Lelki nyugalom fontossága.

itt vagy: Eropolis > Hetero negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:




Lelki nyugalom fontossága.
Szeretném ha itt nyugodtan kibeszélhetnénk magunkat. Mert mi a legfontosabb a nyugodtságunkra!!?? A SZEX!! 


Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
jozsi51#212008-03-15 19:26:44
Szia Édes!
Szeretnék veled meg ismerkedni,engem Józsinak hívnak,szeretem a jó szexet!
cory20#202008-02-19 16:50:59
A nyugodttsághoz azért nem elég a sex,szerintem!
Kell hozzá azért sok minden hogy nyugodtt légy,és ha már +van hozzá minden akkor tudsz igazán odafigyelni a partneredre!=Jó sex!!!!
rebecaa#192008-02-15 15:09:16
Válasz a(z) 12-es üzenetre:

Megint találtam valamit itt:
Adni és kapni. És türelemmel lenni a másik iránt. Nagyon fontos doldok, hogy az életünk - és nemcsak a szex - boldogabb legyen. De persze a szexben is jó, ha ezek érvényesülnek.
rebecaa#182008-02-15 15:05:56
Válasz a(z) 4-es üzenetre:

Puszi Evica!

Én azt godolom, hogy nagyon fontos a sex at életünkben. Föleg, ha az kielégülést és boldogságot okoz. Más fórumban már többször irtam az életemröl, három szerencsétlen házasságomról, ahol kettöben semmi örömem nem volt a szexben....
Olyannyira nem, hogy hosszú évekid frigidnek gondoltam magam...  :-( 
Aztán az élet bebizonyitotta, hogy nem vagyok az....

Amugy pont azért ERRE a beirásodra válaszoltam,mert én az igazi boldogságot egy nálam jóval fiatalabb férfi karjai között találtam meg...  :-D 
pluto#172008-01-24 19:17:35
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/31101.jpg
Evica írta:

"Sziasztok!
Igen fontos a szex életünkben. Hisz mindig azt mondjuk a legnagyobb öröm az élvezetek között. És milyen igaz. Olyankor nem gondolsz semmire, a gondok bajok félre vonulnak, csodálatosan érzed magad. Megnyugszol, a napod úgy érzed a legszebb. A szexhiány háborgást okoz nem találod helyed. Talán ezért is vagyunk itt, hogy megtaláljuk azt az utat, ami a nyugalom szigetére vezet."

Mit tegyek? Én mindig falakba ütközöm a nőknél ilyen téren, és valóban igaz amit írtál mert nem találom a helyem, sokszor más csak kóválygok, céltalanul... A legnagyobb baj az hogy ezek a dolgok egyre jobban rátelepülnek az életemre és kegyetlenül kínoznak. Nem találom önmagam. Mit tanácsoltaok? Mi tévő legyek?

Bár az is lehet hogy ez a fórum alapból nem ezekről a dolgokról szól...
Ebben az esetben az elnézéseteket kérem!

Péter
szacso35#162007-11-21 19:21:06
sziazstok szep estet laca vagyok szeretnek csatlakozni a csoporthoz ha lehetseges .
learjet#152007-10-24 17:26:24
Köszönöm a felvételt a csoportba!

Véleményem:

Ha már valaki megtisztel(!!!) azzal, hogy beenged az ágyába - már ha nem élsz vele tartós kapcsolatban -, akkor az a minimum, hogy nem "éhezteted", és ha nem sikerül is egyszerre orgazmust elérned vele, legalább "desszertet" adj neki!  :-D 

Vagy kezdd újra a levesnél!  :-D 
evica#142007-08-07 21:27:27
Válasz a(z) 13-es üzenetre:
joco, igen ez így van. Egy mondatban tömörítetted, amit körül írtunk jó pár gondolatban.
Sajna nem mondható el mindenkiről , hogy  nyugodt , jó sexkapcsolatban él. Van aki gusztustalannak tart dolgokat a szexben. Pedig szerintem ahhoz , hogy élvezzük és a gyönyörök csúcsára elérjünk, a megszokottnál többet kell adni és persze kapni. Na nem durvaságra gondolok, hanem gyengédségre szenvedélyre.
joco#132007-08-03 14:22:41
VALÓBAN!!!! a lelki nyugalom alapvető fontossága hogy a testi nyugalom , kielégűlés és az ezzel járó gyönyörök érzése amit egy jó szex adhat meg mindannyiunknak nagyon lényeges! Mert ez egy jó párkapcsolatnál ha a felek kellően értik az egymás iránti toleranciát ebben a mostani kegyetlen világban és jól tudják alkalmazni egymás iránt akkor ŐK megtalálják a lelki és testi nyugalmikat!
Én ezt tapasztalatból mondhatom mert a párkapcsolatom is ilyen elveken alakul már év tízedek óta és a jó szex mindig szerepet játszot a lelki nyugalom és béke megteremtésében!
Valamikor kb 8 női beosztottam volt és rajtuk minden reggel megláttam hogy a mindennapi problémákon kivűl mikor volt az hogy a szexuális étvágyuk rendesen kielégítve avagy a lelkibékéjük mikor szenvedi mindezek híányát!
Tanácsnak csak annyit: LELKI-BÉKE, TESTI-NYUGALOM, 
és a JÓ SZEX CSAKIS EGYŰTT LÉTEZIK!!!!!!
evica#122007-08-01 21:31:43
Válasz a(z) 9-es üzenetre:
Szia Csaba!
Köszönöm , véleményed!
Lehet igazad van, sőt biztos. Ebben a rohanó világban stresszesebbek vagyunk, elfogyott a türelem, sokat dolgozunk. Mire hazaérünk megszólalni sincs kedvünk, nemhogy alkalmazkodni, kedvesnek lenni. Pedig erre vágyunk és várjuk el a másiktól. Ezért is van ez a sok válás. 
De miért is dolgozunk? Azért, hogy megélhessünk. Csak egy pici odafigyelés kellene . De hiába mosolyog, simogat vagy kedveskedik az egyik, ha a másik még a hangját sem tudja elviselni, vagy ..hozzám se érj... jelszóval. Én azt mondom, ha egyoldalú, az már nem jól működő kapcsolat.
evica#112007-08-01 21:21:28
Válasz a(z) 8-es üzenetre:
Szia!
Köszönöm Neked is hozzászólásod!
Tudod, hogy megragadott az utolsó pár szavad?
Ez nagyon ritka, aki így gondolkodik. Köszönöm Neked ezeket a gondolatokat, nagyon jól esik. Van aki megköszöni, van aki sajnos nem így gondolja. Pedig kettőn áll a vásár. És egymásnak adjuk, átadjuk az örömöt.
evica#102007-08-01 21:16:09
Válasz a(z) 7-es üzenetre:
Szia!
Köszönöm hozzászólásod!
Igen, talán mondhatjuk, mindenki szereti. Bár a szeretetnek sok fajtája van. Nemis tudom hogyan lehetne ezt jellemezni. Talán így: Az élethez hozzátartozó, élvezetek egyike, (amely osztályon felüli minősítésű) amely csodákat művel az emberi érzésekkel. Szeretnénk ha állandó lenne és nemcsak pillanatnyi.
csabi50#92007-07-27 19:29:38
Lehet hogy türelmetlenség miatt nem tudnak alkalmazkodni néha a párok?És ez hova vezett?
Ezt hozta a rohano életünk?
Talán ennyi kérdés elég is :
Puszi Nektek Csaba
csabika69#82007-07-26 20:13:15
Tökéletesen igazad van...... a teljes kielégülést nyujtó sex után az ember szinte szárnyakat kap,utána más szemmel nézi a világot és hálás annak aki ebben az örömben részesítette.
zegipasi45#72007-07-25 17:50:37
Szia  hát  ez nagyon  igaz!  Szeretem  is  művelni
evica#62007-07-16 16:59:20
Válasz a(z) 5-es üzenetre:
Csaba! Ha az jól működik, ott hiba nem lehet. És ha a partnerrel ezt meg is tudod beszélni, akkor működni  is fog. Tudod, ha egyetértés van a szexben, az a kapcsolat a többi akadályokat leküzdi, szerintem. Persze ehhez kell alkalmazkodás egymáshoz.
csabi50#52007-07-16 10:26:03
Szia Évi!
Igen igazad van a sex nagyon fontos az ember életében,csak nem mindegy,hogy az milyen.
Puszi Csaba
evica#42007-07-13 22:19:51
És még itt szeretném megemlíteni, bár azt mondják a kor nem számít, igen én úgy gondolom, ha csak partnert keresel akkor nem, de ha az komollyá válik, akkor már számít. Én 10 év különbséget még normálisnak tartok.
evica#32007-07-13 22:11:07
Valójában én azért is regeltem ide, hogy talán ezen az úton találom meg , társam , aki szintén független és hasonlóan gondolkodik, hogy a szex fontos egy kapcsolatban.
evica#22007-07-13 22:07:59
Nem papolni akarok és nem is vagyok pszichológus, csak beszélni szeretnék róla és kiváncsi vagyok mások véleményére is.
evica#12007-07-13 22:05:59
Sziasztok!
Igen fontos a szex életünkben. Hisz mindig azt mondjuk a legnagyobb öröm az élvezetek között. És milyen igaz. Olyankor nem gondolsz semmire, a gondok bajok félre vonulnak, csodálatosan érzed magad. Megnyugszol, a napod úgy érzed a legszebb. A szexhiány háborgást okoz nem találod helyed. Talán ezért is vagyunk itt, hogy megtaláljuk azt az utat, ami a nyugalom szigetére vezet.

[1-21]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3620BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba109153Biszexuális vagy, be kell lépned!

#geciimado100Bisex perverz lányok fiuk
Ajánlott szobák
#maszti_szoba700Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba310Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba6660Meleg férfiak egymás között
Ajánlott szobák
#hetero_szoba4070Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.

#hegylako012100Tapasztalt
Ajánlott szobák
#profi_csajok900Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik200Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba2720Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.