Kérdés.:
Mitől vagyunk kihívóbbak és mi az ami nem tetszik vagy utálatot kelt bennetek?
zsolesz86#82014-07-07 13:35:10
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/a/USRf_a97f894/9e7956.jpg
Személy szerint én sem vonulnék fel ..... sem az élettársam ... sajnos nagyon kevés ember van aki próbál picit "színesebb" lenni, de egy bizonyos szintig.
Tény mindenki az intim dolgait otthon csinálja a 4 fal biztonságába... csak számomra az a fura ha elmegyek a párommal .pl.. sétálni olyanoknak kell lennünk mint két idegen ?? itt nem a csókra az ölelésre gondolok hanem egy érintésre...... már akkor BUZIK vagyunk ...:(
grega#72014-07-07 11:31:10
Válasz a(z) 6. üzenetre:Tolerancia!!!!!Oda vissza,de a felvonulás az pont hogy nem erről szól.Én tolerálom őket,de ők nem!Sőt!!!
lenlencs#62014-07-07 11:25:31
Válasz a(z) 5. üzenetre: Nem értem, hogy miért kell szembenézniük az emberekkel? Aki elfogadja a másságot az elfogadja akkor is, ha nem kérkednek vele. Sőt...
Én sem vonulgatok a szexuális beállítottságom miatt, sőt azért sem, mert itt vagyok ezen az oldalon, pedig biztos lenne számos ember, aki ezt is elítélné.
zsolesz86#52014-07-07 10:48:18
Egyrészt ellenzem a pride-t. másrészt nem . 
Ellenzem: mert olyan dolgot csinálnak ami másokban gyűlöletet okoz ....
Amiért támogatom: Mert ők legalább kimernek állni , szembenézni az emberekkel.
Tiszta képzavar :)
Szerintem lehetne parádé csak visszafogottabban ....... 
lenlencs#42014-07-07 10:33:59
Sziasztok!
Szerintem a legtöbb embernek, aki elutasítja a homoszexualitást, nem feltétlen magával a szexuális beállítottsággal van a baja, persze van olyan is, hanem azzal ahogy hirdetik. 
Személy szerint nekem sincs problémám sem a homo-, sem a biszexualitással, de ez a felvonulás nem tetszik.
zsolesz86#32014-07-07 10:13:00
Válasz a(z) 2. üzenetre:Igen amit anno az ember elfojtott a társadalmi normák miatt . egyre jobban kezd előjönni egyre többen élvezik azonos nemű társával az együttléteket. 
patya#22014-07-07 08:32:22
Sziasztok

Szerintem a másság egyre inkább terjedőfeében van. Bár a társadalmi elfogadottsága számottevően nem változott, mindössze annyi, hogy nyilvánosan beszélnek róla. Néhány híres ember beismert mássága a fokozottabb elfogadottság irányába mutat.Szerintem az intim titkos szférában egyre elterjedtebb mindkét nem azonos nem iránti hajlama.Nagyon sokan kacsingatnak kifelé párkapcsolatukból egy kis kiruccanásra, vagy tartósabb azonos nemű kapcsolat irányába. És intim módon egyre többen be is vallják ezt.
zsolesz86#12014-07-06 17:41:30
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/a/USRf_a97f894/6cd096.jpg
Sziasztok.
Először is üdvözlök mindenkit aki betévedt ide , és elmondja a véleményét erről a témáról.
Várom a leveleket és az észrevételeket,élményeiteket..
Tegyük színesebbé a világot

[1-17]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba1401BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba4982Biszexuális vagy, be kell lépned!

#csokifarok100Bisex pervi pasik párok?
Ajánlott szobák
#centrum_szoba400Belvárosi szexmentes csevegő

#maszti_szoba310Eropolis hivatalos maszti szobája
Ajánlott szobák
#homo_szoba2111Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba2110Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#leszbi_szoba100Csak csajok, leszbikus kapcsolatok
Ajánlott szobák
#profi_csajok400Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik100Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba810Transzszexuális csevegő

#cdfatime100GANGBANG








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.