Miért vagyunk itt?

itt vagy: Eropolis > Hetero negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Miért vagyunk itt?
Mi értelme erre kóborolni azoknak, akik csak szórakozásból cseverésznek, és reglapjukkal ellentétben senkit-semmit nem keresnek, akarnak, legfeljebb megcsúfolni másokat?
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
joco#92006-08-26 22:25:13
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/11763.jpg
Válasz a(z) 8-es üzenetre:Köszönöm a hozzászólásodat és a véleményt! Abban ígazat adok hogy sokan azért vannak itt mert otthon sokan nem kapják meg azt amire vágynak! /és ezért nagyon is sajnállak!/ és az is ígaz aki otthon megkapja a boldogságot/élvezetet/ az nem keresi máshol!  De mégis itt vagyunk ki ezért, ki azért?!  Mert a boldogság nem ugyan az mint az élvezet!!! Te is ketté választottad!
jlo#82006-08-25 20:37:26
Válasz a(z) 7-es üzenetre: Ki mondta, hogy mer...más is mer, csak a sok levélből nem lát ki:) Én is most végeztem a levél írással, gondoltam megnézem a fórumot is...
Miért vagyok itt? Mert nem kapom meg otthon amire vágyom. Azt vallom, hogy aki megkapja otthon,az nem keresi máshol a boldogságot (élvezetet) Vélemény?
joco#72006-08-24 15:43:59
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/11656.jpg
ÉS TI AKIK NEM MERTEK HOZZÁSZÓLNI TI MIÉRT VAGYTOK ITT????? LEGYETEK BÁTRAK ÉS ÍRJÁTOK LE ITT!!!!
namru#62006-08-23 15:43:31
A fórum nyitójának odaítélném a pontot.
huncikabudapest#52006-08-10 09:01:17
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/11069.jpg
Miért vagyunk itt?
Mert a sorsunk és a lehetőség a XXI. század már adja 
hogy itt lehessünk és párt , barátot , szexualitási élményeinket megbeszéljük! Megcsúfolni másokat helytelennek tartom mert sajnos csúfolódik velünk az élet többi oldala! Ép ezért kérünk MINDENKIT hogy ezt a dolgot ne művelje SENKIVEL??!!!  mert aki csak ézért van itt csak a kis képen látható olvasható dolgot tudjuk űzenni!!!
blackcat#42006-08-10 00:48:02
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/11061.gif
nos kedves Gábor! ha felveszed valakivel a kapcslatot,akkor viszont illik válaszolni is rá..nem?te írod,a sok link embert ,akik valóban vannak,de nemcsak itt,hanem az egész neten.Én igyekszem mindenkivel korrektűl beszélgetni...de a tapsztalatomat te is alátámasztottad azzal,hogy válaszra sem méltattál,holott nem én kerestelek meg, szia Beatrix
gabiga#32006-08-09 15:26:40
Kedves dragonslayer! A témafelvetésed nagy csalódottságot sugall, mintha igen rossz tapasztalataid lennének itt a lila oldalakon.

Sajnos a fórumokban időről-időre felvetődnek ilyen kérdések, illetve előjönnek ilyen tapasztalatok. A rosszról persze mindenki többet beszél, mint a jóról, a sikerekről. Pedig van azért olyan is. De valahogy az örömét, sikereit kevésbé szereti úgy látszik bárki kikiabálni. Miért? Ki tudja? Én megosztottam eddig mindíg a sikereimet és a csalódásaimat is (egy másik fórumon) a többiekkel.

Miért kóborol erre, aki csak cseverészni akar? Hát van akinek ez is elég, hogy megoszthatja magányát, és inkognitóban gondolatait másokkal, amit a környezetében nem tehet. Ez nem baj, ha ezt nyilvánvalóvá is teszi és nem vezet félre másokat, nem táplál ssenkiben hiú reményeket.A legtisztább, ha ezt a reglapon is közli. 
Aki átver, megcsúfol másokat, az bizony kegyetlen, rossz ember. Talán, ha valakinek ilyen tapasztalata van és közzéteszi itt nicknévvel, más figyelmét is felhívva erre, az segít. Bár nincs garancia arra, hogy az illető más néven nem regel be másnap és folytatja ámokfutását.Sajnos az ilyenek ellen nem sokat tehetünk, csak óvatosabbnak kell lennünk. Az életben mindenhol vannak rossz emberek, itt is, de bíznunk kell benne, hogy ők vannak kisebbségben.
üdv
és sok szerencsét
joco#22006-08-09 14:34:27
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/11029.jpg
Hogy mit keresünk itt ezen a virtuális szex-oldalakon? Ki mit és hogyan és miért? Mert a technika már nekünk megadta ezt a nemrég még utópisztikusnak tűnő dolgot és az ember érdeklődő tipus és él a lehetőségekkel , kipróbál mindent és vannak további titkoss vágyai és miért ne tegye, de partnert is találhat de nem hiszem hogy a másik megcsúfolása volna a célja!!? Nos kedves résztvevők remélem engem fogtok ígazolni?! Kérjük a további hozzászólásokat?!!!
gyopar#12006-08-07 23:32:26
hello ,erdekel a virtulais szex

[1-9]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3230BDSM - extrém szexualitás

#bepo2000100Különösen perverz

#cvb100Farock
Ajánlott szobák
#biszex_szoba9490Biszexuális vagy, be kell lépned!

#perverzgreti530perverzek

#fredi50100Sopron - Győr-Szombathely kke.
Ajánlott szobák
#maszti_szoba610Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba510Belvárosi szexmentes csevegő

#secreman100Popsiimádók
Ajánlott szobák
#homo_szoba6360Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba50100Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#leszbi_szoba310Csak csajok, leszbikus kapcsolatok
Ajánlott szobák
#profi_csajok610Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik200Türelmi zónás pasik várnak

#edespar100Édes élvezet
Ajánlott szobák
#transz_szoba2540Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.