Humor és szex.

itt vagy: Eropolis > Hetero negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Humor és szex.
Bármi ami a szexhez kapcsolódik és vidám.  :D 
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
kim#622019-01-26 16:53:16
Az öreg bácsi felveszi a kabátját és indulni készül otthonról. Felesége utánaszól:
- Hová mész?
- Elmegyek az orvoshoz.
- Beteg vagy?
- Nem, csak gondoltam, felíratok egy Viagrát.
- Akkor várj, én is jövök. - kászálódik ki a néni a hintaszékből.
- Miért? Beteg vagy?
- Nem, csak kérek egy Tetanusz-oltást, ha előveszed azt a régi, rozsdás szerszámot
 :D 
s-mint-sanyi#612019-01-26 09:45:02
Válasz a(z) 60. üzenetre:

A szituáció vicces, de ha belegondolsz, nem is annyira.
Fordítva azért szerintem nem jellemző.
Persze kivételek vannak.
Meg kivételes helyzetek.
Ha pedig minden frankó, akkor ilyen gondolatok eszébe se jutnak senkinek egy jó szex után.
csizmaskandur#602019-01-25 16:57:50
Válasz a(z) 56. üzenetre:
Sanya! Ez a poén  verhetetlen!  :D  :D  :D 
Valóban ilyenek vagyunk mi emberek - nők férfiak -, s néha  úgy áll a dolog, hogy megcserélőknek a szerepek...  :D 
Azaz a nő gondolja azt, amit a férfi  szájába adtál s fordítva...  :D 

Nagyon idevágó R. D. Lang kedvenc költőm verse:
 http://vilagnezet.blog.hu/2012/03/18/r_d_laing_tenyleg_szeretsz
s-mint-sanyi#592019-01-24 19:06:44
A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól.

W.A.
s-mint-sanyi#582019-01-24 19:06:16
Itt fekszem a feleségemmel az ágyban. Jól érzem magamat. Ő is jól érzi magát. Itt valami nem stimmel.

Woody Allen

s-mint-sanyi#572019-01-10 22:54:38
-Szivem! Szex közben súgj a fülembe valami mocskos dolgot!

-Konyha.
s-mint-sanyi#562019-01-02 18:34:10
Nő: 
Jó volt a szeretkezés. Most fekszünk egymás mellett, elgondolkozva néz fölfelé. Aggódom. Vajon miről gondolkozik? Biztos a kapcsolatunkról. Ó jaj, ráncolja a homlokát. Biztos döntésre jutott. De nem szól. Csak összeszorítja ajkait. Mérlegel, számítgat. Biztos végigfut agyán, hogy már két éves a kapcsolatunk. Talán azt is észrevette, hogy egy kicsit meghíztam. Nem szól semmit. Csak néz felfelé szigorú arccal...

Férfi: 
Ott a plafonon az a légy. Mászkál. Vajon hogy a francba nem esik le?
s-mint-sanyi#552019-01-02 18:33:16
A férj az éjszaka kellős közepén felébreszti feleségét:
- Drágám, itt a gyógyszered!
- Milyen gyógyszer?
- A fejfájásod ellen!
- De hát nekem nem is fáj a fejem!
- Nem? Akkor kefélhetünk végre?
s-mint-sanyi#542019-01-02 18:00:22
- Mi az? Ó betűvel kezdődik a neve és szereti a szexet?
- ???
- Ó, hát az én vagyok!
s-mint-sanyi#532018-12-28 21:43:07
Két rendőr:
-Ti hol voltatok tavaly szilveszterezni?
-New Yorkban.
-Jó volt?
-Áááá. Nagyon szörnyű. Engem leütöttek, kiraboltak, az      asszonyt meg nyolcan megerőszakolták.
-És idén hova akartok menni?
-Én sehova, de az asszony megint New Yorkba...
 :D 
s-mint-sanyi#522018-12-12 09:06:09
"...Sanyikám. Ma kezdtem?"
"Megbasz a Kisgyerek, Sanyikám? Látod reggel nyugodtan eljöttél otthonról dolgozni, mire hazamész buzi vagy."

"Szex" az van benne. Szép magyar nyelv. :D 

https://www.youtube.com/watch?v=WYaeQ7d2Urs
s-mint-sanyi#512018-12-10 11:38:00
A(z) #51 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
csizmaskandur#502018-12-03 17:41:37
!kep:https://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/179498.jpg
Mindjárt itt a Mikulás!  :vigyor: 
s-mint-sanyi#492018-12-03 07:31:54
Két inas beszélget.
A fiatalabbik kérdezi:
-Te mit csinál a mester a feleségével a konyhában?
-B@sznak.
-És az jó neki?
-Egész biztosan.
-Honnan tudod?
-Ha nem volna az, akkor velünk csináltatná.
nincs kép
flogiszton#482018-12-03 07:07:45
Válasz a(z) 45. üzenetre:

Ezt mégsem a zenés fórumba. Annyira idekívánkozik.

https://youtu.be/-mrmg7Pke48



kim#472018-12-03 05:59:22
Két csikló beszélget:
- Azt hallottam, hogy téged elég nehéz felizgatni.
Mire a másik:
- Ezt csak a rossz nyelvek beszélik...
pandora#462018-12-02 23:40:30
A(z) #46 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
s-mint-sanyi#452018-12-02 23:05:34
Válasz a(z) 35. üzenetre:

Nem tudok erre mit mondani. 
Eddig én megpróbáltam valamit alkotni a senki földjén, a drótakadályok közt botladozva, amikor egyik lövészárokból se lőttek, de most olyan heves tüzet kaptam az egyik oldalról (ahonnan időnkét már korábban is röppent felém néhány kézigránát), hogy a szemben lévőben kell maradnom. Nem azért, hogy megvédjenek, hanem mert ott jobban érzem magam.
s-mint-sanyi#442018-12-02 22:54:07
Válasz a(z) 42. üzenetre:
Az jobb mint Zorán kócos kis ördögeinek csínye, amikor a lánynak a virágot a saját kertjéből lopták. :D 
nincs kép
flogiszton#432018-12-02 21:18:43
Válasz a(z) 41. üzenetre:

Az a baj, hogy a realitásban is ott a tárgyiasulás.A testé, a kapcsolatoké, ahhoz hasonlóak társasága és környezet kell, hogy ép lélekkel találkozzon, és főleg-otthonról hozott értékrend.



nincs kép
flogiszton#422018-12-02 21:13:56
Egyszer kaptam egy rózsát "édesanyám kertjéből".


https://youtu.be/XlawZLKAZ6s

Ezt a zenésbe szántam, de nem törlöm.
s-mint-sanyi#412018-12-02 21:06:54
Válasz a(z) 40. üzenetre: 
Igaz. De egy fiatal lánynak még meg kell futnia a köreit másutt.
nincs kép
flogiszton#402018-12-02 21:02:17
Válasz a(z) 39. üzenetre:
Nem tudom, de talán, aki idevonszolja magát :), érzi, hogy hiányzik valami, és legalább önmaga előtt beismerte.Hajlik arra, hogy megfogalmazza a vágyait, az életképesebbje meg is éli.
Szemben azzal, aki a "tökéletes" megideologizált magányában, vagy kifelé kirakat kapcsolatában söpri szőnyeg alá a feszkót, miközben csöndben gyűlölgetik egymást.
s-mint-sanyi#392018-12-02 20:37:23
Válasz a(z) 37. üzenetre:
Én is köszönhetek sok mindent a lilának és más hasonló oldalaknak is , de azt gondolom, hogy néhány boldog pár kivételével, akik csak többszereplős élvezetek miatt vannak itt, a többség valamilyen súlyos hiányérzet miatt látogatja az oldalt.
nincs kép
flogiszton#382018-12-02 13:34:35
    Válasz a(z) 34. üzenetre:
Emléxem, régi történet, mert már a hamut is kamunak.... :D 
Megmondom neki, legyen vége, nem mintha a kalibrációval lenne baj.Élsportoló volt, saját cégét vezeti, IQ, humor, fallosz,annyi és ott, ahol kell.
Kakaó nincs, valahogy sivár az egész, a papírforma nem alakul sem térben, sem időben igazán, megérik bennem a nem kérem.
Ülünk a kávézóban,semleges hely, nőnap. Szöveg, mint fent, érti.Pulthoz megy, fizet, nézem.Ferdén oldalt egy nő bámulja őt, nemcsak én.
A nőt egy férfi nézi, aki virágot hozott neki, ott van az asztalon, levágja, hogy hölgye másra csodál hosszan.
Villanás, gondolat cikáz, én elküldöm, másnak meg a nyála folyik? 
Visszatánc.
Visszatánc után annak a fonákja egy hónap múlva, mégse megy ez.
Marlon Brando-ról azt mondták a szeretői, technikás , ám lélektelen játékos volt a szexben. Feleségének küldött leveleit egyetlen alkalommal sem írta alá.
Egy meglehetősen előnytelen külsejű férfi volt a szerelme, hozzá kötődött, bár saját nyilatkozata szerint minden férfit és nőt megkapott, akit akart.Igazán mégis csak azt a bizonyost.

Ahogy jelen van, időtlen.Múltban, jövőben. Mellettem, velem, épphogy, csakúgy?
Az is számít, ami kézzelfogható, de a lényeg mégis a súlytalan :), az atmoszféra. 

nincs kép
flogiszton#372018-12-02 12:54:41
Válasz a(z) 33. üzenetre:
Nem vagyok a gépek mágusa, de a legszűkebb keresztmetszet mindig a felhasználó.
Az oldal látogatásának meghatározó kapcsolatokat, még egy együttélést is köszönhetek, jelenlegi fázisomban pedig valami igazán fontosat.
Az érdemi beszélgetések és barátságok, amik innen származnak, nem maradtak hatás nélkül,nem egy útmutatás volt. 
nincs kép
flogiszton#362018-12-02 11:54:00
Válasz a(z) 32. üzenetre:
 Köszönöm a fórum gazdájának,azaz Neked, SANYA :)

 hogy Nem Fogadatlan Mangina-próféta Képesítetlen Agyturkász Kéretlen Igazságosztó és Lelkiismeret-marcangoló vagy,aki annyira ostoba és ordítóan képmutató, hogy éppen azt teszi, amit látszatra elítél.

... és az úgy rendben van, ha mindenki annyit foglalkozik velem, amennyit én vele, akkor a homeosztázis helyreáll.
Ez a mondatom ismerős.

Köszönöm, hogy jöttél, és megmutattad  :D 


Tőled kérek engedélyt  ;) ezentúl idézni , de még felidézni is, nem...nem a brittek királyától, akire nem szavaztam, ellenben megkértem, hogy kerüljön el,a hókarú mocsári lovagütő vízitündértől, mely természeténél fogva kortalan és kórtalan, a legfőbb önjelölt mi-(a)-nőség-ellenőrtől és virtuális laposztó krupiétól, akik itt mind nem léteznek.

Igen, tudom, engedélyt kellett volna kérnem, Sanya, de tudom, nekem ezt a kilengést megbocsátod.Épp ezért elkövetem még.
Barátsággal:F.

Az oldal üzemeltetőit kifelejtettem, de itt pótolom.

Hajlott korom lehet az oka, de nem jut eszembe Thackeray-nak az a mondata, ami a rövidség erényét dicséri.Írásművek esetében.

 

csizmaskandur#352018-12-02 10:36:24
A(z) #35 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
ninive#342018-12-01 10:16:23
Válasz a(z) 31. üzenetre:

A nőfaló szexikon, férfi ideál, a kártékony alfák egyik  mintapéldája.  Ők talán önmagukon és a kutyájukon kívül, képtelenek bárkit is szeretni. 

Amúgy meg, hát meg nahát. Hogy merészelsz Babitsolni?
Rejtett erő, meg miegymás? EL ne szontyolintsam magam és kiváltság, elillant a brilliant , szellem szalmabáb.
s-mint-sanyi#332018-12-01 08:26:49
Nem tudom, hogy hova lehetne leírni, de kikívánkozik belőlem.
Van két - a szívemhez nagyon közel álló - szép és okos nő (igaz az egyik kicsit hisztis, de olyan kék szeme és természetes bronzvörös  haja van...) aki ma 18 éves. <3 
Úgy érzem jó irányba terelem őket, és megvan minden adottságuk, hogy nekik ne legyen szükségük ilyen oldalak látogatására.
Bár sajnos én se látok a jövőbe...
s-mint-sanyi#322018-12-01 08:18:15
Válasz a(z) 31. üzenetre:

Szeretnélek megkérni, hogy ezentúl ne tegyél fel ilyen a "középréteg" számára emészthetetlen idézeteket (az idézet maga a megbocsáthatatlan bűn) mert figyelmeztettek rá, hogy nem ide való! ;) 
Ide csak olyan dolgokat szabad írni, hogy "nincsegyrendespotensfüggetlenpasise45fölöttakinemkámfor" :cigi: 
nincs kép
flogiszton#312018-12-01 07:43:14
Válasz a(z) 29. üzenetre:
Nem akarom túllihegni, pedig szexuális is volt :), meg az ömlengős-terjengős-nyáladzós nem a műfajom, de mégis Alain Delon nyilatkozata forog a fejemben mostanság. Az ikon azt mondta az újságíróknak, hogy pofozott nőket , őt is pofozták, de a lényeg, hogy a 
kutyájával temessék, mert őt szereti a legjobban a világon.
Erről mingyárást eszembe jutott Babits In Horatiumából a sorskömyvi mátrixhoz simuló részlet  :D :
"...kishitú pórerény ne nyomja lelked járomunott nyakát,törékeny bár, tengerre termett, hagyj kikötőt és aranyos középszert, s szabad szolgájuk, állj akarattal a rejtett erőkhöz, melyek a változás százszínű, soha el nem kapcsolt kúsza kerek koszorúját fonják. "
A rejtett erő előjött, nevezhetnénk máshogy is.
pandora#302018-12-01 06:12:58
Válasz a(z) 28. üzenetre:

A belemagyarázás és kiforgatás nagymestere címért neked sem kell sokat gyúrnod.

Ha már közhelygyűjtemény: 
- a pokolba vezető út is csupa jószándékkal van kikövezve
- nem dughatsz és maradhatsz szűz egyszerre
- mindenki azzal főz amije van
- vacak dolog a savanyú szőlő
- ki nagy hal szeret lenni kis vízben, ki meg kis hal szeret lenni nagy vízben

Olyan mint az idézetek, csak középréteget megcélzó populista változatban. Mindegyikbe kiválóan bele lehet bármit magyarázni feketét és fehéret is. :D Mindenki azt, amit szeretne. Hogy melyiket mire értem, az meg művészi szabadság.

Ami viszont - szerintem - az egészből tanulságos, hogy *az igazán jó vicc az, amit a másik fél is annak érez*. Ha nem így sül el egy viccem (velem is előfordul néha), nekem általában nem derogál azt mondani, bocs, és nem megmagyarázni, hogy az esetleg bántó viccem helyett a másikban van a hiba, és a végsőkig kitartani, érvelni, földbe döngölni amíg örihari nem lesz. :/ 

De még 1 közhely, ahány ember, annyiféle. Ráadásképp pedig mindenki a maga szemével lát, és mindenki maga tudja milyen győzelem mennyi vért ér.

Lényeg a lényeg, ha a velem való foglalkozás és az értelmes kommentelés ebben merül ki, mint amiket a napokban sikerült létrehozni, akkor köszönöm, inkább nem kérek belőle ha lehet. 
Meghagylak én is a rajongóidnak. ;)



ninive#292018-11-30 21:47:08
Válasz a(z) 17. üzenetre:

Nagyon pontos definíció.

Úgy tapasztaltam, hogy az alfa többnyire új prédát keres, amint megszerzett egyet. Ha monogám (ez ritkább és veszélyesebb szerintem), akkor birtokol, megfojt, egekbe emel, pokol bugyrába taszít. Amikor megszabadul tőle valaki, már nem akar többé alfát, csupán egészséges, szimpla, korrekt, férfit és nyugalmat. 

Női megfelelője is létezik, más címkével.

*s-mint-sanyi*

A legtöbb férfi alfának van programozva alapból, de a nevelés, (családi, és társadalmi) képes eltéríteni az egyedek fejlődését.

A látszat alfák között rengeteg a lufi.
Sokan képzelik, hogy más kaszthoz tartoznak.
Sokan alábecsülik önmagukat, képességeiket, sokan pedig túl. A mi szerepünk hatalmas abban, hogy a gyermekeink  képesek-e egészségesen elhelyezni magukat a világban.

Szerintem csak szintek vannak, aminél lejjebb szállni nem érdemes.

A középréteget megcélzó hatásvadász írások sem érdemelnek igazán sok energiát. :P 
s-mint-sanyi#282018-11-30 21:25:17
A közhelygyűjteményből te is szemezgetsz. De ez inkább tévhit. 
Engem több mint 1,5 millió levezetett kilométer alatt egyszer se büntettek meg így. 
Amikor meg beszólsz a rendőrnek mert megállít, ne csodálkozz, ha talál valamit amiért megbüntethet!

Ha figyelmesen olvastad volna amit előzőleg írtam, akkor megértetted volna, hogy pont arról volt szó benne, hogy nem kezdtem el szétszedni az írásodat (mert értettem a lényegét, és csak egy példát hoztam rá) hanem csak valami vicces megközelítést akartam volna hozzá társítani (a képről beszélek), de erre te ahelyett, hogy értetted volna, rögtön támadásnak vetted, és mindenféle ellentmondásos indokokat kezdtél el felhozni erőszakról, meg humorról.  A következő viszontválaszodban meg elkezdtél keménykedni.  Amibe belekevertél (szépen becsomagolva) másokat is.  Erre jött az én szőrszálhasogató válaszom.  Amire már csak az én kötekedővé minősítésemmel tudtál reagálni.

De most megígérem, hogy semmilyen írásodra nem fogom kommentelni  ezentúl. Meghagyom ezt a kiváltságot a rajongóknak.
pandora#272018-11-30 12:45:34
Válasz a(z) 24. üzenetre:

Az írásodról eszembe jutott az a közlekedési szituáció, amikor az úton lemeszel a rendőr.
Már mielőtt megállít, tudja hogy meg akar-e bírságolni, és mennyire. Ha meg akar bírságolni, akkor addig fog keresgélni, amíg talál valamit, ha más nem, koszos lesz a rendszámtábla, vagy talál egy barázdát a keréken ami nem elég mély. Aki keres, az talál. Aki meg jószándékkal teszi amit tesz, az másképp lát.

Aki akarta, értette a lényeget. Egy tudományos alaposságú írásban is találnál csomót a kákán, mert akarsz találni. :) Nekem viszont eszemben sincs tudományos alaposságú írást írni a fegyverekről, pusztán egy hasonlat miatt, ami tökéletesen szemlélteti a lényeget. (A lényegnek pedig semmilyen fegyverhez, lövöldözéshez nincs köze, és ez rajtad kívül mindenkinek lejött.)

Mindenki maga dönti el, hogy a világot milyen szemüvegen át nézi. Hogy a pohár félig üres, vagy félig tele van. Ez a látásmód nyilván nagyban függ az ember aktuális hangulatától. Rossz napjai mindenkinek lehetnek, de ha valakinek csak azok vannak, akkor nem biztos hogy a világgal van a baj.

Senkinek nem írtam sem itt, sem máshol olyasmit, hogy a véleménye hülyeség, és nem szoktam senkit lehülyézni, sem l'art pour l'art kifejezett rossz szándékkal darabokra szedni a mondandóját. Ez olyan kisstílű, pitiáner gonoszkodás, ami visszataszító dolog, hiába öltöztetjük vicces ruhába és teszünk utána szmájlikat. Sajnálom, mert korábban nem volt jellemző rád. Eropolis a meglepetések városa, tudjuk.
 
Úgy gondolom, nem az a célravezető hangulatjavító eszköz, ha más embereket sértegetsz, bántasz. Nem hiszem, hogy ezzel neked bármi jobb lesz. Sőt. 
De persze te tudod. 


s-mint-sanyi#262018-11-30 08:52:39
!kep:https://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/179399.jpg
 :D 
s-mint-sanyi#252018-11-30 08:51:41
!kep:https://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/179398.jpg
Válasz a(z) 17. üzenetre:
Nem éppen alfa.
s-mint-sanyi#242018-11-30 08:30:31
Válasz a(z) 21. üzenetre:
A véleményéhez mindenkinek joga van. Még akkor is ha az hülyeség.
A vélemény az vélemény.

Idézni meg pontosan illik.

A Mesterlövész poszt széttrollkodásáról csak annyit, hogy (önálló gondolat) az jutott eszembe mikor olvastam, néha a mesterlövész(nők)ek is mellé lőnek. Aztán meg az, hogy keresek egy képet egy kancsal, vagy fura mesterlövészről (mert úgy viccesebb és szemléletesebb), de csak a lehurrogott képet találtam elsőre. És mivel megtetszett, nem is kerestem tovább.
Az is eszembe jutott, hogy szétszedem a szépen kidolgozott írásodat és rávilágítok az ordító hozzá nem értésre, és a szellemes, de sántító hasonlatra, de nem tettem.
Csak egy példa: a mesterlövész (nálunk ezt a kifejezést használják mindenre, de az angolban sniper-orvlövész szót, a jó lövőre meg a marksman, sharpshooter szavakat) fegyvere a meglepetés és a lövés után menekülni kényszerül, ha nem akarja befejezni a pályafutását. 
Nem hiszem, hogy ilyen férfira vágynak a nők. :/ 

Alaposan összekeverted a sármos titkosügynök (007-es), az orvlövész, és a profi (nagyvadra lövő) vadász fogalmakat. :napersze: 
Ja és A hét mesterlövész c. film eredeti címének sincs semmi köze a távcsövespuskás "mesterlövészekhez".
(eredeti cím: The Magnificent Seven) :D 
 
s-mint-sanyi#232018-11-30 07:53:11
Válasz a(z) 22. üzenetre:
Remek!
Ezzel már meg is cáfoltad a saját vastagbetűs kiemelésű mondatodat:
"*Én semmi olyasmit, ami kapcsolatos az erőszak bármilyen formájával, kicsit sem találok viccesnek*"
A túltoltad kifejezés a részemről a "*semmi olyasmi*" kifejezésre vonatkozott. Mert az erőszak alapvetően nem humoros, (pláne a brutális) de sokszor mégis. 
A végletesség sose reális. 
De vannak akik csak végletekben tudnak gondolkodni.
pandora#222018-11-29 22:26:44
Válasz a(z) 20. üzenetre:
Ez speciel tényleg vicces. Gizike és Gőzeke között egészen kicsi különbségek vannak, de valahogy az utóbbi nem akkora élmény. Bár ki tudja... :napersze: 
pandora#212018-11-29 22:25:43
Válasz a(z) 19. üzenetre:

Túltoltam?

Mihez képest? :D

Akkor hadd' idézzek (!) koszorús költőnktől (tőled) az elmúlt időszak valamelyik gyémántkötésű egymondatosából. Így hangzik:

"Fenntartom a jogot arra hogy saját véleményem legyen."

Hát én is fenntartom a jogot arra hogy saját véleményem legyen, saját inerciarendszerem arra vonatkozóan hogy számomra mi a "túl".  :D 
De ha már firtatjuk hogy mi a túl, kezdek agyfaszt kapni a vírusként burjánzó és folyamatosan a szemem közé ömlő idézet és link áradattól. :sir:  Ha valakinek nincsenek saját gondolatai, akkor lehet hogy áldásosabb tevékenység hallgatni, mint önkéntes irodalmi továbbképzést tartani tagalog nyelven, beszólogatni párhuzamos értelemben a bokor mögül, vagy a festékesvödör és a vászon közé állított szamár farok-csattogtatásával készült festménybe belemagyarázni Jézus születését. 

Ahogy én sem traktálok senkit differenciálszámításokkal, pedig tök jó dolog (ráadásul pillanatok alatt bebizonyíthatnám hogy szinte mindenki tök hülye, de sajna nem élvezek el tőle), úgy engem is korlátosan érdekelnek bizonyos dolgok, sőt, olyan is van amit nem értek. Vagy azt nem értem, miben kapcsolódnak a témához  (há' mer' ez egy sex oldal ugyi')...de aztán rájöttem, hogy maszturbálni sokféleképpen lehet. A farokverők a maga egyszerű mivoltukban művelik eme ipart, no de mindenki úgy maszturbál, amiben hiánya van, és a figyelemfelhívó rituális táncot sem a genitáliáival járja az ember... ;) Ez rendben is van, amíg nem engem használ fel hozzá. Ahogy a farokverőt se nézem meg (jó, a saját magát leszopóra lehet elgyengültem volna a kíváncsiságtól), úgy ettől a segédkezéstől is inkább távol maradnék. ;)
Na persze a feltűnési vágy is vágy, és valószínűleg nagyon tud feszíteni, hát aminek ki kell jönnie, annak ki kell jönnie - idézem bölcs ezoterikusunkat, csak hogy én is megmutassam, ismerem a ctrl-c ctrl-v billentyűkombinációt. Így bekapcsoltam a "megértem-vagy-ha-nem-akkor-leszarom" üzemmódot, és kikerülöm a számomra érdektelen dolgokat, ne rám fröccsenjen a khm... végtermék. 

Aztán békésen betöltve Eropolis lilaságát, mit látok a blogom alatt?  :merges:  :sir: 

Egy olyan képet, ami
- a poszt mondanivalójához vajmi kevés köze van
- ronda mint a bűn
- a hozzáadott szellemi termék egyenlő nulla
- ha valaki nem naprakész hogy egy képkockából felismerjen egy filmet, akkor erősen félreértelmezhető
- egyébként is van az a humor, ami nekem nem tetszik, bármilyen menő (mint a mennybe ment Torrente is nekem egy irritáló faszság, és nem kérek engedélyt azt gondolni amit akarok)

Így aztán az jutott eszembe, hogy a trollkodás mellett-mögött ha szemernyi más is lett volna, akkor még betűk is megjelennek. De hát néhány éve már tudjuk hogy a leggyorsabb dolog a copy-paste, más tolla gyorsabban van mint sajátot növeszteni, egészen magas szinten focizó embertársaink is számtalanszor alkalmazták, biztos beválik.
Én viszont nem csípem ha a számba ömlik. :merges:  Mármint a kultúrcunami. ;) 

Ezért bevallom (férfiasan? nőiesen? genderesen?) - szigorúan az őszinteség és az önazonosság belső feszítése miatt (ó milyen költői voltam, kezdek hasonulni a környezethez úgyhogy ideje visszamennem a demarkációs vonalon túlra :napersze: ) - hogy az első gondolatom az volt, hogy mmmm...most letépem a fejed, úgyis rég ettem embert reggelire. :vigyor: :D   De sajnos nem értem rá kivitelezni. :(

Mire ráértem, már jött a második gondolatom, hogy minek. Az egész tök jelentéktelen. :D  Eddig is volt bölcsifórum meg mtv, nincs azzal semmi baj. A filmmúzeum és fotókvízjáték is elfér benne. Mind a két olvasónak tetszik, szóval van helye a palettán. Illik tisztelni a kisebbséget. <3 

Így aztán mégcsak nem is toltam túl, az egy szolíd vélemény-nyilvánítás volt, pár saját gondolattal. Persze kínzás, tudom-tudom :sir: ...de bdsm is van a világon. :P 

s-mint-sanyi#202018-11-29 20:22:09
Szex, erőszak, humor:

https://www.youtube.com/watch?v=MbjJKIPkFro

A kedvenc jelenetem. Pedig van egy pár. :D 
s-mint-sanyi#192018-11-29 20:18:17
Válasz a(z) 15. üzenetre:
Ekkora faszságot nem nagyon írtál még. Bizony-bizony az erőszak néha humoros tud lenni.
Ezt egy kicsit túltoltad.
nincs kép
flogiszton#182018-11-29 19:26:03
" Én ugyan nem szavaztam rád. "

https://youtu.be/EgY49RCnz-4
nincs kép
flogiszton#172018-11-29 17:03:43
Válasz a(z) 11. üzenetre:

-Alfa gyakran képez részhalmazt a despotával.A munkahelyén vezető beosztású, teremteni tudó félisten, otthon szintén falkavezér, egyebekben farka-vezérelt.
Egyszerre lehet rá felnézni, és gyűlölni, a dinamikus ambivalencia a partner számára fárasztó, de érdekes feszültséget teremt.Érzelmileg nehezen megközelíthető, a személyes női minőségek a szolgálólány és az úriasszony skálán pillanatok alatt képesek változni, ha a kötődés erős.Kihívás.Is.Kérdésemre , miszerint nevezzen meg egy érzést, éhség a válasz.

nincs kép
flogiszton#162018-11-29 16:50:43
Válasz a(z) 14. üzenetre:

Esszenciális, a képmutatásról és a nagyvonalúságról.A Kutyaszorítóban jobban tetszett, bár alacsonyabb volt a költségvetése.
https://youtu.be/Z3c7VDe3x1A
pandora#152018-11-29 16:02:14
Válasz a(z) 14. üzenetre:
*Én semmi olyasmit, ami kapcsolatos az erőszak bármilyen formájával, kicsit sem találok viccesnek*, és semmiképpen sem szerettem volna ha bármilyen formában is ebbe az irányba trollkodja szét bárki is azt az írást.

Maradok a James Bond vonalon, ha megengeded, aki ezt a másik irányt viccesnek találja, az pedig az ő dolga (vagy problémája?)...

s-mint-sanyi#142018-11-29 15:38:06
!kep:https://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/2/USRf_205ddc3/b0db81.jpg
 :D 
Ez itt most csak a humor része.
A szex a Mesterlövész posztban. :napersze: 
s-mint-sanyi#132018-11-27 21:59:19
Válasz a(z) 12. üzenetre:
Nnnna! 
Tessék gyorsan leszállni arról a lóról Aranyom, mert fordítva teccik ülni rajta! :P 

1. Én csak idéztem. Nem próbáltam megmagyarázni a szerintem egy nő tollából különösen vicces (nekem szarkasztikusnak, paródiának gondolt ) írást.
2. Ha komolyan gondolta, akkor meg röhejes.
3. Az idézett szövegen kívül senki nem siránkozott. 
4. Csak a címe miatt olvastam el. Amihez le is írtam a véleményemet.
5. Sajnos (hála Istennek!) nem olvasok se Coelhót, se olyan irományokat, ahol ezeket az "unalomig elcsépelt közhelyeket"  már 100000szer elsütötték.
6. A seggfejekről írt megállapításod teljesen OK. Sokat ismerek személyesen. :D 
pandora#122018-11-27 20:13:02
Válasz a(z) 11. üzenetre:

"Önálló gondolat? :-/ 
Vagy valami amivel még nem siránkozták teli romlott, Pokolba tartó világunkat."  :rejtely: 

"A közhelyekkel csak az a baj, hogy unalmasak. (Kivéve a vicceseket, mert azokat nem lehet elégszer elmondani.)"

Már amikor velem szembejött a neten, akkor is az jutott eszembe, hogy hova süllyedt az újságírás mint műfaj, hogy ezt a százezer éves közhelygyűjteményt cikknek lehet nevezni. 
Amellett, hogy az írás unalomig elcsépelt közhelyekből áll, se nem vicces, se nem szexis. Coelho összes műve is több önálló gondolatot tartalmaz, de ez még sok tekintetben hülyeség is. Az hogy valaki fizetést kap ezért a szintért, az legalább vicces. :D

Egyetlen gondolattal tudok egyetérteni, az pont nem a cikkben van: alfának születni kell, valaki vagy az, vagy nem. Aki csak annak akar látszani, az legfeljebb seggfej tud lenni. :D
 
s-mint-sanyi#112018-11-27 08:53:49
*Megmondom én hogyan legyél alfahím!*

Ezzel a címmel jött szembe a neten, (ahol egyébként reggel csak az időjárást akartam megnézni). Hát kíváncsian rákattintottam. :D  Egy nő írta. 
Viccesnek találtam, de ebben is van sok igazság.
(A privát véleményem, hogy alfának születik valaki. És sokan vannak, akik életük korai szakaszában nem jönnek rá, hogy ők tulajdonképpen azok.)

" *_5+1 dolog, amit nem irigylek a férfiaktól...*_
Férfinak lenni nem egy leányálom. Oké, nem menstruálnak, és néhány dolog tekintetében elnézőbb velük a társadalom, de azért sok esetben nem cserélnék egyikükkel sem.

Főleg, hogy nekik is megvan a gyenge, nőies oldaluk - amit jól el kell rejteniük, ha valódi pasik akarnak lenni. De ne aggódj, kedves férfi olvasó: ha a következő néhány pontnak megfelelsz, igazi alfahímmé válhatsz - bár a valós személyiségedet közben a kukába dobhatod...

*1. A randizás egy kisebb vagyon!*
Ha nem a 42-es számú italboltba hívod meg szíved választottját, akkor bizony mélyen bele kell nyúlni a pénztárcába. A hölgyek persze udvariasságból előveszik a magukét, és visszautasítják a meghívást, de a lelkük mélyén azt szeretnék, ha a következő öt kört is te állnád - ha lehet, a további életük kiadásaival együtt. Persze akad, aki legalább nem rejti véka alá a szándékait, és már az első fél órában rákérdez, van-e BMW-d.

*2. Te szegény - neked harangoztak!*
A férfiak örülnek, hogy szárazon megússzák a piros betűs ünnepnapokat - na de milyen érzés lehet egész nap egy kukaccal és két mogyoróval a combjaid közt szaladgálni?! Keresztbe tett lábbal ülni például fizikai képtelenség - arról nem is beszélve, mikor a "legjobb" időpontokban kezd viszketni is. Erre jön még a napi 4-5 merevedés, ami a legképtelenebb szituációkban történik. Nem is tudom, mikor lehet kellemesebb: egy reggeli vendégeskedés közben az anyóséknál, esetleg állásinterjún a csinos HR-es lány mosolyának köszönhetően...

*3. 100% alfahím...*
Otthon laksz anyádékkal? Jaj, de ciki. Szereted a romantikus filmeket? Miért, mi vagy te, lány? Meginnál egy finom koktélt? Szerencsés esetben a barátnőd kihozza neked, egyébként meg maradj a sörnél - a citromos-alkoholmentes persze kizárva. Ezen felül nézz már ki légyszi valahogy - de ha kondiba jársz, akkor gyúrós barom vagy. 30 éves korodra legyen egy céged, de mellette legyen időd a barátnődre is, hiszen elvárja...

*4. Hiszticunami*
Erről mindig a Belga együttes "Az a baj" című remekműve jut eszembe. Ha kedves vagy, az a baj - hiszen biztos megcsaltál. Ha nem vagy kedves, az a baj - biztos azért, mert már nem kellek neked. Hogy képzeled, hogy nincs kedved szeretkezni velem? Hiszen neked kell meghódítanod, te vagy a férfi - én pedig egy istennő! Félórás panaszáradat után lankad a figyelmed? Egy utolsó szemét alak vagy, és már nem is szeretsz.

*5. Tudnod (és bírnod) kell - hiszen férfi vagy!*
Oké, egy makacs befőttes üveg még jöhet. Ám mivel jó esetben kicsit izmosabb vagy a barátnődnél, szép lassan jönni fognak egyéb nehéz cuccok is - amiket mindig, minden körülmény között neked kell cipelned. Költözködésnél például te viheted fel a kanapét a negyedikre, és nem futhatsz el visítva - mint a barátnőd -, ha meglátsz egy pókot a sarokban. Ha lyukat kell fúrni a falba, vagy kiégett egy villanykörte, nem mutogathatsz a csajodra. Ha te nem végzed el, együtt ücsöröghettek éjszakánként a sötétben.

*+1 Cipeld a visszautasítások terhét!*
Nem egy férfit láttam már megtörve, amiért a nők folyton visszautasítják. Bizony, a barát zóna nem a legkellemesebb hely. Legtöbben önhibájukon kívül kerülnek ide - hiszen az nem főbenjáró bűn, ha valakit szar munkával, ronda arccal vagy gyengébb humorral "áldott meg" az ég. Ráadásul minden randin a te dolgod, hogy elbűvöld a másikat, jobbnál jobb poénokat dobálj - és csak reménykedhetsz: elég jó voltál ahhoz, hogy sor kerüljön második találkára. Már ha egyáltalán eljutsz az elsőig... A huszadik pofon után pedig nehéz lehet önbizalmat meríteni...

Szóval, uraim, minden tiszteletem - hiszen sokszor szó nélkül tűritek azt, ami miatt mi, nők, már rég kivágtuk volna a hisztit. Igazi férfinak lenni nem kis tudomány..."

https://www.youtube.com/watch?v=4sz1gsRtZTM
 :D 
kim#102018-11-27 08:01:44
Először nevetett...
Egy kisvárosban az öreg pap belefáradt, hogy a hívei gyónáskor mindig arról beszélnek, hogy megcsalták a párjukat. A vasárnapi mise után így szól a gyülekezethez:
- Elegem van belőle, hogy mindenki azt gyónja meg, hogy megcsaltam ezt, vagy azt. Kérlek benneteket, hogy ezután csak annyit mondjatok: elbotlottam.
Fél év múlva az öreg pap nyugdíjba megy, jön helyette egy fiatal, de senki nem említi neki, hogy mit jelent az "elbotlás".
A fiatal pap az első vasárnap után, a gyóntatás végeztével felkeresi a polgármestert:
- Uram, valamit tenni kellene a városban a járdákkal, mert minden hívem arról panaszkodik, hogy állandóan elbotlanak.
A polgármester hallva ezt, hátradől a székében, és nevetni kezd.
- De kérem!Mi ezen olyan mulatságos, hiszen az ön felesége is kétszer elbotlott a múlt héten

 :o  :D 
kim#92018-11-26 14:33:03
A kisgyerek kérdi az anyukáját a taxiban a Rákóczi tér környékén.
- Mama, mire várnak itt ezek a nénik?
- Háát, a férjükre várnak.
Mire egy taxis: - Ejnye asszonyom, miért nem lehet annak a gyereknek megmondani az igazat. Kurvák ezek kérem szépen.
- Mama, ezek tényleg azok?
- Igen kisfiam, azok.
- És van nekik gyerekük?
- Van kisfiam.
- És mit csinál ilyenkor a gyerekük?
- Taxit vezet, kisfiam!
nincs kép
flogiszton#82018-11-20 17:59:54
Válasz a(z) 7. üzenetre:

...hogy felszáradjanak a krokodilkönnyek :)

https://youtu.be/Xz_lo5p_drg
s-mint-sanyi#72018-11-20 08:17:59
Válasz a(z) 6. üzenetre:

Jaj! Elképzeltem.  :sir: 
nincs kép
flogiszton#62018-11-19 20:52:42
Látom, a tudás fenekére néztetek :) Itt "A szerelem a palackban", kóstoló gyanánt, Szerb Antaltól.

"Lancelot, a lovag, akit nem érhet semmiféle gáncs, Chatelmerveilnek, Klingsor varázsló várának a vendége volt. Vacsora után voltak, Klingsor a legjobb borait hozatta fel előkelő vendége tiszteletére. Kettesben iddogáltak az irdatlan nagy terem közepén.

- Nem udvariasságból mondom, - szólt Lancelot, - de ilyen jó bort nem emlékszem, mikor ittam utoljára.

- Itthoni termés, - mondta szerényen a varázsló. - Kár, hogy olyan kevesen isznak belőle. Bizony, kedves öcsém, nem is képzeled, milyen elhagyott vagyok. Esztendőszámra nem jön hozzám látogató. Úgy élek valósággal, mint egy remete.
....
A varázsló ábrándosan mondta:
- Hát ilyen nagy a szerelem... akkor te nagyon boldog lehetsz.
Lancelot felháborodott.
- Én boldog? Cipelem magammal a gyötrelmet és néha lefekszem a földre, úgy üvöltök. Napjaim kétharmadát aktív boldogtalansággal töltöm, maradék harmadában pedig csodálkozom, hogy hogy is bírom elviselni.
...
A varázsló nemsokára magához tért, bevezette Lancelot-t a hálótermébe és nyugodalmas jóéjszakát kívánt. Lancelot felsóhajtott a «nyugodalmas» szóra, azután buzgó imában kérte a mennybélieket, hogy őrizzék meg Guinevere királynét és lefeküdt.

Klingsort ezidőtájt krónikus álmatlanság gyötörte. Elővett egy könnyebb arab varázslókönyvet, hogy elűzze az éjszaka unalmát, de sehogysem érdekelte, amit olvasott. Ha eszébe jutott Lancelot sorsa, a szeme megtelt könnyel és végül is sírva fakadt. Az öreg varázsló alapjában véve igen jóindulatú ember volt és Wolfram von Eschenbach épúgy félreismerte, mint a középkoriak általában. Az Orilous menyasszonyát csak azért rabolta el, mert tudta, hogy Orilous goromba fráter, aki, ha különböző lovagi harcok után végül elnyeri a hölgy kezét, minden megmaradt harci kedvét az asszonyon fogja kitölteni, megveri napjában kétszer, reggeli és estebéd után és egyszer még a csuklóját is kificamítja. Ami pedig a Meliacans-esetet illeti, csak azért változtatta a lovagot teknősbékává, mert tudta, hogy ha az illető elmegy a Szentföldre, menyasszonya meg fogja csalni egy zsidó harisnyakereskedővel.

Lancelot-n nagyon megesett a szíve. Megfoghatatlan volt előtte, hogy valaki ennyire szenvedjen a szerelem miatt. Ifjúkorában ugyan ő maga is sokat nyájaskodott az asszonyokkal; de amióta egy zordon férj oly kegyetlen és ma már pirulás nélkül le sem írható módon állott bosszút rajta, már el is felejtette, hogy mi a szerelem és határozottan jobban érezte magát nélküle.

Mégis sokáig habozott, segítsen-e Lancelot-n. Tudta, hogy a világ ezt a cselekedetét is félre fogja magyarázni és esetleg maga Lancelot is kitépi a szakállát. De ez sem tudta visszatartani, a szánalom mindennél erősebb volt benne.

Kikereste műszerei közül a csoda-harapófogót és a kék szemüveget, amellyel meg lehetett látni szellemi lényeket..."
s-mint-sanyi#52018-11-19 18:25:38
Minden Erzsikének. Névnapjára :D :

https://www.youtube.com/watch?v=x4EVCyZv7vM
s-mint-sanyi#42018-11-19 08:42:30
Válasz a(z) 3. üzenetre:

Azért a falusi létnek is vannak előnyei.
Pl. nem kell bérlet, vagy "vazze", mert a egy jó ló mindig a kocsma felé visz akárhová indulsz (és szólás nélkül meg is áll a kocsival) és a legrövidebb úton hazavisz tökrészegen is. 
Az MTZ-vel már vigyázni kell, mert a becsület-süllyesztő látogatása után szűk lehet a nagykapu. :D 

A falunapon a Rúzsa Magdi koncertere menni viszont jobb az MTZ, mert a Csillag fél a nagy hangzavartól és esetleg elszalad a kocsival.
Viszont mint tudjuk, Magdi hangja elnyomja a traktort.

A filmet (Nyitva) úgyis adják majd a tévében nem soká. Kábel, vagy lavóros meg, minden tanyán van már. ;) 
kim#32018-11-19 08:29:46
No Helló S. 
A nyitva című műalkotást minden nap látom a kisboltban egy fatáblán, de a helyi Kármentő ital mérő helyen kikellett pingálni az üvegre, mert egy rossz életű magáévá tette.
...ja a mozifilmet? Azt nem láttam, mert a gépész megszöktette a kocsmárosnét és így a faluban szünetel a vetítés.
A városba meg nem tudok bemenni a DUTRA-val mer a dupla kerék miatt útvonal engedélyt kell kérni.
Az MTZ-t meg a pláza parkoló őr nem engedi a mélygarázsba, mert nagyon kormol, az utcán meg nem merem otthagyni, nehogy a tábla sorsára jusson.
A kocsmáros szerint nem olyan nagy szám az a multiplex a büfében csak száraz tápot lehet kapni meg szirupos szódát.
Pálinkát meg kolbászt nem árulnak.
Meséli a múltkor is hozott ilyen popcorn szerű anyagot, de senkinek sem kellett, még a tyúkok is elkerülték a disznyó pedig fintorogva ette meg.
Egyébként hívtak a múltkor gruppen szexre, kérdem hányan leszünk?
Azt mondja, ha hozom az asszonyt is akkor már hárman.
Na csőváz! :) 

[1-60] [61-62]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba1811BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba3641Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#centrum_szoba410Belvárosi szexmentes csevegő

#maszti_szoba300Eropolis hivatalos maszti szobája
Ajánlott szobák
#homo_szoba1911Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba1900Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#profi_csajok500Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik100Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba800Transzszexuális csevegő

#cdfatime100GANGBANG








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.