Mindent elmondhatsz!

itt vagy: Eropolis > Biszex negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:




Mindent elmondhatsz!
Mindenről írjatok őszintén,amit úgy éreztek másnak nem mondhatok el.


Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
bazsika#52005-11-29 23:48:32
Sziasztok!

Én fortélyom a nyelvemben és az ujjaimban rejlik, mivel nem egy Vandame típus vagyok, s külsőmmel nem igazán hódítok. De egy hölgyet addig tudok vele húzni ( az orgazmus elött pár pillanattal abbahagyom) hogy a végén már könyörög hogy vigyem el. Van még más is de azt inkább mutatnám nem magyaráznám. Amúgy nagyon gusztusos vagy!! Te milyen fortéllyal tennéd emlékezetessé az első szexrandinkat?
eros#42005-11-21 07:48:39
szóval a párcsere az elég zűrös ügy..általában a női partnerek nehezen viselik ha fárfi párjukmásik nővel másként teljesit az orruk előtt..ebből a szempontból a két fiú egy lány felállás vagybiszex kapcsiesetén több ffi egy lányfelállás sokkal jobb és mindenki teljesebb kielégülését szolgálja
vidfred#32005-11-14 14:10:05
Elizabeth igaza van aquanoir-nak,ez valóban nagyon általános témakör.Nos szerintem mindenkit  másképp lehet tűzbe hozni.Szerintem ezt Te is így gondolod,különben nem hoztad volna létre ezt a fórumot.Nekem először is a jó szexhez kell némi leki kontaktus is.Nem feltétlenül szerelemnek kell lennie,de mindenképp szükségem van a lelki orgazmusra is.Hazudnék,ha azt mondanám,hogy nem volt részem olyan szexben is,ami csak a "hús élvezetéért"volt,de nekem az ilyen nem igazán jön be.Szoval egy kis meghitt vacsora,egy két pohár finom bor,beszélgetés mindenképpen jót tesz nekem előtte.Aztán halk zene,hangulatos fény,modjuk gyertyák és izgató ruci.Számomra izgisebb,ha van valami szexi ruci a hölgyön,mintha teljesen meztelen volna.Indulásnal ennyit,ha ezek a dolgok egyáltalán fortélynak számítanak:))
aquanoir#22005-11-10 16:57:18
nem hiszem, hogy a nagyon általánosan megfogalmazott indító felszólítás valóban a fórum működése felé mozdíthatná a dolgokat.

körülbelül olyan, mint amikor rádnéz egy ismerősöd egy kis unalommal magában, és azt mondja: "mondj valami jót!"

szóval, szóljatok hozzá a semmihez!;)
vidfred#12005-11-08 11:41:07
Hello elizabeth!Egyenlőre csak bejelentkezek a fórumodba,bízva abban,hogy elindul.Akkor rendszeres látogatód leszek.:))Sok sikert kívánok hozzá!:))

[1-5]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3130BDSM - extrém szexualitás

#bepo2000100Különösen perverz
Ajánlott szobák
#biszex_szoba101141Biszexuális vagy, be kell lépned!

#csokifarok100Bisex pervi pasik párok?
Ajánlott szobák
#maszti_szoba400Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba410Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba57100Meleg férfiak egymás között

#sexuality100Biszexuális és buzi/leszbikus férjek, feleségek
Ajánlott szobák
#hetero_szoba4280Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.

#hegylako012101Tapasztalt
Ajánlott szobák
#profi_csajok710Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik200Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba2430Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.