Érett NŐK dicsérete

itt vagy: Eropolis > Hetero negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Érett NŐK dicsérete
Nos igen! Ez egy pikáns,ám annál finomabb téma. A hölgyek ahogy érnek,olyanok lesznek mint a jó bor,és sokkal megfontoltabbak,jobban ismerik saját testüket,és vágyaikat,és (szerintem),több dolgot bevállalnak,mint fiatalabb korukban. Átadják magukat jobban a "minőségi" élvezetnek,és akár hedonista módon megélik az erotikát,szeretkezést,szexet.
Saját történet: 20-as  éveim elején nagyon ügyesen elcsábított,egy akkor 40-es évei végén járó elvált hölgy. A mostani szlenget használva,egy gyönyörű MILF. Előtte,nem nagyon érdekelt a magassarkú,combfix,harisnyatartó,és egyéb nyalánkságok egy hölgyön,de az akkori esemény(ami 1.5 évig tartott),olyan mély nyomot hagyott bennem jó értelemben,hogy azóta is imádom a szép fehérneműket a hölgyön,de tökéletes párosításnak vélem,egy érett hölgyön. Na én ott,azokon az alkalmakon olyan kényeztetésben,és egyéb finomságokban volt részem(amit persze maximálisan viszonoztam),hogy egy életen át elkísér az élmény. Ezzel a bejegyzéssel nem a fiatal lányokat akarom megsérteni,de ez az én személyes tapasztalatom.Tudom,mindenkinek más :) 
Ha van kedved,kedvetek megosztani ezen a fórumon a tapasztalatokat,akkor ki vele.
Szép napot mindenkinek!  I.P.
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
igenyes41#382019-05-20 13:38:45
Kb 10 órán keresztül nem voltam örömpolgár,így elveszett a fórum,de megtaláltam :) Szóval,bátran írjatok.Az érett hölgy,mint a jó bor....Zamatos,ízletes,csábító......
harisnya#372019-05-16 00:03:23
Válasz a(z) 36. üzenetre:
Szerintem ezt nem lehet korhoz kötni! Korkülönbséghez pláne nem!
Sokkal fontosabb a partner hozzáállása!
Nekem kifejezetten bejönnek a huszonéves pasik! És ahogy észrevettem, ez fordítva is igaz! ;)
gyengebbikigen#362019-05-15 15:31:53
Érett nőként most én is fiatalabb férfit keresnék, de nálam van egy kor, ami alatt valamiért már inkább öregnek érzem magam egy fiatalabb srác mellett, ez pedig tapasztalataim szerint kb a 23 év. Pedig kifejezetten kislányos arcom van, fiatalabbnak nézek ki a koromnál. Ennek ellenére, ahogy ránézek a zsenge arcukra, inkább anyának érzem magam, mint nőnek, egyszerűen nem jön a vágy. Más is volt így vele, ha nem is pont ennél a kornál húzta meg a határvonalat? 
feketekandur#352019-05-14 16:02:25
Mindig is idősebb barátnőim voltak. Az első komoly kapcsolatom 22 évesen volt egy 39 éves hölggyel, ami egy évig tartott. Az azóta eltelt 8 évben is csak idősebbekkel randiztam és egyáltalán nem kerestem a korosztályomból partnert. A legkisebb korkülönbség 12 év (hölgy 37 én 25) volt, a legnagyobb pedig 27 (hölgy 56, én 29). Előbbi egyébként friss, két hetes történet.  <3 
fifi48#342019-05-14 13:59:10
Válasz a(z) 1. üzenetre: Nagyon korrekt, gratulálok és sok örömteli szexet kívánok...
alex-83#332019-05-02 11:07:42
Sziasztok,végre egy fórum ami manapság nagyon aktuális,ki ne szeretne egy igényes,dekoratív,érett nőt,aki maga a megtestesült erotika,a nap minden pillanatában..:-)
thermosol#322019-05-02 01:49:11
Nekem sajnos csak 3x volt szerencsém az érett korosztályal együtt lenni.
Fantasztikus velük a szex! 
Kimondják sokszor mire vágynak és tudják mi kell a pasinak. (Nem úgy mint a mai 20 évesek)
Viszont egyre több elutasítást tapasztalok és nem csak én hanem mástól is. 
Mi lehet a gond? 
Ciki napjainkban a fiatal pasi és az érett nő felállás?
Mimdenesetre a legjobbak az érett nők! :)
igenyes41#312019-04-08 09:45:12
Válasz a(z) 30. üzenetre: Így már értem. Reméljük,kellemes élményben volt része.
esther#302019-04-07 08:41:18
Válasz a(z) 29. üzenetre:

Én tudom, vagyis sejtem. :)  Levi nála  20 évvel idősebb hölggyel találkozott egy klubban.És élményeket gyűjtött.
pandora#292019-04-06 22:01:29
Válasz a(z) 28. üzenetre:
Na igen. Többször elolvastam, de én sem tudtam összerakni. :D

igenyes41#282019-04-05 16:48:07
Válasz a(z) 27. üzenetre:Szia! Ne haragudj,nem értem. Mit tettél meg ma,másnak,60-on túl?
nemalevente69#272019-04-05 15:29:28
Válasz a(z) 24. üzenetre:
Üdv fórumgazda 
Közelebb kerültünk ahhoz is , hogy leírjam . Ma már dióhéjban másnak megtettem többesben-60ontúlnak . Megyek és kikeresem az életrajzi könyvéből a dátumot amiből számolhatom milyen idős .  
esther#262019-04-05 12:34:30
Nagyon lesüllyedt ez a fórum, sajnálnám. :) 
Nincs senkinek valami izgi sztorija? ;) 
swngrfiu#252019-03-12 15:20:08
Nekem csak többesben volt élményem idősebb hölggyel. Az én kérésemre kerestünk idősebb párt. 52 éves volt akkor a hölgy, én 27. Párom kérésére teljes párcsere nem volt, csak a kézzel történő izgatás fért bele. Így is örök élmény marad. Nagyszerű érzés volt simogatni a testét, hátulról ujjazni miközben szopta a párját. Ő is tapizott engem, miközben dugtam páromat, nagyon izgató volt az érintése.   
igenyes41#242019-03-11 16:29:32
Válasz a(z) 10. üzenetre:Kedves Levente! Megírhatnád a saját történeted,élményed,és hátha kedvet kapna más is,a története leírásához.Csak bátran.
pandora#232019-03-08 23:17:19
Válasz a(z) 21. üzenetre:
 :*  <3 
esther#222019-03-08 12:56:37
Válasz a(z) 21. üzenetre:

Akkor elsőként hadd köszönjem meg én ezt a kedves gesztust.  :*  <3 
igenyes41#212019-03-08 11:09:05
Boldog Nőnapot kívánok minden kedves,és nem kedves Hölgynek :)
nadragalatt#202019-03-07 07:57:14
Míg olvasom a bejegyzéseket, adig arra várok, hogy hívjon. Nagyon szeretne ma szeretni :D 
acesuit#192019-03-06 19:11:38
Sziasztok! Nem vagyok egy nagy fórumhuszár, ritkán szoktam írni, inkább megfigyelő állást veszek fel:-) viszont most írnék pér sort. Szerencsés pasi vagyok, mert már volt dolgom érett Nőkkel (magyarul MILF-el:-)). Mindegyikkel vmelyik társkereső oldalon ismerkedtem meg. Én voltam a kezdeményező, elkezdtünk írogatni egymásnak, aztán éreztük, hogy meg van a virtuális kémia, próbáljuk meg, hogy 3D-ben is működik-e a dolog. Egy esetben nem működött, de a többinél igen. Nem vagyok az a durr bele a közepébe típus, szeretem megadni a módját. Randi, kávézás, egymásra hangolódás stb. Aztán ha ezek után is ott a vibrálás, akkor minek húzzuk a dolgot:-)
...és mindig fantasztikus élmény volt egy ilyen Nővel együtt lenni. Pontosan tudja mit akar, pontosan tudja, hogy mi kell neki, saját magát adja és azt is tudja, hogy mi kell a pasinak. Nem férjet keres, nem pótapukát a gyereknek, hanem az érzést, hogy NŐ lehet egy pasi mellett.  
esther#182019-03-06 18:06:54
Válasz a(z) 17. üzenetre:
 
Akkor írd le újra! ;) 

( aki nem örömpolgár vagy kiregisztrál időközben, annak nem is fogod tudni megnyitni a fórumát, az ugyanis eltűnik a süllyesztőben.)
nemalevente69#172019-03-06 18:04:27
Válasz a(z) 16. üzenetre:
Igen Esther . Jól emlékszünk mindketten . Fiatal srác indította . Keresném de nem tudom az archív fórum témákat megnyitni :-( . Ott talán ott lenne azonNYAL olvashatóan . 
esther#162019-03-06 18:01:32
Válasz a(z) 15. üzenetre:

Igen, emlékszem rá, azt egy fiatal srác indította, és kimondottan fiatal férfiaktól várt sztorikat, akik a milf csajokat kedvelték. 
Itt kicsit más a téma,- de valóban hasonló,-  azzal  a különbséggel, hogy nem csak fiatal férfiak írhatnak az élményeikről.
Az érett nőket, érett férfiak is dicsérhetik. ;) 
nemalevente69#152019-03-06 17:56:57
Válasz a(z) 14. üzenetre:
Szia kedves Esther 
Már volt valami fórum ahol érett NŐk fiatal pasik volt a téma . Ott már írtam  :* . Majd előkeresem . De ide is beírhatom majd csak ahhoz nyugodtan neki kell ülni . 
esther#142019-03-06 17:25:16
Válasz a(z) 10. üzenetre:

Jajj Levi, te kis kíváncsi! :vigyor:  És mi a te sztorid?
esther#132019-03-06 17:23:35
Válasz a(z) 9. üzenetre:

Hűű, hát szerintem becsüld meg, és élvezd ki!  ;)  Tudod te mennyi besavanyodott, gátlásos, álszent nő van? Keresve se találni olyat, akiről ilyen pozitív  a vélemény.
Én már csak tudom, hallgatom eleget a sok panaszt. :/ Ha a szex nem jó, akkor semmi sem jó. 
barna72#122019-03-05 13:08:48
Válasz a(z) 11. üzenetre: Azokkal együtt. :)
pandora#112019-03-04 23:58:39
Válasz a(z) 8. üzenetre:
Meg a legszebb meséken is? :D
nemalevente69#102019-03-03 17:49:24
Tiszteletem Igényes témagazda 
Bővebben is írd már le kérlek a hölggyel hogyan találkoz(hat)tál először , vagy mit gondolsz ő hogyan mi miatt vehetett téged észre . Miért csábított el magának ? Előre is köszönöm az érett NŐkről fantáziáló fiatalabb pasik nemlétező egyesülete nevében  :D Levente   
nadragalatt#92019-03-02 18:23:38
Idén 43 leszek és egy 63 éves nő odáig van értem. 3 éve tart a kapcsolat köztünk. Sokszor felmerül a dilemma, hogy mikor ér véget, de annyira odaadó, hogy nehezen válnék meg tőle. 
barna72#82019-03-01 14:39:17
Válasz a(z) 7. üzenetre: A párom ugyanez volt, amikor felvázoltam a rövid távú elképzelésem: "Szó se lehet egy éjszakáról, minimum három az alap!" 
Szerintem 1001 éjszalán is túl vagyunk. :) 
pandora#72019-03-01 00:25:12
Nehogymár kimaradjak a jóból, hiszen kor szerint rólam is szól. :D
Túl sok sztorival nem szolgálhatok, mert alapvetően a legszexisebbnek mindig a saját korosztályom tartottam valamiért (igaza van nemalevente69-nek, a fórumgazda, amennyire látom, e téren nem panaszkodhat :pirul: ), de egy sztorim azért nekem is van. ;)

Amikor beregisztráltam ide, volt néhány határozott elképzelésem, hogy milyen szokatlan dolgokat szeretnék kipróbálni. Ezekről beszélgettem chatelésekkor, többnyire a fiatal srácok voltak igazán lelkesek. Közülük is volt egy 28 éves, aki nagyon kitartó és lelkes volt. Így aztán adtam neki egy esélyt. :)
Előre megbeszéltem vele, hogy ez egyszeri dolog lesz.

Na aztán olyan jól sikerült (abszolút megvalósult minden titkos vágyam :) ) hogy lett még egyszeri, és még kétszeri, és aztán visszatértem a korosztályomhoz. De időről időre, még évekig jelentkezett, és kérdezgetett, van-e kedvem találkozni. Nem volt tolakodó, viszont nagyon kedves és figyelmes volt.

Ő volt az akivel a korkülönbség a legtöbb volt. Csupa jó emlék lett. :*  <3 
nemalevente69#62019-02-28 18:10:35
Tiszteletem Igényes fórumgazda 
Olyan jóérzésű irigység lehet bennem ugye , hogy huszonéves fiatal srácként az akkori 40-es elvált csinos hölggyel 1,5 éves kapcsolatod volt ? Ha elcsábított a hölgy biztos nem oktalanul . 
Gratula még így kispasi szemmel is jól nézel ki . Ezt is hagy irigyeljem már :-D . 
Majd én is írok , nekem is volt 20-as éveim elején csak nem 40 hanem még érettebb és nem volt csábítás . 
nemalevente69#52019-02-28 18:01:55
Válasz a(z) 1. üzenetre:
Szia kedves Esther 
Igen ezt azt gondolom neked találták ki . Csinos érett NŐci vagy . Gyönyörű alakod van ;-):*
nemalevente69#42019-02-28 17:59:33
Válasz a(z) 3. üzenetre:
Szia kedves Esther : én is bevettem volna minden "extrát" 
inkább " bevetettem " lett volana ?  
esther#32019-02-28 17:52:46
Válasz a(z) 2. üzenetre:

Ezt nem tudhatjuk... :)  
És csak tippeltem, hogy megijedt. Nem derült ki. Egy darabig agyaltam rajta, de aztán lapoztam.
Az biztos, hogy hasonlóképpen, mint a te partnered, én is bevettem volna minden "extrát". ;) 

(uhh egy súlyos helyesírási hiba befigyelt :merges:  a folytassam* szót elírtam, jav. )
igenyes41#22019-02-28 17:42:44
Válasz a(z) 1. üzenetre:Köszönöm a történeted! Szerintem,egy életen át bánhatja az a fiú :)
esther#12019-02-28 17:35:07
Végre egy nekem való fórum! Mert hogy én is érett nő vagyok :vigyor:(...Az vagyok? :D  )  Testben mindenképpen. ;) 
Hű, hát köszi a beszámolót, igencsak izgalmas sztorid van.

Ilyen korú fiatalember elcsábításával egyszer próbálkoztam, én is a 40-es éveim végén,a srác pedig 23 volt talán ( többnek gondoltam a külseje alapján) én is adni vágytam elsősorban, és nem a fiatalságát kihasználni. Lehet, hogy ez jellemző a korunkbéli hölgyekre...szóval, hogy fojtassam a sztorit, elég sok mindent megbeszéltünk, mindketten vártunk és vágytunk a másikra...amikor egyszer csak hoppsz, a fiú teljes némaságba burkolózott. :napersze:  Nem, nem tűnt el, ( nem itt, valódi életben történt ez) ha látott, zavarba jött,épp csak odaköszönt, és ennyi..
Én pedig nem erőltetettem magam soha senkire, így rá sem. 
Nem kérdeztem az okokat, a tova tűnt lelkesedést sem firtattam..de azt gondolom, megijedt tőlem(?)  :) 
talán teljesítménykényszere lett volna, kevésnek gondolta volna magát- tök feleslegesen, mert az én gondolataimban már benne volt jócskán, így ha kicsit "bénázott" volna, akkor is élveztem volna a társaságát..de ő ezt nem tudta. Nem tudhatta, mert nem kérdezett..
Ennyi a sztori. :) 

Amit az előszóban írsz, valóban így van. A gátlásosság a múlté, az álmodozások kora is lejárt már ebben a korban, és nem utolsó sorban a testünket is jobban megismertük.

Kíváncsi vagyok mások sztorijaira is. Remélem pörögni fog ez a fórum. :) 

[1-38]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba2021BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba51101Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#centrum_szoba400Belvárosi szexmentes csevegő

#maszti_szoba410Eropolis hivatalos maszti szobája
Ajánlott szobák
#homo_szoba2111Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba3330Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.

#utazzunk55100Sofőröm-készséges segítőm
Ajánlott szobák
#leszbi_szoba100Csak csajok, leszbikus kapcsolatok
Ajánlott szobák
#profi_csajok600Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik100Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba1130Transzszexuális csevegő

#cdfatime100GANGBANG








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.