Feleségek, Anyukák 20 évesekkel

itt vagy: Eropolis > Hetero negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Feleségek, Anyukák 20 évesekkel
Olyan aszonyokat várunk akik szeretik a szexet 20-30 közötti srácokkal! Ha a férj nincs kéznél mi ott vagyunk
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
szexipuncit#832011-04-29 13:13:56
merre vagytok anyukák??
igenyes-srac#822011-04-19 14:08:26
Válasz a(z) 57-es üzenetre: :-)
karpat#812011-04-17 16:13:59
Válasz a(z) 80-es üzenetre:
Így igaz! A folyók, tengerek vize mind összefutnak. Mi is egymásba akadhatunk, ha meg akarjuk is, akkor biztos a siker! Örülök, hogy ismét beszélhettünk, bár telefonon is szívesen cseverésznék!
paros11#802011-04-17 16:09:28
Válasz a(z) 79-es üzenetre:Csak a hegyek nem találkoznak....
karpat#792011-04-17 16:04:54
Válasz a(z) 78-es üzenetre:
Örülök neki. Alkalmadtán összeismerkedhetnénk.
paros11#782011-04-17 16:01:38
Válasz a(z) 77-es üzenetre:Ok már képben vagyok!
karpat#772011-04-17 15:24:22
Válasz a(z) 75-es üzenetre
Igen, azt a nevemet, most itt nem részletezett okok miatt fel kellett adnom.Sajnos!Talán a keresztnevem felsejtet valamit!
paros11#762011-04-17 15:23:06
Válasz a(z) 74-es üzenetre:Ja igy már emlékszem!
paros11#752011-04-17 15:14:53
Válasz a(z) 74-es üzenetre:Ja de akkor biztos nem ezen  a néven voltál!
karpat#742011-04-17 14:58:22
Válasz a(z) 73-es üzenetre:
Szia!Dehogy haragszom! Még emailben cseréltünk képet, azóta is néha megnézem, mert nekem nagyon csini vagy.Csak a randi nem jött össze, mert a barátnőmet a Te párod nem fogta meg. De, ha mentek buliba, találkozhatnánk ott.
paros11#732011-04-17 14:52:19
Válasz a(z) 72-es üzenetre:Ne hari honan tudod hogy nézek ki?
karpat#722011-04-17 13:51:24
Válasz a(z) 71-es üzenetre:
De kár, hogy nem voltam épp ott akkor. Úgy élőben is jó lett volna megismerni titeket. Képen iszonyatosan tetszesz! A maga valóságában még kívánatosabb lehetsz. Bombika bulijaira szoktatok menni gyakrabban? Szerintem az ifjoncok egy kicsit tartanak az idősebbektől, azért lehetnek oly nyeglék és bizonytalanok.No meg azért tapasztalatlanok is, így a női test rejtelmeit kevésbé ismerve a partnerhez való közeledésük is más. Ha így ezenoldalon hírdetve kersnek jelentkezőket, talán nagyobb az önbizalmuk, hiszen a hölgy kereste meg őket?
paros11#712011-04-17 13:28:59
Válasz a(z) 70-es üzenetre:Nem tudom mi csak egyszer voltunk az Elitbe (szombati nap)kevesen voltak azért a fönökség szerzett némi telefonálás után egy kedvemmre való adonist!Pécsen voltunk párszor  legutoljára ott nem jellemzöek a huszon évesek minden esetre a Bombika jó bulikat csinál!Szerintem ha tudnák hogy kell közeledni nem lenne semmi baj a fiatalokkal!
karpat#702011-04-17 13:11:15
Válasz a(z) 69-es üzenetre:
Szia! Irigyelem is a "betevődet"!:-) Én is lennék szívesen a kényeztetőd.... Én itt az ELIT-ben azt tapasztalom, hogy egyre több az egyedüli fiatal lány. Már néha úgy érzem magam, hogy nem is illek ide, mert a gyermekeim lehetnének.Talán itt találják meg vágyaik kielégítését, hiszen tudjuk, hogy a szex az egészségünk állapotát nagyban befolyásolja.
paros11#692011-04-17 12:18:41
Válasz a(z) 67-es üzenetre:Hál isten meg van a minden napi "betevőm"!
paros11#682011-04-17 12:06:11
Válasz a(z) 66-es üzenetre:Bár hova is mész nem jellemző,hogy huszonévesekkel van teli akár privát sw biuli akár profi club!Logikus a huszon évesek (már aki)könnyebben talál partnert több lehetösége van  ismerkedni stb!Fiatal párti vagyok bár a kor nem érdem csak mulló állapot!Lehet én öreg sam,de nem tudom legtöbb fital pasi közeledését akceptálni!
zumanity#672011-04-17 12:05:01
Válasz a(z) 61-es üzenetre:
A nagy számok törvénye alapján, biztosan van olyan is.
karpat#662011-04-17 11:38:37
Válasz a(z) 64-es üzenetre:
Szia!Így van, én sem nősülni akarok, csak olyan partner(eke)t találni és ismerkedni, akivel jókat lehet szeretkezni. Bár én az élőszavas csevejt előtérbe helyezem, meg így tudja az ember kivel beszél. a hangjából lehet következtetni az érzelmére is. Lehet ezért nem kedvelik sokan! Az sw-re rátérve, a DL-ben tényleg nem sok ifjonc szokott lenni, de az ELIT-ben igen.
paros11#652011-04-17 09:47:22
Válasz a(z) 63-es üzenetre:Egyébként sw bulikban nem nagyon jellemző a huszon éves férfi korosztály oda már nem mernek eljönni!
paros11#642011-04-17 09:45:33
Válasz a(z) 63-es üzenetre:Igen végülis ,nem férjhez akarunk menni ,de lehet normálisan is közeledni !Ne legyen már a harmadik mondata "Te ,hogy szereted"vagy "mikor mehetek hozzád"? Gondolom ezt a választ várnák: persze gyere csak már a kapuba bugyi nélkül várlak!
karpat#632011-04-17 09:26:56
Válasz a(z) 62-es üzenetre:
Szia!Igen, a beszélgetés, ami rávezeti az embert, felkelti figyelmét, szimpatikussá teszi a másik részére, fontos. Lehet beszélgetnének ők, csak írni kell nekik. Egyébként én is kedvelem a klubokat vagy a magánpartikat. Ott még ismerkedni is könnyebb, mint itt.
János
paros11#622011-04-17 08:27:40
Válasz a(z) 60-es üzenetre:Nem azzal van a baj, hogy többel is !Hanem nem tudnak udvarolni ,mért tenném szét a lábam ?Csak azért mert fiatal?Nincs bajom a fiatalokkal ,de még egy sem irt ugy  ,hogy figyelemre méltonak találtam volna!Maradok inkább a swinger buliknál ahol nem a nagyszájuak a menők!
paros11#612011-04-17 08:20:50
Válasz a(z) 59-es üzenetre:Szerintem annyira kiéhezett nincs!
karpat#602011-04-17 07:04:21
Válasz a(z) 58-es üzenetre:
Szia! Azért legyünk tárgyilagosak, azt nem tudhatjuk van-e barátnőjük, esetleg tööbbel is kevernek egyszerre? Csak ez oly érdekes számukra, izgalmas kalandnak (vagy lehet nem is kaland) ígérkezik.
János
zumanity#592011-04-17 00:07:48
Válasz a(z) 58-es üzenetre: Úgyse válaszol. Csak löki a kérdéseket a kicsifiú és várja, hogy a farkára repüljön egy kellően kiéhezett néni.
paros11#582011-04-16 23:42:11
Elgondolkodtató hogy huszon évesen mért nem tudtok be csajozni ??A luzereket egy nő sem szereti!
csakcsakod#572011-04-16 22:57:24
Válasz a(z) 56-es üzenetre:Háát nem tudom....csak lányaim vannak...és még a kiskorúbbnál is kiskorúbbak :-O :-D
szexipuncit#562011-04-16 22:34:54
Van itt olyan anyuka aki kipróbálná fia barátjával??
szexipuncit#552011-04-14 23:31:18
Anyukák van kedvetek egy kis mókához?? Ha igen irjatok!!
kispimasz#542011-04-13 13:38:18
Válasz a(z) 53-es üzenetre:
Nehéz lenne bolondnak minősítenem Téged, mert akkor magamról is ugyanezt kéne állítanom. :-D Tudod mit? Bolondok vagyunk! :-D
szexisfekete#532011-04-13 11:33:01
Válasz a(z) 52-es üzenetre:ezt mondják a pasik is
szerinted bolond vagyok, ha inkább nem eszem, amikor nincs semmi fogamra való?
kispimasz#522011-04-13 10:57:33
Válasz a(z) 51-es üzenetre:
Biztos el vagyunk kapatva és túl válogatósak lettünk. :-D
szexisfekete#512011-04-13 09:36:14
Válasz a(z) 49-es üzenetre:nos igen, lehet jó az étel, ha a felszolgálás pocsék... :-)
fundango#502011-04-13 07:35:06
!link:http://www.youtube.com/watch?v=4ifUH8hX020&feature=related
kispimasz#492011-04-08 08:47:31
A felajánlás igazán kedves, biztos van, akinek be fog jönni. Bár nem tudom, hogy olyan nő van-e, aki majd leveleket írogat ilyen célból. (Nem állítom, hogy nincs, csak én garantáltan nem tudok azonosulni vele.) Akármire is buknék, kétlem, hogy még én jelentkeznék "interjúra". Értem én, hogy csak szex, de némi verbális előjáték nélkül - ahol úgy néz ki, hogy ippeg engem kíván valaki, akire netán én is rávethetem pillantásomat és egyebemet - bennem nem mozdul semmi. 
Szexre miért ne lehetne nyerő egy huszonéves? Engem ugyan döntően a korosztályom vonz, de volt már tehetséges huszonéves partnerem, aki simán kenterbe verte szexuális kultúra és potencia szinten a nála idősebb férfiakat. 

Szóval szép dolog a lelkesedés, de szerintem egy fokkal vonzóbb lenne ez a fórumtéma, ha az indítója nem csak a lehetőséget villantaná, hanem valahogy magát is idetenné egy fokkal intellektuálisabb módon.

Tudom, nagyok az elvárásaim, de önmagában egy kép, a lelkesedés és pár odavetett mondat nálam semmiképp nem vonzó (és ez kortól független).
sani#482011-04-07 19:45:55
Válasz a(z) 44-es üzenetre:sok igazságod van :-) Én is 15 év egyűttélés után maradtam egyedül, és meglepve tapasztaltam, hogy kivirultam, megfiatalodtam :-)
Pár év ide-oda nem számít, DE nekem a 35-40 éves pasik jönnek be. Szeretem a markánsabb vonásokat, a ránc nem zavar, ha nem hagyja el magát valaki (sörhas és távirányító). Sokat számít az azonos éltehelyzet, életcélok, azonos lehetőségek... már, ha nem alakalmi szexről beszélünk.
És az is lehet, bennem a hiba, de bizonyos fokú kissebbségi érzésem is lenne, ha olyannak akarnám magam látni, amilyen szerintem egy 20-as pasihoz illik... 
Remélem sikerült egy értelmes ellenvéleményt adni :-)
fundango#472011-04-07 13:46:01
el ne tűnjön
szaffy#462011-04-06 14:25:21
Válasz a(z) 45-es üzenetre:
Köszönöm.
Üdvözlet a királylánynak és a királyfinak is. ;-)
fundango#452011-04-06 13:54:41
Válasz a(z) 44-es üzenetre:
nagyon szépen mondod. minden mondatoddal egyet értek. látszik hogy valódi tapasztalatból beszélsz :-)
szaffy#442011-04-06 13:28:46
Az első két hozzászólásomat viccelődésnek szántam,de úgy gondolom,hogy egy ilyen komolyságú téma,valamint az előttem hozzászólók felelősségteljes megnyilvánulása miatt én is másképp állok hozzá.
Második házasságomban élek,immár 16.éve.Férjem 9 évvel fiatalabb nálam.Tehát egy ici-picit érintett vagyok a témában. :-D
Az életkor viszonylagos.
10 év korkülönbség már szemet szúrhat,de egy 40-es nőre nem mondhatjuk,hogy idős.A nők 30-40 között vannak a csúcson.Tudják mit akarnak,tapasztaltak,és úgy ismerik a férfiakat,mint a tenyerüket.
*A fiatalabb férfi fiatalon tart!*
Van egy mondás,miszerint a nők jönnek fel,mint az olaj! :-D
Gyakori jelenség az a férfi,aki az egyik kezében sörösüveget tart,a másikban a távirányítót és terjedelmes pocakot ereszt.Nem elég impulzív,energikus,pörgős,élettel teli.
Hozzáteszem: A nagy átlagban!!!!Akinek nem inge....
A jó szexre pedig szükség van,különben megbetegszik az ember lánya. ;-)
Egy tisztességes feleség,jó anya is lehet/sőt legyen is!/dögös,szexi,ápolt nő,aki tudja mitől döglik a légy.
Egy nyitott,önmagát szerető negyvenes-ötvenes nővel igazán jól járhat egy huszon-harmincéves fiatalember.Egy érett nő jobban értékeli azt,ami van,és sokkal merészebben mer élni a lehetőségekkel.A huszonéves fiú pedig többnyire potensebb,energikusabb,impulzívabb.
A lélek mélységében nincs életkor,és a testnek mindig meg kell adni,ami jár neki.
A sok/minőségi/szex pedig megfiatalítja a nőt!
Önkéntelenül többet törődik magával egy szexi,fiatalabb pasi miatt,a szeretkezés pedig nagyon jót tesz az arcbőrnek is. :-D
Üdvözlettel
szaffy#432011-04-06 13:13:57
Válasz a(z) 32-es üzenetre:Szia kedves Liliom :-)
Minden csoda három napig tart,én is lenyugodtam ennyi idő alatt.Elkeserített,hogy ezt a klassz blogot,amit ez a lelkes fiatalember elindított,egyes emberek "betrágyázták".Elnézést a durva kifejezésért,de van olyan hozzászóló,aki rendszeresen belekakál más blogjába,jól meg is keveri ,aztán,mint aki jól végezte a dolgát odébbáll.Nevet nem írok,akinek nem inge,úgysem veszi magára.
Összeszedtem gondolataimat,érzéseimet,s megosztom veletek.
Ahogy írtad is:ha akarunk,tanulunk belőle.
Üdvözlettel
dundimasszor#422011-04-06 10:44:35
Na, csak nem bírom ki, hogy ne szóljak bele! :-D

Nálam egy kategória létezik: Férfi! Aki tudja ez az egyetlen szó mit takar, és ebben beletartozik, életkortól függetlenül, vele szívesen ismerkedem. Aki nem, az nem az én esetem. 

Aki "ki akarja próbálni", azt elküldöm, az ilyen menjen egy boltba és próbálgassa ott a ruhákat. 
Akiről érzem, hogy még ott a tojáshéj a fenekén, elküldöm, nem akarok gyerekekkel kezdeni.
Aki tanulni akar tőlem, azt is elküldöm, nem azért vagyok itt, hogy tanítónénist játsszak. 
Akiről kiderül. hogy súlyos írási, olvasási és értelmezési nehézségekkel küzd, elküldöm.
Akinél érzem, hogy csak egy kósza numerát akar, elküldöm. 

DE! Aki tudja, életkortól függetlenül, mit jelent Férfiként viselkedni, hogyan kell egy Nővel bánni, őt szívesen megismerem. A fiatal korosztályból ugyanúgy vannak kedves, aranyos, értelmes, izgalmas, szexis, bizsergető Férfiak, mint az idősebb társaik közül. Ahogy az idősebb kor sem garancia semmire (de mennyire nem!!!), így a fiatal kor sem feltétlenül jelent rosszat. Az tény, hogy a fiatalok között kevesebb az, aki megfelel egy 30-40-es nő elvárásainak, mind minőség, mind időtartam, mind tapasztalat tekintetében. Ugyanakkor tudom, hiszen találkoztam már fiatalabb sráccal, hogy van aki felveheti a versenyt egy érettebb férfival is. 

Ahogy más is írta, szikra nélkül nem megy semmiféle kapcsolat. Ehhez pedig nem az életkor a fontos, hanem valami egészen más, megfoghatatlan dolog. Ha van szikra, akkor teljesen mindegy ki hány éves. Ha nincs szikra, akkor meg nincs miről beszélni.
fundango#412011-04-06 10:01:37
nyalánk asszonyok még mindig nem írtak :-(
lightmyfire#402011-04-05 23:37:15
Válasz a(z) 39-es üzenetre:
Teljesen egyetértek Veled. A Nő legyen Nő, ne csak egy kikent nő. Az eltérés azt hiszem, hogy egyértelmű.
Magam részéről... Nem vagyok fűvel-fával típus én sem. És akármilyen degradáló is a férfiakról általában alkotott vélemény a nők körében, sokszor a fiatalabb korosztályról (köztük igen, rólam is), vannak példák, és bizony-bizony ellenpéldák is. Attól, hogy fiatalabbak vagyunk, nem vagyunk sem vakok, se buták, hülyék sem mindig. Igaz ami igaz, sok szó szerint SÖTÉT elméjű pasi/srác létezik. De nehogy már csak mi, pasik legyünk ilyenek. A nők között is sokan vannak felszerelkezve ugyanezen negatív jellemzőkkel. Témától eltértem, elnézést.
Kell az a szikra, amit nem lehet megfogni. Ez lehet az értelem, vagy csak szimplán egy olyan akaratlan testi jel, amit ha nem vagy kiélezve a másik fél megfigyelésére, elkerülné a figyelmedet. Magam részéről, több nálam idősebb Nővel flörtöltem, de csak mert adtak rá lehetőséget. Én csak jártam azon az úton, amit hagytak. De erőltetni nem szabad, mert akkor oda az egész. Türelem"játék". Kaptam egyértelmű utalásokat is, de ott én nem láttam azt, amit kerestem, így én utasítottam el kimondatlanul a lehetőséget, hogy idősebb nővel legyen "afférom". Érdekes módon értetlen szemekkel néztek rám, hogy miért utasítom vissza tulajdonképpen. Egyszerűen azért, mert abban a pillanatban, hogy ő kínálja tálcán magát, már nincs motiváció. Lehet engem kövezni a hozzáállásom miatt ismételten... 
Válasz a(z) 37-es üzenetre:
Elég egyértelmű volt amit leírtál, felesleges takarózni, még ha így "javítva" is gondolod. Nem kommentálom a hozzáállásod újra. Nem áll szándékomban személyeskedni.
anabolic#392011-04-05 21:33:33
Na akkor öntsünk már tiszta vizet a pohárba, szerintem, ha egy idősebb nő vonzódik egy fiatalabb férfihez vagy fordítva akkor ott egyáltatlán nem a kor a meghatározó tényező. Persze vannak olyanok is, hogy nem számít kivel mivel, de gondolom ők a kisebb százalék, ezért elhanyagolhatjuk. Most saját tapasztalataimra hivatkozok, melyek lehetnek tévesek is a nagy átlagot figyelembe véve. Izgat e a gondolat, hogy idősebb nővel legyek...hát nem tudom, ha csinos és értelmes akkor mindenképp, de ha átlagos akkor semmi, mert valljuk be, bármennyire is próbálják a hölgyek a kenceficékkel fiatalaon tartani magukat már nem fog működni és ha az adott hölgy nem sugároz semilyen szexualitást akkor inkább egy fiatal selymesbőrűt.
baba1978#382011-04-05 16:22:57
Válasz a(z) 37-es üzenetre:Félreértetted az írásomat:) 20 éveseket tanítok / függetleníts el attól hogy itt vagyok ,azt hiszem ez nem volt szép tőled ,ha Orbán Miklós lenned itt ,azt se vehetnéd a szádra szerintem ,én se firtatom ,neked mi a munkád / és a fórum témája sem az hogy én mit teszek vagy sem/ hasonlatképp hoztam fel ,meg se fordulna a fejemben ,hogy valamelyik jóképű tanulómmal kikezdjek vagy engedjek a csábításnak ! Olvass visszább ha valakibe belekötsz kedves !!!:)
szexisfekete#372011-04-05 15:59:44
Válasz a(z) 35-es üzenetre:helyesbítek: szexipuncit rusnya és pimasz
alex86#362011-04-05 15:54:51
Igen én is kipróbálnám idősebb nővel csak vagy nagyon kevesen vannak aki szereti a fiatalabbat vagy csendeben elfolytja magába.Igy járt a fiatalság köztük én is:(
lightmyfire#352011-04-05 14:25:11
Válasz a(z) 34-es üzenetre:
Sztereotípia. Mire mész vele? És azért ez kicsit sok(k): "nem, egy csöppet sem tetszetek, rondák vagytok és pimaszak". Milyen jogon írod ezt általánosságban? Ha csak ilyen korombeliekkel találkoztál, részvétem. Nem, én sem vagyok sem szép, sem egy isten kívülről, de nem kritizálok senkit látatlanban, főleg nem az összes Nőt...

Nos, mit ne mondjak, érdekes dolgok merültek fel 34 post alatt. A helyesírást sok tagtársamnál inkább meg se említem.

23 éves leszek lassan, még sosem voltam idősebb Nővel, de igen, valóban érdekel. Felvállalom, na és? Kövezzen meg érte akárki.
szexisfekete#342011-04-05 14:03:11
Válasz a(z) 27-es üzenetre:nem, egy csöppet sem tetszetek, rondák vagytok és pimaszak
szexisfekete#332011-04-05 14:01:59
Válasz a(z) 22-es üzenetre:uramisten "kór", "külömbség"?? mit tanítasz te?
liliom#322011-04-05 10:41:55
Válasz a(z) 26-es üzenetre:
Szia!
Pedig én /és szerintem más is/ kíváncsi lennék rá!
Hisz ezek a fórumok pont ezért vannak.Megosztjuk a véleményünket,tapasztalatainkat.Ha akarunk, ezekből sokat tanulhatunk.
Szép napot:Liliom
fundango#312011-04-05 09:31:29
pedig vannak csak nem vállalják fel
szexipuncit#302011-04-04 14:47:47
Gyertek anyukák ha szeretitek  finom husit!!
szexipuncit#292011-04-04 10:24:32
Válasz a(z) 28-es üzenetre:Ez így van és mi ezt szeretjük!!
b-k#282011-04-04 00:27:22
Vén kecske is megnyalja a sót.
Vén tyúk is szemezgethet a friss, tejeskukoricából.  :-)

Ez az én véleményem.
szexipuncit#272011-04-03 23:26:49
Gyerünk csajok, asszonyok, szóljatok hozzá, tetszünk nektek??
szaffy#262011-04-03 22:53:34
Húúúú,de mondanék valamit!
De jobb,ha magamban tartom,elment a kedvem.
baba1978#252011-04-03 21:03:19
Válasz a(z) 24-es üzenetre:moonica ismét leszögezhetem csak : Mindenki tegyen belátása szerint! Nem állítok senki elé etalonokat én a saját elveim szerint boldogan élek! No comment :-) gondolom ha valakinek nem a bejegyzésére vagy arra írok egy választ ,nem fog itt megsértődni! Nem erről szól egy fórum! Legalább is az enyémben nem !:)
moonica#242011-04-03 20:37:24
Válasz a(z) 21-es üzenetre:
Baba, most komolyan te személyesen meghatározod, hogy mennyi az ideális kor ( és nem kór! -mert az valami nyavalya! ) különbség (és nem külömbség, mert a különbözik igéből ered ) egy házasságban??
Vannak párok, ahol az általad említett 1-2 évnél sokkal több,ismerek olyant, ahol a férj majd' 10 évvel fiatalabb és mégis működik.
Semmi baj a szövegértelmezésemmel,( de hogy te nem magyar nyelvet tanítassz abban biztos vagyok! ) hiszen újra leírtad:" A mai világban ,minden ami a normális heteró kapcsolattól eltér ,az nem normális". Ki határozta meg a normális fogalmát? Mindenkinek az a normális, amiben benne van, és boldog az adott kapcsolatban.
És éppen itt elemezgetni a normális fogalmát, ahol mindenkinek helye és létjogosultsága van jelen lenni??  Megint csak értelmetlen.
Hogy ki,milyen korosztályban keressen, azt megint csak nincs jogod tanácsolni senkinek, amíg nem te személyesen,lettél megszólítva, neked címzett levélben-mondjuk.
A szüzesség elvesztése hogy kerül ide?? És kinek a nevében beszélsz? Nem értem a többes számot sem. :-O
Szóval ízlések és pofonok, na és korosztályok  persze! :-)
 Azt látom a hozzászólásodban, hogy bizonyos dolgokat te etalonként állapítassz meg,pedig lehet csak neked etalon-másnak  meg más.Ebbe kéne picit belegondolni( na és bekapcsolni a helyesírás ellenőrző progit olykor-tudod csak a jó benyomás miatt is).

[1-60] [61-83]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba1611BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba4231Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#centrum_szoba500Belvárosi szexmentes csevegő

#maszti_szoba300Eropolis hivatalos maszti szobája
Ajánlott szobák
#homo_szoba2521Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba2210Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#profi_csajok500Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik100Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba710Transzszexuális csevegő

#cdfatime100GANGBANG








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.