Szex a parkolóban...

itt vagy: Eropolis > Hetero negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Szex a parkolóban...
Parkolókban és más nyilvános helyeken szervezett vagy spontán szerveződött szexbulikkal kapcsolatos tapasztalatokat várok! Rendezzünk ilyen bulikat?
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
sanyi1963bp#42005-08-25 23:24:14
Jöttünk befelé a városba az aszódi uton és nem sokkal az orion előtt egyszercsak bevágodtam szembe egy utmenti bokor mellé és a csaj tudt amit akarok , kiugrott ráhajolt a motortetőre én meg jól beakasztottam neki 
OLyan voltmint valami állatok de hatalmas élmény volt , mindeki látahatta aki akarta mit teszünk és megkockáztatom ha valaki arra ténfereg és érdeklődést mutat meg is hivjuk egy kicsit a buliba

Ez nem érdekes ? 
dugtok kettesben aztán egyszer csak jön egy kukkoló és ő is nyulkálni kezd.....
Swingerben gyakori :-) 
Ismeri valaki a gLoryt ? 
a Radnothy utcában volt állitólag mér nem üzermel , valami hasonló helyet keresünk a kedvesemmel 
Ott is megtörtént hogy neki estem és jól megtömtem a vágyakozó szemek előtt :-) 
SAnyi,,,
tommy1#32005-08-22 23:48:01
A barátomat leszopták ka tescoban éjjel két sor között.
xc90#22005-08-17 09:09:49
Hali

a dolgo nekem is tetszik. Hasonlóan Johnny25-höz nekem is jó tapasztalataim vannak erről. Nekem is kellemes kis autóm van erre egy xc90 Volvó telepjáró.
johnny25#12005-08-14 21:08:59
Szia witzesfiú! Szerintem a kezdeményezés nagyon jó! Autóban szeretkezni elég feelinges:-) legyen a helyszin akár a természetben, vagy egy parkolóban. Tapasztalatom szerint a lányok is szeretik, 1-1 utazás közben spontán leparkolni és egymásnak esni, háát...nem rossz:-)
Speciel én a természetben szeretem jobban, de mivel még pl. autópálya parkolóban, stb... nem csináltam, ezért nyitott lennék erre is.
Kényelmes kombi Opelem van:-) mindenképp alkalmas egy ilyen találkára... 
Remélem sokan kedvet kapnak hozzá.
Johnny

[1-4]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3420BDSM - extrém szexualitás

#bepo2000100Különösen perverz
Ajánlott szobák
#biszex_szoba98161Biszexuális vagy, be kell lépned!

#csokifarok100Bisex pervi pasik párok?
Ajánlott szobák
#maszti_szoba400Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba410Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba5990Meleg férfiak egymás között
Ajánlott szobák
#hetero_szoba4380Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.

#hegylako012101Tapasztalt
Ajánlott szobák
#profi_csajok910Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik200Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba2230Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.