különlegességek

itt vagy: Eropolis > Hetero negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

különlegességek
Meg tudnátok mondani, mi az ami vonz a szélsőségekhez? Pl. nagyon vékony, vagy nagyon kövér, nagyon alacsony vagy nagyon magas, nagyon szőrös vagy épp szőrtelen, negrónyi mellbimbó vagy teljesen lapos, vastag vagy vékony, rövid vagy hosszú, szende vagy perverz, fiatal vagy idős. 
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
urimod#142011-05-18 17:01:36
Válasz a(z) 9-es üzenetre: szi édeséhes, meg társoság, akkor már mond el hogy smint tudott csinálni az az ügyes pasi aki nagyon ki tudta elégíteni a nőt benned, hiszen útmutatóbol sosem elég. köszi.
dugicumi#132011-05-16 14:04:43
A különlegesség mindenkiben ott van! Sajnos a legtöbben másokhoz szeretnének hasonlítani, pedig csak azt kellene adniuk amik ők maguk. Azt viszont teljes kitárulkozással.
Szerepjáték az színesítésre való!
veegletek#122011-05-16 13:52:36
Válasz a(z) 9-es üzenetre:
Ezzel most rátapintottál egy érdekes pontomra. Nekem is volt már pár szeretőm, ilyen is, olyan is. Még is, ha meglátok egy csoda bombázó nőt, az jut eszembe, hogy csodás de nagyon rossz lehet az ágyban. A legtöbbször azt tapasztaltam, hogy nem merik elengedni igazán magukat.
veegletek#112011-05-16 13:48:35
Válasz a(z) 10-es üzenetre:
Ebben is van igazság, de ez megint csak (tapasztalat szerint) a férfiak gondolkodása. Túlnyomórészt!
Vidámabban: a nők szerint minden férfi egy disznó! Rendben van! De akkor miért válogatnak???
slayers#102011-05-16 12:16:45
Szerintem azért is vonz sokakat a dolog, mert meg akarják tudni, hogy milyen lehet a különbség az ágyban egy átlagostól eltérő külsejű emberrel.
edesehes#92011-05-13 14:50:16
Válasz a(z) 7-es üzenetre:n Volt már pár szeretőm, és a korom sem titok, szóval fogalmazhatunk úgy, hogy tapasztalt vagyok. Voltam Adonisz külsejű pasival, a környezetemben élő nők nyála csöpögött, ha meglátták, olyan gyönyörű, izmos, szélesvállú, göndörhajú csoda volt. eszméletlenül udvarias, előzékeny volt. De nem tudott tisztességesen kielégíteni. Maszatolt. Voltam kis jelentéktelen külsejű pasival, akiért odavagyok ma is. Nem találkozunk egy évnél gyakrabban, de ő nem kezdi, én mászok rá, mert annyira tudja, mi kell egy nőnek, és ez sokkal fontosabb, mint a külső. Ahol sok nő dolgozik, előbb utóbb szóba kerül a szex. Mi is beszélünk, és nálunk is az az irigylésre méltó, aki délelőtt majd el alszik, olyan éjszakája volt. További kérdés? Niki :-)
mukki15#82011-05-13 11:08:19
Válasz a(z) 6-es üzenetre:
Az aranyok mindenben szerepet jatszanak.
Az meg hogy ki kivel mutatkozik?!? teljesen mindegy masok velemenye. Mindenki azt lat bennuk mit latni akar..
veegletek#72011-05-13 07:55:02
Válasz a(z) 5-es üzenetre:
Hmm! A nők erre azt mondanák:tipikus férfi macsó hozzáállás. Trófea gyűjtés. Pedig valami egészen más, a milyen lehet a különbség megismerése hajt. Nem a vadászat izgalma hanem a kéj különböző megélése izgató ebben. Érdekes, hogy a nők nem mondanak véleményt erről, pedig jó lenne tudni az ő véleményüket is. Férfi szemmel lehet egy bombázó kinézetű is unalmas és egy nem épp szép és nem ép előnyös alkatú is a legkívánatosabb szerető.
veegletek#62011-05-13 07:46:52
Válasz a(z) 4-es üzenetre:
A vékonyon belül is vannak kategóriák. Van az arányosan vékony és az anorexiásan vékony. Vékony hatalmas mellekkel, és vékony szinte lapos. Ugye, hogy a különbségek szeretete már szinte perverz is lehet?
A fiatalabb kérdése pedig -bár te is fiatal vagy - Egy érdekes megközelítés. Ha egy idős nő egy fiatal fiúval mutatkozik, vagy fordítva egy idős férfi egy fiatal bombázóval, akkor nem ép a szexuális vonzódás jut mindenkinek eszébe.
attis53#52011-05-13 06:44:33
A(z) #5 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
mukki15#42011-05-12 18:43:31
sztem a vekony csajok azert jonnek be sokkal jobban mert magam is vekony vagyok...a fiatalok mert meg lelekben en is az vagyok...;)
veegletek#32011-05-12 11:05:09
Ebben a témában ennyire nincs véleménye senkinek?
Szerintem pedig van valami oka annak, hogy valamiért vonz vagy éppen taszít egy külső jegy a partner keresésben. Nem sértés az ha valaki leírja azt, hogy miért nem kedvel valamilyen alkatot hisz a másiknak lehet, hogy ép ez miatt jön be nagyon.
beladov#22011-05-11 18:13:18
A(z) #2 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
dugicumi#12011-05-11 13:28:55
Izgató ha valaki nem átlagos valamiben. Minden különbözőség a megismerés, megtapasztalás vágyát erősíti. Így lehet teljes az élvezetek minden ízét kipróbálni. Fontos, hogy ne csak a kíváncsiság hanem a gyönyör vágya teljesüljön be.

[1-14]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba1311BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba4291Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#centrum_szoba410Belvárosi szexmentes csevegő

#maszti_szoba300Eropolis hivatalos maszti szobája
Ajánlott szobák
#homo_szoba1801Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba2520Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#leszbi_szoba100Csak csajok, leszbikus kapcsolatok
Ajánlott szobák
#profi_csajok610Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik100Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba810Transzszexuális csevegő

#cdfatime100GANGBANG








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.