Bisex vagy csak kíváncsi?

itt vagy: Eropolis > Biszex negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Bisex vagy csak kíváncsi?
Valóban bisex aki annak vallja magát, vagy csak divatot követ, esetleg nincs más lehetősége?
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
szaffy#162011-11-30 09:19:42
Válasz a(z) 15-es üzenetre:
Köszi.
Bennem akkor jó mélyen elbújt,de ezt így fogadom el,mert így jó.   :-)
bounty#152011-11-30 08:11:11
Válasz a(z) 14-es üzenetre:A pszichológusok szerint mindenkiben ott bújik a biszexualitás. Annak hogy ez mennyire kerül előtérbe sok összetevője van. Gyermekkori hatások, neveltetés... Szerintem meg egyszerűen mások vagyunk.Ezt kell belátni és elfogadni. :-)
szaffy#142011-11-29 23:56:20
Válasz a(z) 13-es üzenetre:
Én soha nem vágytam a saját nememre,nem is gondoltam rá.
Akkor én mi vagyok?
Beteg?   :-O
Csak férfi volt az életemben,és természetesen el is zárkózom a nő nemtől.
Én tudom miért van,de kíváncsi lennék a ti véleményetekre.    ;-)
bounty#132011-11-29 21:28:42
Én nem vagyok bi! Heteronak vallom magam! S most jön a de. :-) Volt egy olyan barátnőm/barátnőnk aki bizony elérte nálam, úgy vágytam rá mint egy férfire és komoly érzelmeim voltak felé. De ez elmúlt s most  csak férfi van az életemben. :-) De persze nem zárkózom most sem el! :-)
andih#122011-11-29 20:41:32
Válasz a(z) 11-es üzenetre: ;-) Ha nővel is el tudnád képzelni a párkapcsolatot, akkor az már leszbikusság határát súrolná, nem?
suzye#112011-11-29 19:56:00
Válasz a(z) 10-es üzenetre:Valahol ez közelíthet igazán a biszex meghatározásához. Szerintem. Én annak érzem magam, hisz tökéletesen jól tudom érzeni magam egy nővel kettesben is, nincs hiányérzetem. Egyiket sem tartom jobbnak a másiknál, egészen egyszerűen csak más az élmény. Mindkét nem mást és másképp ad és nekem szükségem van (vágyom) mindkettőre.  :-D  De, párkapcsolatot csak férfival tudok elképzelni.  :-)
andih#102011-11-29 18:20:37
A biszex nem az, aki kettesben is bírja a saját nemével?
paross11#92011-11-29 15:25:16
Válasz a(z) 8-es üzenetre:meg akinek bekápták............. :-O  :-O  :-O
bombika15#82011-11-29 15:21:26
Válasz a(z) 7-es üzenetre:ezt csak az tudhatja aki bekapta, én nem voltam ott. :-)
paross11#72011-11-29 15:13:24
Válasz a(z) 6-es üzenetre:Heteroval is előfordult ,hogy hamm bekapta véletlenül (készakarva)! :-D  :-D  :-D  :-D  :-D
bombika15#62011-11-29 14:27:15
Válasz a(z) 2-es üzenetre:Szerintem nagy része csak "úri passzió " :-)
Talán mert akkor azt hiszik többek, de a valóságban pedig csak álmodoznak róla.
Bevállalni nem merik :-)
Én tudom hetero vagyok de nem zavarna ha a partnerem azt mondaná bi.
bitrio29#52011-11-29 09:00:40
Válasz a(z) 1-es üzenetre:Carpe Diem..egyszer mindent érdemes kipróbálni, legfeljebb az lesz első és útolsó, de a tudás hatalom, és életünk a tapasztalatainból épitkezik
juszuf1234#42011-11-29 02:13:09
Válasz a(z) 1-es üzenetre:nem hiszem hogy utolso lenne én is igy gondolam de továbra is foglalkoztat adolog és motoszkál afejembe
bujacsaj#32011-11-28 19:26:22
Azt azért kétlem, hogy "nincs más lehetősége" :-)
Mert különben mi lesz? Lelövik, mint a lovakat? 
Ugyan már.. :-)

Szerintem az a bi, aki egyformán vonzódik mindkét nemhez.
Nem csak beengedi az ágyába, hanem vágyik is rá.
Persze az első alkalomig csak kíváncsinak nevezhető :-)
Bennem motoszkált a vágy kislányként is, hogy milyen lehet egy másik lánnyal.. csak nem volt rá lehetőségem, hogy kipróbáljam. Később volt egy pasi az életemben, aki összehozott az első csajszival, és azóta tudom, hogy nem csak kíváncsi vagyok ;-)
Tény, hogy ma is sokkal több pasival jövök össze, mint csajjal, de ha lehetőségem van rá, azt meg is ragadom ;-)
freehunter#22011-11-28 13:19:20
Hm...a kérdés jó, de a választ részben a kérdésben meg is adtad.
Ezt a dolgot adott egyénre vonatkozóan kell mindig megvizsgálni, szerintem általános válasz nem adható.
Nyilván az aktuális média (értsd: éppen futó szexfilmek, hírek, sztárdolgok) is nagyban befolyásolják a dolgot, hiszen ha mást nem is érnek el vele, de azt biztosan, hogy mindenki elgondolkozik egyszer a dolgon.
Ami pedig azt illeti azt hiszem ebben is vannak fokozatok. Van, aki csak képeket nézeget szívesen ilyen témában, van, aki bevállalna csókot, de szexet nem, van, aki simit is, van aki még tovább megy, szóval mindegyiket nevezni kell valahogy és olyan kategória nincsen hogy "érdeklődik a saját neme iránt is"
csak olyan van, hogy biszex, ahová ezzel az érdeklődéssel belefér. De nyilván ezeket a dolgokat tisztázni kell ha tettekre kerül a sor.
samat65#12011-11-28 11:04:49
A fenti kérdés megválaszolása számomra nagyon nehéz, még nem volt ilyen kalandom, de szívesen kipróbálnám, persze lehet, hogy az lenne az első és egyben az utolsó is.

[1-16]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3760BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba101170Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#maszti_szoba810Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba800Belvárosi szexmentes csevegő

#chatsex100Gloryhole, strapon minden ami szex
Ajánlott szobák
#homo_szoba5990Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba5262Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.

#darellka200Farokgyűrű
Ajánlott szobák
#leszbi_szoba100Csak csajok, leszbikus kapcsolatok
Ajánlott szobák
#profi_csajok710Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik100Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba3040Transzszexuális csevegő

#cdfatime100GANGBANG








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.