100 %

itt vagy: Eropolis > Belváros > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

100 %
A nők...
A nők ideálja az a 100 %-os férfi, aki nincs. nem csak nincs, de sosem lesz. Az, aki ideális, és lehetetlenül tökéletes.
No... A férfi ezért, mindig csak, maximum kétszámjegyű %-a lehet ennek az ideálnak. A pasi mindig 10, 20, ...70%-os. Tehát sosem lehet az, akire a nő vágyik, akire felnézne, akire felnézni szeretne, akinek IGAZÁN meg tudná magát, feltételek nélkül adni. De a nő megbocsátó, anyai szíve, babusgatása...hogy még így is szeretni tud minket...Az viszi át a szerelmet a fogában tartva a túlsó partra, és tanítja meg nekünk ősembereknek a szerelem művészetét.
Persze az a hiányzó 10, 20, 70 % örök hiány, csak elnézi, míg szerelmes. 1, 2, esetleg 3 évig. Míg a szerelem bűvös endorfin hullámai a vérében lecsillapítják a szörnyű hiányt. Sosincs meg a 100 %!

És a hiány egyre inkább VAN... Fölé nő minden más VAN-nak. Az lesz a fontos, ami hiányzik...

Ó szegény nők, mit kell szenvednetek, hogy csak fogyatékos férfiakkal hozhat benneteket össze a sors. Csupa Srekkel, csupa Hercegnőt. És a szép szőke... a 100 % . Ó, tudom, hisz az elején felejtitek. Csak a közepén lesz éles a látásotok, megcsaltátok magatokat, silány a portéka, leértékelt 50 %-ka, annak a vágyott 100 %-nak.

De én 100 vagyok. Nekem 100. És ezt is, az 50 %-ot is, kérlek, bocsássátok meg.

Mert van , hogy ez nem megy...

És akkor megcsaljátok a pasit, a 20 %-ost, és kerestek percekre, órákra 98 %-osokat. És ezt megérzi a 20 %-os férjetek, és ő is keres olyan nőt itt, akinek ő a 78%, csak helykell, hollaksz, ésmekkora, ésdiszkréten.

Minap találkoztam itt egy nővel. És egy férfival. és mindkettőnek (kivételesen) volt lelke, és szíve a bánattól. És a férfi férfit, és nőt, a nő pedig nőt, és férfit keresett vigasztalásul. És mindketten dominát, és domot, subot, és subinát. És mindketten velem csalták meg egymást. vagyis velem szeretnék megcsalni egymást. Ők nem tudták, hogy én tudom, hogy ők egy páros, együtt laknak. Mindketten a másikról feltételezte hogy homofób, és nem jár ilyen helyekre, mint ez. És most mindketten olvassák, veletek együtt.

És a férfi férfival is, igen, a nő nővel is, igen... De mindketten a két pasi+ egy nőt is, igen...

Igen... Hármasban szeretnének velem gabalyodni, mindenki mindenkivel, passzív, uni, aktív, nyalás, miegymás...Óhhhh

Most mit is tegyek:? Én már tudom, hogyan döntöttem...

És ti hogy döntenétek?
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
egyetkeresek#12009-08-25 08:57:17
Menj..... 100% nincs..... csak eszméletlen sok álarc!

[1-1]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3030BDSM - extrém szexualitás

#bepo2000100Különösen perverz
Ajánlott szobák
#biszex_szoba110111Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#maszti_szoba1010Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba500Belvárosi szexmentes csevegő

#szeretot-100Többes kalandok kamionban
Ajánlott szobák
#homo_szoba6770Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba5040Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.

#hegylako012220Tapasztalt
Ajánlott szobák
#leszbi_szoba100Csak csajok, leszbikus kapcsolatok
Ajánlott szobák
#profi_pasik300Türelmi zónás pasik várnak

#profi_csajok310Türelmi zónás csajok várnak

#edespar100Édes élvezet
Ajánlott szobák
#transz_szoba2720Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.